|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
niezabardzo czaje oco chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Czy chodzi o to, żebe mieć jak najwięcej minut karnych? Myślałem że odwrotnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
pablobytom to ID i haslo nie pasuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
So, if in your league, a goal is worth two points, an assist one and a penalty minute one, a player with two goals, three assists and 10 penalty minutes would score 17 [(2*2) + (3*1) + (10*1)] fantasy points.
Wychodzi na to , że 2 min. kary są cenniejsze od 1 asysty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Sporo punktów daje także wygrana bramkarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dokladnie wygrana bramkarza daje chyba caly duzy punkt. A i kary sa w cenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
A ja przez nocke rozgryzlem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mianowicie... Uwaga prosze o skupienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mamy 10 bazowych statystyk:
G - gole
A - asysty
+/- - wiecie o co chodzi, +1 dostaje kazdy zawodnik formacji ktora brala udzial w strzelonej bramce i przebywala na lodzie, -1 stracona bramka podczas przebywania na lodzie
PIM - penalty minutes - kary
PPP - powerplay goals - gole strzelone w przewadze przez ktoregos z naszych graczy
GWG - Game Winning Goals - gole ktore przynosza naszej druzynie prowadzenie i zwyciestwo
W - zwyciestwa bramkarzy
GAA - srednia goli wpuszczana przez naszych bramkarzy
SV % - srednia obronionych stzalow
SHO - shutouts - mecz bez straty gola naszego bramkarza
I teraz za zwyciestwo w kazdej klasyfikacji dostaje sie 1 duzy punkt. Takze kazdy z naszych meczow moze sie konczyc maksimum 10 bramkami. Ale oczywiscie nie musi bo w ktorejs klasyfikacji moze byc remis i wtedy punktu nie zdobywa zadna druzyna...
Mam nadzieje ze przystepnie to wyjasnilem, bo mowiac szczerze sam sie dzis w nocy w tym zagubilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Aha no wreszcie jasne zasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS... tylko czemu nie sciagnalem do zespolu jakis Guard-ow , ktorzy zapewnia mi wygrana wsrod "bitnikow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ja mam fajterow w ekipie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A nikt nie chcial Oliwy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Experto biorac pod uwage ze bedzie rzadko wchodzil na lód to dobrze ze go nikt nie wzial ja mam Czerkawskiego :]
Ps. Jak wymieniac zawodnikow ktorzy nie zostali wybrali w drafcie przez nikogo i sa jako free?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Musisz zwolnić miejsce w swojej ekipie ('Drop') i następnie wybrać któregoś z zawodników którzy są jako 'Waivers' czyli za free. Jeśli nikt z wyższym współczynnikiem 'Waivers' się nie zgłosi po takiego zawodnika to on zostaje włączony do Twojej ekipy.
Te opcje masz dostępne po kliknięciu na swoją ekipę i tam już jest belka z odpowiednimi buttonami.
Mam nadzieję , że coś z tego zrozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Chcialem podziekowac mojemu zawodnikowi ze poszedl na lawke kar bo dzieki temu wyrownalismy w tej statystyce co pozwolilo nam objac prowadzenie jedna bramke w meczu z teamem Bzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
no niestety - moi playerzy coś słabo się spisują, tylko bramkarzy mam świetnych i od nich na 3 punkty w każdym meczu mogę liczyć, ale to za mało by wygrywać...
u mnie małe zmiany w składzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Kto się wymieni na jakiegoś zabijakę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
IR - to chyba jakaś kontuzja
wiecie coś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wyniki 1 kolejki :
Proceksbuy - Fro Pens 5:3
Snoopol's Bitches - Expertos Jews Bester 6:2
g00niek's Red Wings - _potepiony_rydwan_ 3:4
Polskie Chrupipalki - Sharif's Outlawz 2:7
Bzyku's Killers - Vonseb Razors 3:6
Ghost Raiders - lupus bulldozers rlz 1:7
Ice Tigers - XABI's Mad Sharks 3:3
bang_bang Easy Team - Friends 0:10
popon - Buczy Bad Boys 0:6
tomekozzy Ugly Worms - Slizgacz_Tigeers 6:1
Szkoda tylko , że kilka ekip jest tzw. samograjem i jej menedżerowie nie wykazują zainteresowania w kierowaniu własną ekipą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
1 Friends 10-0-0 1.000 0 10-0-0 3 - 2 lupus bulldozers rlz 7-1-2 .800 0 7-1-2 12 - 3 Buczy Bad Boys 6-0-4 .800 0 6-0-4 11 - 4 Sharif's Outlawz 7-2-1 .750 0 7-2-1 17 3 5 tomekozzy Ugly Worms 6-1-3 .750 0 6-1-3 4 - 6 Snoopol's Bitches 6-2-2 .700 0 6-2-2 6 - 7 Vonseb Razor 6-3-1 .650 0 6-3-1 5 2 8 Proceksbuy 5-3-2 .600 0 5-3-2 13 - 9 _potepiony_rydwan 4-3-3 .550 0 4-3-3 14 2 10 Ice Tigers 3-3-4 .500 0 3-3-4 20 7 11 XABI's Mad Sharks 3-3-4 .500 0 3-3-4 8 - 12 g00niek's Red Wings 3-4-3 .450 0 3-4-3 9 1 13 Fro Pens 3-5-2 .400 0 3-5-2 18 4 14 Bzyku's Killers 3-6-1 .350 0 3-6-1 16 - 15 Expertos Jews Baster 2-6-2 .300 0 2-6-2 2 1 16 Polskie Chrupipalki 2-7-1 .250 0 2-7-1 10 6 17 Slizgacz_Tigeers 1-6-3 .250 0 1-6-3 1 - 18 Ghost Raiders 1-7-2 .200 0 1-7-2 15 5 19 popon 0-6-4 .200 0 0-6-4 19 5 20 bang_bang Easy Team 0-10-0 .000 0 0-10-0 7 -
To chyba jakaś pomyłka , jeśli kolejność w tabeli ma być ustalana na podstawie liczby 'goli' zdobytych w danym spotkaniu to coś jest nie tak ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Fro_Lech mam podobne odczucia. Też myślałem, że ogólnie liczone będą punkty a nie gole.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ghost udal mi sie rewanz za NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Fajne jest to wyniki koncowe nie sa jakies wysokie, tylko nazwijmy to hokejowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Lupus - Ghost 7-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a mi się nie udał rewanż za osttani "playoff" - ale może innym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W koncu pierwsze zwyciestwo, ogolnie nie jest to taka swietna zabawa jak w NFL, ale ujdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
tabela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1 Sharif's Outlawz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> 2 Snoopol's Bitches 3 tomekozzy Ugly Worms 4 Friends 5 XABI's Mad Sharks 6 Buczy Bad Boys 7 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 8 Slizgacz_Tigeers 9 Ice Tigers 10 _potepiony_rydwan 11 Vonseb Razor 12 Expertos Jews Baster 13 popon 14 Ghost Raiders 15 Polskie Chrupipalki 16 g00niek's Red Wings 17 Fro Pens 18 Proceksbuy 19 Bzyku's Killers 20 bang_bang Easy Team
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|