Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406932 05/10/2005 21:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
niezabardzo czaje oco chodzi

Bonus: Unibet
#406933 06/10/2005 06:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Czy chodzi o to, żebe mieć jak najwięcej minut karnych? Myślałem że odwrotnie.

#406934 06/10/2005 08:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
pablobytom to ID i haslo nie pasuja

#406935 06/10/2005 08:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
So, if in your league, a goal is worth two points, an assist one and a penalty minute one, a player with two goals, three assists and 10 penalty minutes would score 17 [(2*2) + (3*1) + (10*1)] fantasy points.

Wychodzi na to , że 2 min. kary są cenniejsze od 1 asysty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Sporo punktów daje także wygrana bramkarza.

#406936 06/10/2005 08:58
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dokladnie wygrana bramkarza daje chyba caly duzy punkt.
A i kary sa w cenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#406937 06/10/2005 09:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A ja przez nocke rozgryzlem o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mianowicie... Uwaga prosze o skupienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mamy 10 bazowych statystyk:

G - gole

A - asysty

+/- - wiecie o co chodzi, +1 dostaje kazdy zawodnik formacji ktora brala udzial w strzelonej bramce i przebywala na lodzie, -1 stracona bramka podczas przebywania na lodzie

PIM - penalty minutes - kary

PPP - powerplay goals - gole strzelone w przewadze przez ktoregos z naszych graczy

GWG - Game Winning Goals - gole ktore przynosza naszej druzynie prowadzenie i zwyciestwo

W - zwyciestwa bramkarzy

GAA - srednia goli wpuszczana przez naszych bramkarzy

SV % - srednia obronionych stzalow

SHO - shutouts - mecz bez straty gola naszego bramkarza


I teraz za zwyciestwo w kazdej klasyfikacji dostaje sie 1 duzy punkt. Takze kazdy z naszych meczow moze sie konczyc maksimum 10 bramkami. Ale oczywiscie nie musi bo w ktorejs klasyfikacji moze byc remis i wtedy punktu nie zdobywa zadna druzyna...

Mam nadzieje ze przystepnie to wyjasnilem, bo mowiac szczerze sam sie dzis w nocy w tym zagubilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#406938 06/10/2005 09:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Aha no wreszcie jasne zasady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS... tylko czemu nie sciagnalem do zespolu jakis Guard-ow , ktorzy zapewnia mi wygrana wsrod "bitnikow" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406939 06/10/2005 11:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ja mam fajterow w ekipie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A nikt nie chcial Oliwy...

#406940 06/10/2005 11:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Experto biorac pod uwage ze bedzie rzadko wchodzil na lód to dobrze ze go nikt nie wzial ja mam Czerkawskiego :]

Ps. Jak wymieniac zawodnikow ktorzy nie zostali wybrali w drafcie przez nikogo i sa jako free?

#406941 06/10/2005 11:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Musisz zwolnić miejsce w swojej ekipie ('Drop') i następnie wybrać któregoś z zawodników którzy są jako 'Waivers' czyli za free. Jeśli nikt z wyższym współczynnikiem 'Waivers' się nie zgłosi po takiego zawodnika to on zostaje włączony do Twojej ekipy.

Te opcje masz dostępne po kliknięciu na swoją ekipę i tam już jest belka z odpowiednimi buttonami.

Mam nadzieję , że coś z tego zrozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pzdr.

#406942 07/10/2005 12:24
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Chcialem podziekowac mojemu zawodnikowi ze poszedl na lawke kar bo dzieki temu wyrownalismy w tej statystyce co pozwolilo nam objac prowadzenie jedna bramke w meczu z teamem Bzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406943 08/10/2005 11:29
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
no niestety - moi playerzy coś słabo się spisują, tylko bramkarzy mam świetnych i od nich na 3 punkty w każdym meczu mogę liczyć, ale to za mało by wygrywać...

u mnie małe zmiany w składzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


P.S. Kto się wymieni na jakiegoś zabijakę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#406944 08/10/2005 17:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
IR - to chyba jakaś kontuzja

wiecie coś

#406945 10/10/2005 07:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Wyniki 1 kolejki :

