|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Dzien dobry !!! No Hammarby szczelac brame w 2 polowie !!! Dobry wieczór Czesiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Hmm, czytałem, że ktoś tu widzi dziś overy w kwalach LM. Ja jako zatwardziały underowiec, gram poniżej 2,5 w Bazylei (liczę na murowanie Sheriffa), Bradze (ta drużyna mi się widzi jako typowo underkowa plus liczę, że Sevilla tempa forsować nie będzie) i w Bremie (gdzie liczę, jak w przypadku Tyraspolu, na murowanie Sampy). Typy bardzo ryzykowne, ale chyba nie niemożliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Hmm, czytałem, że ktoś tu widzi dziś overy w kwalach LM. Ja jako zatwardziały underowiec, gram poniżej 2,5 w Bazylei (liczę na murowanie Sheriffa), Bradze (ta drużyna mi się widzi jako typowo underkowa plus liczę, że Sevilla tempa forsować nie będzie) i w Bremie (gdzie liczę, jak w przypadku Tyraspolu, na murowanie Sampy). Typy bardzo ryzykowne, ale chyba nie niemożliwe. Ja widze te overy  O ile under w Bradze moge sie zgodzic, o tyle w Bremie oraz Bazylei niekoniecznie. Pare stron wczesniej dokładnie opisałem dlaczego widze tam overy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
werder na Polsacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Witam, Ja, po wczorajszej analizie, zagrałem under w Bremie. A Sewillę, którą darzę ogromną sympatią, zagrałem skromnie - strzeli jednego gola lub więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Werder - Sampdoria po over 2.5 @1.75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Braga ma przecudowny stadionik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Hmm, czytałem, że ktoś tu widzi dziś overy w kwalach LM. Ja jako zatwardziały underowiec, gram poniżej 2,5 w Bazylei (liczę na murowanie Sheriffa), Bradze (ta drużyna mi się widzi jako typowo underkowa plus liczę, że Sevilla tempa forsować nie będzie) i w Bremie (gdzie liczę, jak w przypadku Tyraspolu, na murowanie Sampy). Typy bardzo ryzykowne, ale chyba nie niemożliwe. Ja widze te overy  O ile under w Bradze moge sie zgodzic, o tyle w Bremie oraz Bazylei niekoniecznie. Pare stron wczesniej dokładnie opisałem dlaczego widze tam overy  w Bazylei under plus CS 2:0, Braga - Sevilla over jak w masełko i jeszcze Partizan z Anderlechtem over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
SEVILLAAAAA!!!!!!!!! http://mypremium.tv/Jeśli ktoś znajdzie lepszy stream, to proszę o wrzutę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Hmm, czytałem, że ktoś tu widzi dziś overy w kwalach LM. Ja jako zatwardziały underowiec, gram poniżej 2,5 w Bazylei (liczę na murowanie Sheriffa), Bradze (ta drużyna mi się widzi jako typowo underkowa plus liczę, że Sevilla tempa forsować nie będzie) i w Bremie (gdzie liczę, jak w przypadku Tyraspolu, na murowanie Sampy). Typy bardzo ryzykowne, ale chyba nie niemożliwe. Ja widze te overy  O ile under w Bradze moge sie zgodzic, o tyle w Bremie oraz Bazylei niekoniecznie. Pare stron wczesniej dokładnie opisałem dlaczego widze tam overy  w Bazylei under plus CS 2:0, Braga - Sevilla over jak w masełko i jeszcze Partizan z Anderlechtem over  w Bazylei overek do HT juz bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
sopcast 82153 bardzo dobra jakosc bragi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
"Czaję" się na Sevillę na live. Kurs musi iść w górę, bo myslę, że zaczną ostrożnie i do połowy nie padnie gol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 534 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
40 s meczu i karny niezle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Jakieś 10 sekund temu dałem na Salzburg to się nazywa fart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Djugarden 1  pieknie  trzymac !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Salzburg  ekstra sie zaczeło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hahaha Salzburg bedzie dzisiejszym Tottenhamem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dla żydkow bramkarz strzelil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
trzeba mopy już szykować 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|