|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Nie za bardzo rozumiem pytanie a raczej zagadke??? Gdzie chcialbys wchodzic???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Jak chcę wejść do ligi to muszę stworzyć drużynę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Jesli potepiony rydwan to Twoja druzyna to jestes juz w lidze. Brakuje nam jeszcze jednego gracza. Gdy skompletujemy 20 zespolowa lige wspolnie ustalimy termin live draftu i wtedy kazdy bedzie wybieral zawodnikow do druzyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Moim zdaniem jesli wszyscy maja inet w domu ( a tak zakladam ) najlepszym terminem do zebrania ekpiy bylaby niedziela tak po 21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Jestem za draftem w niedzielę. Tylko zastanawiam się czy lepiej nie będzie w przyszłą? Każdy będzie miał trochę czasu aby przejrzeć sobie listy zawodników i trochę statystyk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zmieniłem nazwę zespołu zgodnie z zaleceniami. Mam pytanko: rozwiązał już ktoś zagadkę jak wejść ponownie bez tworzenia zespołu?? Juz wiem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pewnie wchodzisz przez ten link ktory snoopol podal wyzej, a tam jak byk pisze, join, co oznacza ze pojawiasz sie w oknie jakbys chcial przystapic do ligi, ale najpierw trzeba miec ekipe stworzana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli chesz wjesc na lige, to albo wejdz na yahoo, poem zakladka sport, potem zakladka Fantasy i zakladka fantasy NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ALbo daj sobie po prostu do ulubionych jak jestes na koncie, i potem tylko Sign In <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aha a co do draftu to mi to wisi, pewnie wieczorem, ale nie jak w przypadku NFL o 22, bo nas bylo 8 osob i draft trwal 40min, wiec w przydaku 20 osob mozna siedziec ponad 2 godz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mysle ze 21 to sensowna pora, snoopol sie musi dostosowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozostake wybor dnia i to wszytko, napewno dojdziemy do porozumienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
No to mamy komplet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Godzina wieczorna(21-21:30) w któryś dzień tygodnia(poniedziałek ?) powinna każdemu pasować.
Osobiście dostosuję się do ostatecznego wyboru , byle to nie była sobota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Moze w takim razie za tydzien w niedziele tj 2 pazdziernika
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Zmienilem na przyszly poniedzialek tj 3 pazdziernika o 21 czasu polskiego. Oczywiscie nie jest to ostateczny termin i wszelkie inne sugestie beda brane pod uwage. Przy tak sporej liczbie uczestnikow moze byc problem z dobraniem terminu, ktory by kazdemu pasowal, al mam nadzieje, ze wspolnie cos uzgodnimy. System punktacji ustawilem na head-to-head. Wszystkie inne rzeczy jak punktacja itp sa default.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
jestem za 2 października
lupus thx, później sam się skapłem i dałem w ulubione
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Jezeli 2 pazddziernika odpowiada Wam bardziej to nie ma sprawy i jeszcze dzis zmienie date. Poczekam na wiecej wypowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Poslalem ze strony ligi do kazdego maila na adres ktory podawaliscie przy rejestracji. Najlepiej by na stronie glownej ligi kazdy podal w postach date i godziny ktore mu odpowiadaja i wtedy wspolnie cos ustalimy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12 |
Siemka Jestem nowy i do ligi trafilem glownie dzieki lupusowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli chodzi o draft to of kors pasuje mi godzina wieczorna, tylko rzeczywiscie przy 20 graczach (chociaz watpie zeby wszyscy sie zjawili) bedzie to troche dlugo trwalo. Chcialbym jeszcze zeby ktos jak moze wyjasnil jak bedzie liczona punktacja przy takiej liczbie spotkan w sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Witam 2 pazdziernik jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ok, mi tez pasuje 2 pazdziernik. Godz. 21 chyba jest najlepsza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Gralem kiedys w fantasy NBA. Tam zdaje sie punktacja jest podobna. Tam bylo to tak mniej wiecej. Zakladamy ze kazdy zawodnik ma 12 graczy w zespole. Codziennie moze uzyc jedynie 6 reszta na rezerwie. Podobnie i jego przeciwnik. Tydzien liczyl sie od poniedzialku do niedzieli. Moglo si etak zdarzyc ze w tym okresie jeden zawodnik uzyl powiedzmy 40 zawodnikow a drugi 35. O ile wieksza ilosc zawodnikow to wieksze szans ena pokazniejsza ilosc pkt czy zbiorek w NBA fantasy to jednak jesli idzi eo punktacje tygodniowa wyrownywalo si eto bo kto uzyl mniej zawodnikow ze wzgledu taki a nie inny terminarz np mial mniej strat itp. W NHL mysle z bedzie podobnie, choc pewnosci nie mam bo nigdy nie gralem. W NHL nie tylko licza sie punkty i asysty ale i np minuty karne jak i statystyki bramkarzy. Pozyjemy zbaczymy, ale zabawa powina byc przednia chociaz przy 20 graczy wybrac kogos w 6 rundzie draftu i dalej to juz bedzie osiagniecie hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dobrze ze trenuje teraz w Eastside NHL Hockey Manager <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choc mam troszke malo czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spojrzalem teraz katem oka na to z kim gram w 1 kolejce i gram...znowu z Ghostem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W 1 kolejce NFL zlal mi duspko, ale teraz moje buldozery go pojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jeszcze jedno, jest silna ekipa z forum fcbarca.com, czyli ja, XABI i Sharif <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Licze, ze bedziemy wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam tego co bedzie mial nr 20 w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Pozdrawiam tego co bedzie mial nr 20 w drafcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kolejnosc draftu tez moge ustawic ale jest zaprogramowane na wybor przez komputer.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|