[color:"orange"] PEKAO Open 2005 [/color] [color:"orange"] PEKAO Open 2005 [/color]
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"orange"] PEKAO Open 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

[Linked Image] [color:"gray"]Place:[/color][color:"black"] Szczecin, PL[/color]
[Linked Image] [color:"gray"]Date: [color:"black"]September 12-18, 2005
[Linked Image] [color:"gray"]Draw: [color:"black"] S32 D16
[Linked Image] [color:"gray"]Surface: [color:"orange"]Clay
[Linked Image] [color:"gray"]Prize: [/color][/color][color:"black"]$150,000


[color:"blue"] INFO: [/color][color:"red"]
[color:"red"]-----
Oficjalna strona turnieju [pekaoopen.com.pl]
-----
Draws: Singles [pekaoopen.com.pl] || Singles QF [pekaoopen.com.pl]
-----
Order of Play [pekaoopen.com.pl]
-----
[color:"red"] Scoreboard: HTML [pekaoopen.pl] [/color]
-----

[b][color:"black"] PS. Sory Coronach, że usunąłem Twój poprzedni temat dotyczący tego trunieju, ze względu na suchy tydzień ATP, zrobimy wyjątek. Liczymy na szczecińskich korespondentów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/color]

[/quote] [color:"brown"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Zanim cokolwiek napiszesz zapoznaj się z Regulaminem KT [mecz.org]. [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Jeżeli wasz post naruszy regulamin, będzie on niezwłocznie kasowany! W skrajnych przypadkach zostanie przyznane [color:"red"]OSTRZEŻENIE[/color].
[/b]
-----
[/b] [color:"red"] Jeśli chcecie porozmawiać o tenisie, poznać opinię innych, zapytać o aktualny wynik to zapraszamy na nasz czat #tenis.. więcej informacji [b]tutaj [mecz.org] [/color]

Last edited by Schranzer; 19/09/2005 00:24.
Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Siemasz, Schranzi taka mala poprawka do 1 posta, pula nagrod nie 50000 a 150000;]


wracam we wtorek rano i do niedzieli wieczorem dokladne analizy gry wszystkich spotkan beda zamieszczane w tym dziale.

po ukladzie drabinki wsrod faworytow turnieju widze; kubota i chele, jednak czarnym koniem ktory moze sporo namieszac jest rowniez olej, ktory 2 tyg temu wygral juz u nas magnolie, po bardzo dobrej spokojnej grze

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,512
Rozstawieni:
1 Juan Ignacio Chela (ARG)
2 Aleberto MARTIN (ESP)
3 Agustin CALLERI (ARG)
4 Mariano ZABALETA (ARG)
5 Florent SERRA (FRA)
6 Albert MONTANES (ESP)
7 Oscar HERNANDEZ (ESP)
8 Razvan SABAU (ROM)
9 Tomas BEHREND (GER)
10 Jiri VANEK (CZE)
11 Alessio Di MAURO (ITA
12 Fernando VICENTE (ESP)
13 Albert PORTAS (ESP)
14 Oliver MARACH (AUT)
15 Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP)
16 Juan Antonio MARIN (CRC)
17 Ivan NAVARRO PASTOR (ESP)
18 Łukasz KUBOT (POL)
19 Marcos DANIEL (BRA)
20 Alex CALATRAVA (ESP)
21 Peter LUCZAK (AUS)
22 Teimuraz GABASHVILI (RUS)
23 Adam CHADAJ (POL)
24 Pavel SNOBEL (CZE)
24 Marco MIRNEGG (AUT)
25 Filip URBAN (POL)
26 Carles POCH-GRADIN (ESP)
27 Mariusz FYRSTENBERG (POL)
28 Marcin MATKOWSKI (POL)

