|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
No ekstra tabela w której mimo , że Proceksbuy wygrał ze mną mecz to jestem wyżej od niego LOL , a przegrałem oba spotkania MEGA LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Oka dla tych co nie lapia tabeli... ale pewnie takich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mamy bilans 6-10-4 to akurat moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> znaczy to iz mam 6W (zwyciestw) 10L (porazki) i 4T (remisy), a dlaczego tak? Ano dlatego w dwoch dotychczasowych meczach wygralem z przeciwnikami 6 klasyfikacji przegralem 10 i 4 zremisowalem co lacznie daje 20 wirtualnych meczow...
Dziwne to troche ale mozna sie przyzwyczaic... Moze byc paradoksalnie tak ze druzyna ktora odnosi same zwyciestwa ale niskie np. 4-2 czy jakos tak moze byc nizej od druzyny ktora przegrala sporo wiecej meczow ale wysoko wygrywala pozostale...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
To jest bardzo dziwne liczenie, ale po glebszym zastanowieniu to nie jest wcale takie glupie. Zmusza to do kombinowania zeby zwyciezyc w jak najwiekszej ilosci kategorii i nie pozwala zadowalac sie minimalizmem. Takze jestem za taka tabela, aczkolwiek przydalaby sie tez druga, klasyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
może będziemy liczyć po "ludzku" czyli przyznajemy za zwycięstwo 3pkt i co pare dni bedziemy wrzucac tu tabele.
Bo te amerykańce to jakieś cuda wymyślają.
Niedługo się okaże, że w biegu na 100 metrów wygrywa nie szybszy, ale ten co więcej kroczków zrobił...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aktualna tabela, zmienil sie lider <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
1 Friends <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> 2 XABI's Mad Sharks 3 Snoopol's Bitches 4 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 5 Sharif's Outlawz 6 Buczy Bad Boys 7 Ice Tigers 8 Expertos Jews Baster 9 Vonseb Razor 10 tomekozzy Ugly Worms 11 Slizgacz_Tigeers 12 Bzyku's Killers 13 Fro Pens 14 Ghost Raiders 15 _potepiony_rydwan 16 g00niek's Red Wings 17 Proceksbuy 18 Polskie Chrupipalki 19 popon 20 bang_bang Easy Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Troche nudno tu w temacie(czego nie mozna powiedziec o NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)
1 Friends 2 Snoopol's Bitches 3 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> 4 Sharif's Outlawz 5 XABI's Mad Sharks 7 Ice Tigers 8 Vonseb Razor 9 tomekozzy Ugly Worms 10 g00niek's Red Wings 11 Polskie Chrupipalki 12 Bzyku's Killers 13 _potepiony_rydwan 14 Ghost Raiders 15 popon 16 Slizgacz_Tigeers - 17 Expertos Jews Baster 18 Fro Pens 19 Proceksbuy 20 bang_bang Easy Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17 |
Ja mam takie 1 male pytanko: czy wszystkim gra sprawia przyjemnosc??? Mam wrazenie ze nie, nie mowie tu nawet o ludziach, ktorzy chyba sami nei wiedza po ch** sie zapisali do tej ligi, nie robia nic wlacznie z brakiem zmian w skladzie dzien po dniu, ale o tych wszytskich potulniksach, krzorzy przyspawali sie do graczy wybranych w drafcie. Rozumiem ze niektore propozycje tradow sa po prostu smieszne ale czy wszystkie??!! Nie sadze! Panowie gramy juz ponad miesiac a do tej pory mial miejsce 1 (slownie: jeden) trade, to nie jest normalne. Rozumiem ze wiekszosc "znawcow" mysli, ze jak ktos proponuje trade to na pewno wciska nam gorszego gracza. Pamietajcie BRamki to tylko jedna z klasyfikacji!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bez odzewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Czy kierownik/menedżer/kołcz ekipy Friends zagląda czasem do naszej ligi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Jak widać trochę się dzieje ostatnio w ruchach kadrowych , lada dzień dokonana zostanie mała wymiana pomiędzy Pensami i g00ńksami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Żyjemy panowie żyjemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pzdr.
Blue-White X-mass.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
heh ja zaglądam - po tragicznym początku sezonu teraz idzie nieco lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wreszcie sie ktos wpisal do tematu, mi proponowano 3 plackow za mojego RW, oczywiscie odrzucilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
A tak zauwzylem, nie wszyscy zmieniaja sklad, szkoda, ale juz trudno nic nie zrobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam, ponizej lista ekip : 1 Sharif's Outlawz 2 Snoopol's Bitches 3 g00niek's Red Wings 4 Friends <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> 5 lupus bulldozers rlz 6 Polskie Chrupipalki 7 XABI's Mad Sharks 8 Bzyku's Killers 9 popon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> 10 Vonseb Razor 11 _potepiony_rydwan 12 Ghost Raiders 13 Ice Tigers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> 14 Buczy Bad Boys 15 tomekozzy Ugly Worms <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> 16 Paki 17 Slizgacz_Tigeers 18 Fro Pens 19 Proceksbuy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> 20 bang_bang Easy Team
Mam pytanie, jakie ksywki na forum mecz.pl maja osoby zaznaczone przeze mnie tym emotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
popon=popon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Friends= chyba trewor
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Ice Tigers= moja skromna osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ok dzieki dobrze wiedziec, bo ostatnio wszyscy aktywni na rynku tranferowym, i chce wiedziec jak mam sie zwracac co do niektorych, bo ksywek nie kojaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I w koncu bo wielu miesiacach zmagan, zakonczylismy rywalizacje w fantasy NHL. Dzieki za wspolna zabawe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tak wygladala tabela po sezonie zasadniczym: [ Linked Image] [ Linked Image] Jestem trzeci[ Linked Image] Do zobaczenie w przyszlym sezonie panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pozdrawiam wszytkich, w szczegolnosci mojego ulubionego sparingpartnera Ghosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Gratulacje dla Popona, który zmasakrowal towarzystwo z mecz.pl wygrywając z nami i w hokeja i w kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W kosza tylko dlatego ze mi sie druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> posypala pod koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I wlasnie to byla lipa straszna, sam gralem w kosza w finale w lidze Barcelony, i mialem to samo, np w danym mialo grac 6 kolesi, gralo 3 w tym jeden na chwile, reszta nawet nie wyszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaczalem przegrywac w kategoriach, w ktorych lalem wczesniej rywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale nie zmienialem skladu tak jak popon, zeby wyrzucac zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To jest minus, powinni skrcic sezon zasadniczy, i PO zorbic szybciej, dzieki czemu nikt nie traci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Poodbnie bylo w NHL, Sharif, ktory tlukl nas caly sezon przegral w finale wlasnie przez to, ze jego zawodnicy grali w druzynach ktore juz wlasciwie o nic nie walczyly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I grali malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja sam wymienilem wtedy tylu obroncow, zeby tylko jakis zaliczyl choc pare asyst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale tak gratki dla popona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|