Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406872 24/09/2005 13:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
jeśli chodzi o draft mi pasuje codziennie po 20 wiec 2 pazdziernika jak najbardziej

Bonus: Unibet
#406873 24/09/2005 13:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kolejnosc draftu tez moge ustawic

Bedzie wal panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Snoopol dostanie 20 i zarzadzi losowanie jeszcze raz, tak, ze mu sie 1 trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#406874 24/09/2005 17:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
czyli w drafcie wybiera sie cala druzyne????

#406875 24/09/2005 17:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
czyli w drafcie wybiera sie cala druzyne????

tak, kompletujesz zawodnikow na dana pozycje + rezerwy.


@ Snoopol

Tu sie spytam, bo priva nie chce mi sie pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czy draft NHL wyglada tak samo jak NFL?

Chodzi mi o to okno z miniczatem na dole, dzieki ktoremu mozemy sie komunikowac miedzy soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bulldozers rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#406876 24/09/2005 19:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Sam pierwszy raz bede gral w to wiec nie wiem, ale mysle, ze tak.

#406877 26/09/2005 08:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Ciekaw jestem kto się skusi pierwszy na Mario Czerkawskiego

#406878 26/09/2005 10:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
Pewnie Czerkawski poleci jakos zaraz na poczatku, patrioci sie znajda :] Ja sie zastanawiam czy beda chetni na Oliwe, bo ja bym go ewentualnie wzial, jak juz nie bedzie z czego wybierac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I jeszcze pytani odnosnie Mario: Na jakiej pozycji on w koncu gra, bo zawsze mi sie zdwalo, ze jest LW, a tymczasem w "Players List" znalazlem go wsrod RW???

#406879 26/09/2005 11:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Czerkawskiego zawsze kojarzyłem jako prawoskrzydłowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.nhl.com/players/8458620.html

Ja za to zapoluje na pewnego debiutanta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406880 26/09/2005 15:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Niech zgadne Fro... Czyzby to byl Crosby z Twoich Pens? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Draft o 21-22 mi pasuje niedziela poniedzialek moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406881 26/09/2005 21:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Panowie dostalem maile od 2 graczy, ktorym nie pasuj eniedziela, w takim razie pytam czy wszystkim bedzie pasowal poniedzialek 3 pazdziernika o 21:00????

#406882 26/09/2005 21:56
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
poniedzialek tak ale nie wczesniej niz 21.30 , moze nawet 21.40 byloby ok - przynajmniej dla mnie.

#406883 27/09/2005 07:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
czy wszystkim bedzie pasowal poniedzialek 3 pazdziernika o 21:00????

Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

21 ok, byle nie pozniej ze wzgledu na czas, bedziemy siedziec do polnocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#406884 27/09/2005 12:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
Data i czas zdecydowanie TAK, mysle ze najbardziej optymalne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie wiem, dlaczego, ale zawsze mi sie zdwalo ze Mario jest LW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

I jeszcze na kuniec pytanko zwiazane z draftem:

Jest bardzo prawdopodobne, ze po kilku rundach wyczerpie sie pula dobrych graczy i zostana tacy, ktorych wiekszosc z nas nie kojarzy. Czy jest wtedy np. mozliwosc odpuszczenia sobie wyboru i zdania sie na intuicje komuptera? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406885 28/09/2005 01:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
I jeszcze na kuniec pytanko zwiazane z draftem:

Jest bardzo prawdopodobne, ze po kilku rundach wyczerpie sie pula dobrych graczy i zostana tacy, ktorych wiekszosc z nas nie kojarzy. Czy jest wtedy np. mozliwosc odpuszczenia sobie wyboru i zdania sie na intuicje komuptera? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W sumie tez o tym myslalem. Optymalnie liga powinna liczyc 10 graczy. w naszej mmay 20 co przy obowiazku wybrania zdaje sie 12 zawonikow daje nam 240 zawodnikow. Draft przestanie byc zabawny juz w 4 rundzie, wiec tu moje pytanie. Moze z naszej obecnej ligi zrobimy 2 rozne ligi po 10 zespolow w kazdej????

#406886 28/09/2005 05:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Witam witam i pozdrawiam.
Wiec moze po kolei:
1. poniedzialek 21:00 pasuje mi jak najbardziej
2. To daje tylko 240 zawodnikow wiec nie widze potrzeby zadnej na to abysmy rozbijali lige, po prostu Ci ktorzy nie wiedza co sie dzieje juz przy 5 wyborze, zdaja sie na los komputera i tyle. Jesli ewentualnie ma byc autopick to juz od samego poczatku, bo rozbijanie sie 2 ligi zabiera sens calej zabawie. Liga jest optymalna na 20 zespolow, dyby bylo inaczej nie moznabyloby tylu wbic w jedna lige.
3. Jak sie nie zna graczy to sie pozniej tych niechcianych wytraduje, niech Nasz glowny GM ustali ze mozna dokonywac w sezonie nie 10 jak proponowalem ale 50 transferow i bedzie gitara. Prosze takze o ustawienie opcji aby mozna bylo zavetowac trade 2 graczy przez innego, to by pozwolilo nam uniknac oszustow, ktorym jak sie znudzi gra beda oddawac Luongo za Haska czy innego Gamonia.


Chyba tyle z mojej strony. Pamietajcie ze to zabawa a nie wojna na smierc i zycie.

#406887 28/09/2005 08:22
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Lepiej wybierać samemu do końca. Wkońcu nie problem wybrać Iginle, Forsberga, St. Louis'a czy Hosse. Zabawa zaczyna się na tych nieznanych. Gwiazdy i tak będą punktowały, problem jak znaleźdź lub odkryć dobrego gracza z tych mniej znanych.

#406888 28/09/2005 08:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Akurat z Forsbergiem to jets problem bo zapewne znow zalapie kontuzje i tyle wyjdzie z jego punktow. ;P

#406889 28/09/2005 08:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Ja jeszcze nie jestem pewien jaką strategię przyjąć. Tzn. zacząć draft od bramkarza czy może od kogoś kto dobrze punktuje w ofensywie. No ale w każdym razie dobrze, że lokaut mamy już z głowy.

#406890 28/09/2005 09:25
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Tylko jesli to ma byc poniedzialek to pliz zacznijmy o 21,30 bo na 21 na bank nie zdaze.

#406891 28/09/2005 11:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
w poniedzialek o 21-30 jak komus nie pasuje dawac znac.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1