|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
jeśli chodzi o draft mi pasuje codziennie po 20 wiec 2 pazdziernika jak najbardziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kolejnosc draftu tez moge ustawic Bedzie wal panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Snoopol dostanie 20 i zarzadzi losowanie jeszcze raz, tak, ze mu sie 1 trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
czyli w drafcie wybiera sie cala druzyne????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
czyli w drafcie wybiera sie cala druzyne???? tak, kompletujesz zawodnikow na dana pozycje + rezerwy. @ Snoopol Tu sie spytam, bo priva nie chce mi sie pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czy draft NHL wyglada tak samo jak NFL? Chodzi mi o to okno z miniczatem na dole, dzieki ktoremu mozemy sie komunikowac miedzy soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Bulldozers rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Sam pierwszy raz bede gral w to wiec nie wiem, ale mysle, ze tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Ciekaw jestem kto się skusi pierwszy na Mario Czerkawskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12 |
Pewnie Czerkawski poleci jakos zaraz na poczatku, patrioci sie znajda :] Ja sie zastanawiam czy beda chetni na Oliwe, bo ja bym go ewentualnie wzial, jak juz nie bedzie z czego wybierac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I jeszcze pytani odnosnie Mario: Na jakiej pozycji on w koncu gra, bo zawsze mi sie zdwalo, ze jest LW, a tymczasem w "Players List" znalazlem go wsrod RW???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Czerkawskiego zawsze kojarzyłem jako prawoskrzydłowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.nhl.com/players/8458620.htmlJa za to zapoluje na pewnego debiutanta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Niech zgadne Fro... Czyzby to byl Crosby z Twoich Pens? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Draft o 21-22 mi pasuje niedziela poniedzialek moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Panowie dostalem maile od 2 graczy, ktorym nie pasuj eniedziela, w takim razie pytam czy wszystkim bedzie pasowal poniedzialek 3 pazdziernika o 21:00????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
poniedzialek tak ale nie wczesniej niz 21.30 , moze nawet 21.40 byloby ok - przynajmniej dla mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
czy wszystkim bedzie pasowal poniedzialek 3 pazdziernika o 21:00???? Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 21 ok, byle nie pozniej ze wzgledu na czas, bedziemy siedziec do polnocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 12 |
Data i czas zdecydowanie TAK, mysle ze najbardziej optymalne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie wiem, dlaczego, ale zawsze mi sie zdwalo ze Mario jest LW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I jeszcze na kuniec pytanko zwiazane z draftem:
Jest bardzo prawdopodobne, ze po kilku rundach wyczerpie sie pula dobrych graczy i zostana tacy, ktorych wiekszosc z nas nie kojarzy. Czy jest wtedy np. mozliwosc odpuszczenia sobie wyboru i zdania sie na intuicje komuptera? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
I jeszcze na kuniec pytanko zwiazane z draftem:
Jest bardzo prawdopodobne, ze po kilku rundach wyczerpie sie pula dobrych graczy i zostana tacy, ktorych wiekszosc z nas nie kojarzy. Czy jest wtedy np. mozliwosc odpuszczenia sobie wyboru i zdania sie na intuicje komuptera? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W sumie tez o tym myslalem. Optymalnie liga powinna liczyc 10 graczy. w naszej mmay 20 co przy obowiazku wybrania zdaje sie 12 zawonikow daje nam 240 zawodnikow. Draft przestanie byc zabawny juz w 4 rundzie, wiec tu moje pytanie. Moze z naszej obecnej ligi zrobimy 2 rozne ligi po 10 zespolow w kazdej????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17 |
Witam witam i pozdrawiam. Wiec moze po kolei: 1. poniedzialek 21:00 pasuje mi jak najbardziej 2. To daje tylko 240 zawodnikow wiec nie widze potrzeby zadnej na to abysmy rozbijali lige, po prostu Ci ktorzy nie wiedza co sie dzieje juz przy 5 wyborze, zdaja sie na los komputera i tyle. Jesli ewentualnie ma byc autopick to juz od samego poczatku, bo rozbijanie sie 2 ligi zabiera sens calej zabawie. Liga jest optymalna na 20 zespolow, dyby bylo inaczej nie moznabyloby tylu wbic w jedna lige. 3. Jak sie nie zna graczy to sie pozniej tych niechcianych wytraduje, niech Nasz glowny GM ustali ze mozna dokonywac w sezonie nie 10 jak proponowalem ale 50 transferow i bedzie gitara. Prosze takze o ustawienie opcji aby mozna bylo zavetowac trade 2 graczy przez innego, to by pozwolilo nam uniknac oszustow, ktorym jak sie znudzi gra beda oddawac Luongo za Haska czy innego Gamonia.
Chyba tyle z mojej strony. Pamietajcie ze to zabawa a nie wojna na smierc i zycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Lepiej wybierać samemu do końca. Wkońcu nie problem wybrać Iginle, Forsberga, St. Louis'a czy Hosse. Zabawa zaczyna się na tych nieznanych. Gwiazdy i tak będą punktowały, problem jak znaleźdź lub odkryć dobrego gracza z tych mniej znanych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17 |
Akurat z Forsbergiem to jets problem bo zapewne znow zalapie kontuzje i tyle wyjdzie z jego punktow. ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Ja jeszcze nie jestem pewien jaką strategię przyjąć. Tzn. zacząć draft od bramkarza czy może od kogoś kto dobrze punktuje w ofensywie. No ale w każdym razie dobrze, że lokaut mamy już z głowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tylko jesli to ma byc poniedzialek to pliz zacznijmy o 21,30 bo na 21 na bank nie zdaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
w poniedzialek o 21-30 jak komus nie pasuje dawac znac.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|