|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Makarova 1,42 nie wydaje ci się pewniejsza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Srebotnik-Zhen, 3,55 na srebo to chyba lekka przesada, chineczka nic wielkiego nie prezentuje.. Tak bardzo slabo .. Srebotnik wygrala jeden mecz na hardzie w tym roku (grala 5) Zheng Jie to "maly walczak" Szkoda wczoraj Wozniak  moze dzis bedzie lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Riba znowu oddaje gema na starcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Jorguś ty go nie kilim to Riba z naszego akwarium jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Makarova 1,42 nie wydaje ci się pewniejsza? z lucie nie ma mowy o peffce  a na srebotnik kurs zdecydowanie przeszacowany, zheng obecnie nic ciekawego nie gra... benesova tez fajnie wyglada po 4,3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Makarova 1,42 nie wydaje ci się pewniejsza? moze i tak ale nie widzialem makarovej ostatnio, a flavie i daniele owszem ale to tylko wta, praktycznie kazdy mecz poza pierwsza 10 to 50% szans na trafienie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ten początek drugiego seta Riby identyczny jak pierwszy. 0/7 bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
czemu kurs na Chardego rośnie?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
rozumie ktoś ten paradoks, że Tipsa którego tydzień temu znosili z kortu ze skręconą kostką, wycofał się teraz z singla, a będzie grał debla z Almagro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Makarova 1,42 nie wydaje ci się pewniejsza? moze i tak ale nie widzialem makarovej ostatnio, a flavie i daniele owszem ale to tylko wta, praktycznie kazdy mecz poza pierwsza 10 to 50% szans na trafienie  w poprzednim turnieju trafiała w tym już nie musi, taki kurs na Flavię to śmiech na sali  Co tu dużo mówić, ona jest bardzo przeciętna jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
czemu kurs na Chardego rośnie?! Bo kurs na Mayera maleje. Swoją drogą też się dziwie czemu Florian jest delikatnym faworytem w tym meczu, ale żadnych podejrzanych ruchów nie ma na tym spotkaniu. rozumie ktoś ten paradoks, że Tipsa którego tydzień temu znosili z kortu ze skręconą kostką, wycofał się teraz z singla, a będzie grał debla z Almagro  Jeszcze nie wiadomo czy zagra. Zresztą w debla można wygrać mecz na stająco.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Wracam i widze, ze Riba ładnie oddaje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
w poprzednim turnieju trafiała w tym już nie musi, taki kurs na Flavię to śmiech na sali  Co tu dużo mówić, ona jest bardzo przeciętna jednak. przez 4 dni nie zapomniala jak grac w tenisa, w cinci zamiatala ladnie, widac ze jest w formie a jak jest forma to bedzie trafiac  chyba ze przydarzy sie ciota, ale z tym to juz nie da sie nic zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Baghdatis-Bellucci mecz Cermak/Mertinak-Almagro/Tipsarevic mecz Niculescu-Date mecz Vastervik-Lejonen:T.Gollob ilosc punktow (11.5) Kirilenko-Cibulkova spotkanie Panowie kurs 10 ponad 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Baghdatis-Bellucci mecz Cermak/Mertinak-Almagro/Tipsarevic mecz Niculescu-Date mecz Vastervik-Lejonen:T.Gollob ilosc punktow (11.5) Kirilenko-Cibulkova spotkanie Panowie kurs 10 ponad  jeszcze napisz co w ktora manke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Baghdatis-Bellucci 1 mecz Cermak/Mertinak-Almagro/Tipsarevic 1 mecz Niculescu-Date 1 mecz Vastervik-Lejonen:T.Gollob 2 ilosc punktow (11.5) Kirilenko-Cibulkova 1 spotkanie Panowie kurs 10 ponad
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
oglądał ktoś Pavlychenkovą ostatnio? Bo Kuźnia kusi, ale przekonania brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Mattek, Koli, Kirilenko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|