Faworyci do wygrania tak jak wspomnial Macias Kubot,Chela
Jak dla mnie takze Serra,jako czarnego konia widzialbym Chadaja Olejniczaka a takze Montanesa.
Kubot po ostatniej wygranej w Chalenngeru z Peya w Finale mowil ze bardzo powaznie traktuje ten turniej i ze chce zrobic niespodzianke. Takze uwazalbym na polakow sa w stanie wygrac z najlepszymi szczegolnie w tym turnieju. Jutro wiecej i konkretniej.
Pozdrawiam.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Chela ostatnimi czasy kiepsko na ziemi. Martin też ma obniżkę formy. Calleri, Zaba podobnie. Serra będzie pewnie wypalony po Bukareszcie. Diabelnie ciężko wskazać więc faworyta. Wygra pewnie ktoś z tzw. "formą turniejową" (a'la Serra z tego tygodnia).

Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
Dlaczego uważasz Monantesa z jednego z faworytów?? Patrzac na jego ostatnie osiągnięcia wydaje mi sie,że nie jest dzisiaj faworytem z niezle dysponowanym ostatnio Ramirezem Hidalgo,ja dzisiaj bede grał zdecydowanie przeciwko Monantesowi,raczej ostatnia wygrana z Monfilsem byla przypadkiem co pokazał pózniej mecz Andreevem gdzie Montanes przegrał gladko 6:2 6:2.Ponadto Hidalgo w tym roku na CLay bilans 40:23 liczac chelengery i turnije wiekszej rangi.Udowodnil ze jest w formie pokonujac chodzby ostatnio Acasuso w Bukareszcie ,a Montanes ma na minusie mecze kurs 1.90 jest warty ryzyka.Drugi mecz który zagram to Marach : Olejniczak co jak co ale Marach jest w dobrej dyspozycji i mysle ze Polak mimo iz gra u siebie specjalnie wiele nie zdziała. To wszystko co dzisiaj bym zagrał ze Szczecina.

Last edited by Schranzer; 19/09/2005 10:40.
Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
Sorki napisales,czarnego konia,ale nie zmienia to faktu ze nawet jak czarnego konia bym go nie widzial w tym turnieju,bo jeden wygrany Chalanger w Lugano gdzie znikim znaczacym nie wygral wiele nie znaczy bo pózniej pokazał jak słaby jest z graniem z lepszymi zawodnikami.

Montanes : Ramirez Hidalgo 2 1.90

Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 13
Post deleted by Schranzer

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Marin wygra

Po turnieju w Sopocie nazwalem go najgorszym zawodnikiem świata, po czym wygrał sobie challengera w San Marino. Jeśli klątwa trwa nadal, to zapewne on tu zwyciezy

Zeby wzmocnic dzialanie czarow, powtorze - Juan Antonio Marin to największa tenisowa łajza wszechczasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
zastanawiam sie nad Chadajem - gra z gosciem ktory w Sewilli w ubiegly tydzien doszedl do finalu -ale tam przegral 6-3 3-0 ret. (left ankle)- a wygral z:
Fernando Vicente 7-6(10) 3-6 6-3 Semifinals
Flavio Cipolla 6-7(1) 6-2 6-4 Quarterfinals
Daniel Frederico Gil 6-2 5-7 6-3 Second Round
Guillem Burniol 6-2 6-1 First Round
zasluguje chyba tylko wygrana nad Vicente(zakladajac ze jest gosc dobrym challengerowcem a na plus to ATP III runda RG)
W naszej czesci europy gral w tym roku tylko w KOszycach - odpadl w drugiej rundzie - raczej gra w AMeryce(chile, brazylia, Columbia,Meksyk) - hmm moze gosc nie lubi zimnych miejsc - a patrzac teraz na termometr to za oknem +8,8stopnia- i nie ma co ukrywac po ostatnim ochlodzeniu w dzien wiecej niz 15 nie bedzie
jedyny plus goscia to ze zrobil spory postep w stosunku do ubueglych lat- ok.2-3 razy wiecej wygranych przy tej samej liczbie rozegranych turniejow
w polsce bedzie gral po raz pierwszy

