Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406952 17/10/2005 21:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
No ekstra tabela w której mimo , że Proceksbuy wygrał ze mną mecz to jestem wyżej od niego LOL , a przegrałem oba spotkania MEGA LOL

Bonus: Unibet
#406953 17/10/2005 21:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oka dla tych co nie lapia tabeli... ale pewnie takich nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mamy bilans 6-10-4 to akurat moj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> znaczy to iz mam 6W (zwyciestw) 10L (porazki) i 4T (remisy), a dlaczego tak? Ano dlatego w dwoch dotychczasowych meczach wygralem z przeciwnikami 6 klasyfikacji przegralem 10 i 4 zremisowalem co lacznie daje 20 wirtualnych meczow...

Dziwne to troche ale mozna sie przyzwyczaic... Moze byc paradoksalnie tak ze druzyna ktora odnosi same zwyciestwa ale niskie np. 4-2 czy jakos tak moze byc nizej od druzyny ktora przegrala sporo wiecej meczow ale wysoko wygrywala pozostale...

Pozdrawiam
Dominik

#406954 17/10/2005 21:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
To jest bardzo dziwne liczenie, ale po glebszym zastanowieniu to nie jest wcale takie glupie. Zmusza to do kombinowania zeby zwyciezyc w jak najwiekszej ilosci kategorii i nie pozwala zadowalac sie minimalizmem. Takze jestem za taka tabela, aczkolwiek przydalaby sie tez druga, klasyczna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406955 20/10/2005 10:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
może będziemy liczyć po "ludzku" czyli przyznajemy za zwycięstwo 3pkt i co pare dni bedziemy wrzucac tu tabele.

Bo te amerykańce to jakieś cuda wymyślają.

Niedługo się okaże, że w biegu na 100 metrów wygrywa nie szybszy, ale ten co więcej kroczków zrobił...

#406956 24/10/2005 08:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aktualna tabela, zmienil sie lider <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1 Friends <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
2 XABI's Mad Sharks
3 Snoopol's Bitches
4 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
5 Sharif's Outlawz
6 Buczy Bad Boys
7 Ice Tigers
8 Expertos Jews Baster
9 Vonseb Razor
10 tomekozzy Ugly Worms
11 Slizgacz_Tigeers
12 Bzyku's Killers
13 Fro Pens
14 Ghost Raiders
15 _potepiony_rydwan
16 g00niek's Red Wings
17 Proceksbuy
18 Polskie Chrupipalki
19 popon
20 bang_bang Easy Team

#406957 15/11/2005 12:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Troche nudno tu w temacie(czego nie mozna powiedziec o NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)

1 Friends
2 Snoopol's Bitches
3 lupus bulldozers rlz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
4 Sharif's Outlawz
5 XABI's Mad Sharks
7 Ice Tigers
8 Vonseb Razor
9 tomekozzy Ugly Worms
10 g00niek's Red Wings
11 Polskie Chrupipalki
12 Bzyku's Killers
13 _potepiony_rydwan
14 Ghost Raiders
15 popon
16 Slizgacz_Tigeers -
17 Expertos Jews Baster
18 Fro Pens
19 Proceksbuy
20 bang_bang Easy Team

#406958 22/11/2005 11:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Ja mam takie 1 male pytanko: czy wszystkim gra sprawia przyjemnosc??? Mam wrazenie ze nie, nie mowie tu nawet o ludziach, ktorzy chyba sami nei wiedza po ch** sie zapisali do tej ligi, nie robia nic wlacznie z brakiem zmian w skladzie dzien po dniu, ale o tych wszytskich potulniksach, krzorzy przyspawali sie do graczy wybranych w drafcie. Rozumiem ze niektore propozycje tradow sa po prostu smieszne ale czy wszystkie??!! Nie sadze! Panowie gramy juz ponad miesiac a do tej pory mial miejsce 1 (slownie: jeden) trade, to nie jest normalne. Rozumiem ze wiekszosc "znawcow" mysli, ze jak ktos proponuje trade to na pewno wciska nam gorszego gracza. Pamietajcie BRamki to tylko jedna z klasyfikacji!!!