Proceksbuy - Fro Pens 5:3

Snoopol's Bitches - Expertos Jews Bester 6:2

g00niek's Red Wings - _potepiony_rydwan_ 3:4

Polskie Chrupipalki - Sharif's Outlawz 2:7

Bzyku's Killers - Vonseb Razors 3:6

Ghost Raiders - lupus bulldozers rlz 1:7

Ice Tigers - XABI's Mad Sharks 3:3

bang_bang Easy Team - Friends 0:10

popon - Buczy Bad Boys 0:6

tomekozzy Ugly Worms - Slizgacz_Tigeers 6:1

Szkoda tylko , że kilka ekip jest tzw. samograjem i jej menedżerowie nie wykazują zainteresowania w kierowaniu własną ekipą...

#406946 10/10/2005 07:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
1 Friends 10-0-0 1.000 0 10-0-0 3 -
2 lupus bulldozers rlz 7-1-2 .800 0 7-1-2 12 -
3 Buczy Bad Boys 6-0-4 .800 0 6-0-4 11 -
4 Sharif's Outlawz 7-2-1 .750 0 7-2-1 17 3
5 tomekozzy Ugly Worms 6-1-3 .750 0 6-1-3 4 -
6 Snoopol's Bitches 6-2-2 .700 0 6-2-2 6 -
7 Vonseb Razor 6-3-1 .650 0 6-3-1 5 2
8 Proceksbuy 5-3-2 .600 0 5-3-2 13 -
9 _potepiony_rydwan 4-3-3 .550 0 4-3-3 14 2
10 Ice Tigers 3-3-4 .500 0 3-3-4 20 7
11 XABI's Mad Sharks 3-3-4 .500 0 3-3-4 8 -
12 g00niek's Red Wings 3-4-3 .450 0 3-4-3 9 1
13 Fro Pens 3-5-2 .400 0 3-5-2 18 4
14 Bzyku's Killers 3-6-1 .350 0 3-6-1 16 -
15 Expertos Jews Baster 2-6-2 .300 0 2-6-2 2 1
16 Polskie Chrupipalki 2-7-1 .250 0 2-7-1 10 6
17 Slizgacz_Tigeers 1-6-3 .250 0 1-6-3 1 -
18 Ghost Raiders 1-7-2 .200 0 1-7-2 15 5
19 popon 0-6-4 .200 0 0-6-4 19 5
20 bang_bang Easy Team 0-10-0 .000 0 0-10-0 7 -


To chyba jakaś pomyłka , jeśli kolejność w tabeli ma być ustalana na podstawie liczby 'goli' zdobytych w danym spotkaniu to coś jest nie tak ;]

#406947 10/10/2005 07:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Fro_Lech mam podobne odczucia.
Też myślałem, że ogólnie liczone będą punkty a nie gole.

#406948 10/10/2005 09:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ghost udal mi sie rewanz za NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Fajne jest to wyniki koncowe nie sa jakies wysokie, tylko nazwijmy to hokejowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Lupus - Ghost 7-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

#406949 10/10/2005 09:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a mi się nie udał rewanż za osttani "playoff" - ale może innym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406950 17/10/2005 13:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W koncu pierwsze zwyciestwo, ogolnie nie jest to taka swietna zabawa jak w NFL, ale ujdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406951 17/10/2005 17:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
tabela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


1 Sharif's Outlawz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
2 Snoopol's Bitches
3 tomekozzy Ugly Worms
4 Friends
5 XABI's Mad Sharks
6 Buczy Bad Boys
7 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
8 Slizgacz_Tigeers
9 Ice Tigers
10 _potepiony_rydwan
11 Vonseb Razor
12 Expertos Jews Baster
13 popon
14 Ghost Raiders
15 Polskie Chrupipalki
16 g00niek's Red Wings
17 Fro Pens
18 Proceksbuy
19 Bzyku's Killers
20 bang_bang Easy Team

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,341 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,834
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1