Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406852 23/09/2005 16:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Nie za bardzo rozumiem pytanie a raczej zagadke??? Gdzie chcialbys wchodzic???

Bonus: Unibet
#406853 23/09/2005 16:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Jak chcę wejść do ligi to muszę stworzyć drużynę.

#406854 23/09/2005 16:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Jesli potepiony rydwan to Twoja druzyna to jestes juz w lidze. Brakuje nam jeszcze jednego gracza. Gdy skompletujemy 20 zespolowa lige wspolnie ustalimy termin live draftu i wtedy kazdy bedzie wybieral zawodnikow do druzyny.

#406855 23/09/2005 16:54
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Moim zdaniem jesli wszyscy maja inet w domu ( a tak zakladam ) najlepszym terminem do zebrania ekpiy bylaby niedziela tak po 21.

#406856 23/09/2005 17:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Jestem za draftem w niedzielę. Tylko zastanawiam się czy lepiej nie będzie w przyszłą? Każdy będzie miał trochę czasu aby przejrzeć sobie listy zawodników i trochę statystyk.

#406857 23/09/2005 18:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Zmieniłem nazwę zespołu zgodnie z zaleceniami. Mam pytanko: rozwiązał już ktoś zagadkę jak wejść ponownie bez tworzenia zespołu??


Juz wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pewnie wchodzisz przez ten link ktory snoopol podal wyzej, a tam jak byk pisze, join, co oznacza ze pojawiasz sie w oknie jakbys chcial przystapic do ligi, ale najpierw trzeba miec ekipe stworzana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jesli chesz wjesc na lige, to albo wejdz na yahoo, poem zakladka sport, potem zakladka Fantasy i zakladka fantasy NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ALbo daj sobie po prostu do ulubionych jak jestes na koncie, i potem tylko Sign In <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406858 23/09/2005 18:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aha a co do draftu to mi to wisi, pewnie wieczorem, ale nie jak w przypadku NFL o 22, bo nas bylo 8 osob i draft trwal 40min, wiec w przydaku 20 osob mozna siedziec ponad 2 godz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mysle ze 21 to sensowna pora, snoopol sie musi dostosowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozostake wybor dnia i to wszytko, napewno dojdziemy do porozumienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406859 23/09/2005 18:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
No to mamy komplet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Godzina wieczorna(21-21:30) w któryś dzień tygodnia(poniedziałek ?) powinna każdemu pasować.

Osobiście dostosuję się do ostatecznego wyboru , byle to nie była sobota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pzdr.

#406860 23/09/2005 18:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Moze w takim razie za tydzien w niedziele tj 2 pazdziernika

#406861 23/09/2005 19:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Zmienilem na przyszly poniedzialek tj 3 pazdziernika o 21 czasu polskiego. Oczywiscie nie jest to ostateczny termin i wszelkie inne sugestie beda brane pod uwage. Przy tak sporej liczbie uczestnikow moze byc problem z dobraniem terminu, ktory by kazdemu pasowal, al mam nadzieje, ze wspolnie cos uzgodnimy.
System punktacji ustawilem na head-to-head. Wszystkie inne rzeczy jak punktacja itp sa default.

#406862 23/09/2005 19:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
jestem za 2 października

lupus thx, później sam się skapłem i dałem w ulubione

#406863 23/09/2005 19:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Jezeli 2 pazddziernika odpowiada Wam bardziej to nie ma sprawy i jeszcze dzis zmienie date. Poczekam na wiecej wypowiedzi.

#406864 23/09/2005 19:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Poslalem ze strony ligi do kazdego maila na adres ktory podawaliscie przy rejestracji. Najlepiej by na stronie glownej ligi kazdy podal w postach date i godziny ktore mu odpowiadaja i wtedy wspolnie cos ustalimy.

#406865 24/09/2005 10:31
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
Siemka
Jestem nowy i do ligi trafilem glownie dzieki lupusowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jesli chodzi o draft to of kors pasuje mi godzina wieczorna, tylko rzeczywiscie przy 20 graczach (chociaz watpie zeby wszyscy sie zjawili) bedzie to troche dlugo trwalo. Chcialbym jeszcze zeby ktos jak moze wyjasnil jak bedzie liczona punktacja przy takiej liczbie spotkan w sezonie?

#406866 24/09/2005 10:44
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Witam
2 pazdziernik jest ok

#406867 24/09/2005 10:54
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ok, mi tez pasuje 2 pazdziernik. Godz. 21 chyba jest najlepsza.

#406868 24/09/2005 12:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Gralem kiedys w fantasy NBA. Tam zdaje sie punktacja jest podobna. Tam bylo to tak mniej wiecej. Zakladamy ze kazdy zawodnik ma 12 graczy w zespole. Codziennie moze uzyc jedynie 6 reszta na rezerwie. Podobnie i jego przeciwnik. Tydzien liczyl sie od poniedzialku do niedzieli. Moglo si etak zdarzyc ze w tym okresie jeden zawodnik uzyl powiedzmy 40 zawodnikow a drugi 35. O ile wieksza ilosc zawodnikow to wieksze szans ena pokazniejsza ilosc pkt czy zbiorek w NBA fantasy to jednak jesli idzi eo punktacje tygodniowa wyrownywalo si eto bo kto uzyl mniej zawodnikow ze wzgledu taki a nie inny terminarz np mial mniej strat itp. W NHL mysle z bedzie podobnie, choc pewnosci nie mam bo nigdy nie gralem. W NHL nie tylko licza sie punkty i asysty ale i np minuty karne jak i statystyki bramkarzy.
Pozyjemy zbaczymy, ale zabawa powina byc przednia chociaz przy 20 graczy wybrac kogos w 6 rundzie draftu i dalej to juz bedzie osiagniecie hehe.

#406869 24/09/2005 12:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dobrze ze trenuje teraz w Eastside NHL Hockey Manager <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choc mam troszke malo czasu.

#406870 24/09/2005 12:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spojrzalem teraz katem oka na to z kim gram w 1 kolejce i gram...znowu z Ghostem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W 1 kolejce NFL zlal mi duspko, ale teraz moje buldozery go pojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jeszcze jedno, jest silna ekipa z forum fcbarca.com, czyli ja, XABI i Sharif <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Licze, ze bedziemy wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam tego co bedzie mial nr 20 w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406871 24/09/2005 13:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Pozdrawiam tego co bedzie mial nr 20 w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kolejnosc draftu tez moge ustawic ale jest zaprogramowane na wybor przez komputer.

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 910 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1