#406959 25/11/2005 09:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bez odzewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#406960 24/12/2005 12:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Czy kierownik/menedżer/kołcz ekipy Friends zagląda czasem do naszej ligi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Jak widać trochę się dzieje ostatnio w ruchach kadrowych , lada dzień dokonana zostanie mała wymiana pomiędzy Pensami i g00ńksami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Żyjemy panowie żyjemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pzdr.

Blue-White X-mass.

#406961 24/12/2005 13:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
heh ja zaglądam - po tragicznym początku sezonu teraz idzie nieco lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406962 24/12/2005 13:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wreszcie sie ktos wpisal do tematu, mi proponowano 3 plackow za mojego RW, oczywiscie odrzucilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

A tak zauwzylem, nie wszyscy zmieniaja sklad, szkoda, ale juz trudno nic nie zrobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#406963 08/01/2006 00:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Witam, ponizej lista ekip :
1 Sharif's Outlawz
2 Snoopol's Bitches
3 g00niek's Red Wings
4 Friends <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
5 lupus bulldozers rlz
6 Polskie Chrupipalki
7 XABI's Mad Sharks
8 Bzyku's Killers
9 popon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
10 Vonseb Razor
11 _potepiony_rydwan
12 Ghost Raiders
13 Ice Tigers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
14 Buczy Bad Boys
15 tomekozzy Ugly Worms <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
16 Paki
17 Slizgacz_Tigeers
18 Fro Pens
19 Proceksbuy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
20 bang_bang Easy Team

Mam pytanie, jakie ksywki na forum mecz.pl maja osoby zaznaczone przeze mnie tym emotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#406964 08/01/2006 01:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
popon=popon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Friends= chyba trewor

#406965 08/01/2006 17:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Ice Tigers= moja skromna osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406966 09/01/2006 11:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ok dzieki dobrze wiedziec, bo ostatnio wszyscy aktywni na rynku tranferowym, i chce wiedziec jak mam sie zwracac co do niektorych, bo ksywek nie kojaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406967 19/04/2006 08:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I w koncu bo wielu miesiacach zmagan, zakonczylismy rywalizacje w fantasy NHL.
Dzieki za wspolna zabawe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />



Tak wygladala tabela po sezonie zasadniczym:

[Linked Image]




[Linked Image]

Jestem trzeci[Linked Image]

Do zobaczenie w przyszlym sezonie panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszytkich, w szczegolnosci mojego ulubionego sparingpartnera Ghosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#406968 20/04/2006 17:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Gratulacje dla Popona, który zmasakrowal towarzystwo z mecz.pl wygrywając z nami i w hokeja i w kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#406969 20/04/2006 21:36
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W kosza tylko dlatego ze mi sie druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> posypala pod koniec

#406970 21/04/2006 18:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I wlasnie to byla lipa straszna, sam gralem w kosza w finale w lidze Barcelony, i mialem to samo, np w danym mialo grac 6 kolesi, gralo 3 w tym jeden na chwile, reszta nawet nie wyszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczalem przegrywac w kategoriach, w ktorych lalem wczesniej rywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale nie zmienialem skladu tak jak popon, zeby wyrzucac zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To jest minus, powinni skrcic sezon zasadniczy, i PO zorbic szybciej, dzieki czemu nikt nie traci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Poodbnie bylo w NHL, Sharif, ktory tlukl nas caly sezon przegral w finale wlasnie przez to, ze jego zawodnicy grali w druzynach ktore juz wlasciwie o nic nie walczyly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
I grali malo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja sam wymienilem wtedy tylu obroncow, zeby tylko jakis zaliczyl choc pare asyst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale tak gratki dla popona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1