|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Querrey + Stasiu do gry ?  Czy może Rysia lepiej za Stasia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Ramos Vinolas-El Amrani1 1.50 Fish-Verdasco 2 1.93 Gasquet-Berrer 1 1.47 Querrey-Ferrer 1 1.75 Petrova-Safina 1 1.77 Kurs: 13.18 za Stowke co sądzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
młody @ to moja ocena aktualnej formy i moich faworytów, dla zasady nie gram przeciwko Rybce w turniejach w USA, dasco to klasa sam w sobie dlatego napisałem że kurs za niski, widziałem Francesce w meczu z baltachą, tragedy  Gulpis, zniszczy Jurgena, jestem przekonany że ten chłopak szybciutko sie z nim rozprawi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Ramos Vinolas-El Amrani1 1.50 Fish-Verdasco 2 1.93 Gasquet-Berrer 1 1.47 Querrey-Ferrer 1 1.75 Petrova-Safina 1 1.77 Kurs: 13.18 za Stowke co sądzicie? wywal Verdiego i Querreya i ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
a ma ktos statystyki z meczu bammer - dulgheru? bo mozna by bylo pograc przeciwko kenepi a kursy 3.6 warty  kenepi bo licznach widzialem ze grala marnie zagraj sobie na bammer zycze sukcesu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Coś czuje, że wszyscy się przejedziecie na Petrovej, męki z ostatnio słabiutko spisującą się Safarovą, w dodatku tydzień temu w Cincinnati poddała mecz, ale mimo wszystko powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
młody @ to moja ocena aktualnej formy i moich faworytów, dla zasady nie gram przeciwko Rybce w turniejach w USA, dasco to klasa sam w sobie dlatego napisałem że kurs za niski, widziałem Francesce w meczu z baltachą, tragedy  Gulpis, zniszczy Jurgena, jestem przekonany że ten chłopak szybciutko sie z nim rozprawi  Dasco jest slabiutki ostatnimi czasy, kursy szybko na Fisha polecialy, mialem to grac wczoraj jednak, a tak to juz lipa :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Coś czuje, że wszyscy się przejedziecie na Petrovej, męki z ostatnio słabiutko spisującą się Safarovą, w dodatku tydzień temu w Cincinnati poddała mecz, ale mimo wszystko powodzenia  a ja cos czuje ze nie widziales meczu Safiny z Petkovic  Petrova dla mnie to najpewniejszy bet dnia z tenisa dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
kravchuka wynik potrzebuje bo w komorce nie moge znalezc a pdfa nie mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
kravchuka wynik potrzebuje bo w komorce nie moge znalezc a pdfa nie mam 16 67 w czape
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
kravchuka wynik potrzebuje bo w komorce nie moge znalezc a pdfa nie mam na MTF Ci odpisali 1-6 6-7 plecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Kaszkiet 1.36 Szavay +4.5 1.72  Melzer 2.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
kravchuka wynik potrzebuje bo w komorce nie moge znalezc a pdfa nie mam na MTF Ci odpisali 1-6 6-7 plecy to niedobrze. Pierwszy raz mnie zawiódł :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Querrey + Stasiu do gry ?  Czy może Rysia lepiej za Stasia ? dla mnie inwestowanie w Rysia i Stasia to stąpanie po grząskim gruncie. Obaj są pewno/niepewni dla mnie no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Z tego wszystkiego pewnie dziś nic nie zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Aguilar cioto  po co się pcham w takie gówna jak Chilijczyk ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Aguilar faja jakich mało z 40*-0 połamany , kmiot CZARNA LISTA CIPEK i PRZEWALACZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Dla mnie Faja +1,5 seta wydaje się dobrą inwestycją Myśle nad: Querrym Fishem Makarową Penettą Bartoli 2-0 a na koniec dnia bet Klara
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Aguilar cioto  po co się pcham w takie gówna jak Chilijczyk ? Nie obrażamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Aguilar cioto  po co się pcham w takie gówna jak Chilijczyk ? Nie obrażamy  dla niektórych ,,ciota" to przyjazne określenie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|