a coz mozna napisac o Chadaju - gra u siebie i to powazny argument na plus dla niego - po drugie wygral w Sopocie z DiMauro rok temu w Szczecinie z nim przegral - moze to potraktuje jako zwyzka formy hehe (takie glupie dywagacje) - po trzecie pogoda chyba tez na plus dla niego - no i po czwrte ta kostka przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Chadaj 2,25 GB

pzdr
ziutek

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Wrexham CH $25K Snobel P. (n/a) Kubot L. (n/a) 25/01/05 6-4 6-7(6) 6-3 Indoor
Kosice CH $25K (Q) Kubot L. (n/a) Snobel P. (n/a) 10/05/03 6-3 6-1 Clay

troszke martwi ten ostatni wystep , ale to bylo przed wrockiem , wiec zakladam ze kubocik oszczedzal sily na wrocek , no i podoba mi sie to ze odpoczal tydzien po doniecku , no kurde wygląda to na b.dobry typek

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
"Dobrze, że zaczynam grę dopiero we wtorek, bo jestem trochę przeziębiony. Mam nadzieję, że przed pierwszym meczem uda mi się wyleczyć - powiedział PAP Kubot. - Bardzo lubię grać w Polsce dlatego przyjechałem tutaj, chociaż dotychczas w Szczecinie nie udało mi się wygrać meczu w singlu. Mam nadzieję, że to się w tym tygodniu zmieni, aczkolwiek jest to turniej bardzo silnie obsadzony, a szczególnie mocna jest rozstawiona ósemka. To są zawodnicy dobrze wybiegani i lubiący grę na kortach ziemnych. A z pozostałych, to praktycznie każdy z każdym może wygrać, bo stawka jest wyrównana".
to wypowiedz z wczoraj...
Kubocik jest w stanie rozjechac Snobela....ale
w Szczecinie nic jeszcze nie wygral...nie broni żadnych punktow z zeszłego roku...
I jak to jest z jego zdrowiem...jezeli to tylko przeziebienie to ok ale jak łyka jakieś antybiotyki to już gorzej...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,826
cykory z milenium już zablokowały chadaja po 2,5...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
Witam wszystkich:) wczoraj po raz I bylem na Pekao Open i od razu mi sie spodobalo...w I spotkaniu jakie widzialem Urban "mial Vanka na widelcu" - (prowadzil w 3 secie 4:1), ale zabraklo mu koncentracji i opanowania. przy kolejnym bledzie mozna bylo uslyszec z jego ust "caly czas sie denerwuje" czy cos takiego....
w kolejnej rundzie Vanek juz nie bedzie mial tyle szczescia;) wg mnie trafi w niej na Chele, ktory powinien latwo poradzic sobie dzisiaj z Fyrstenbergiem. wczoraj w calym spotkaniu dnia - Fyrst/ Matkowski - Calatrava/ Vicente lepsze wrazenia sprawil na mnie Matkowski wiec odwaze sie zaryzykowac i postawie dzis na Niego w singlu- chociaz to nie jego specjalnosc.

1. O.Hernandez.- M.Matkowski 2, 2,45 Prof => 3/10
2. Chela-Fyrstenberg 1, 1.27 Prof => 8/10

oczywiscie przy takim kursie jak jest na Chele nie oplaca sie grac tego spotkania jako singla na kuponie;) ale do jakiegos "tasmowca" jest w sam raz;)

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 876
Quote
1. O.Hernandez.- M.Matkowski 2, 2,45 Prof => 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
2. Chela-Fyrstenberg 1, 1.27 Prof => 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1) A.Calatrava (ESP) vs T.Gabashvili (RUS) ==> 2, 7/10 - kurs narazie nieznany ???

Po tym spotkaniu bedzie sie cieszyl tylko jeden z zawodnikow i wedlug mnie bedzie nim sprawca wczorajszej "niespodzianki" Gabashvili, ktory w dosyc latwy sposob pokonal rozstawionego z nr 4 w tym turnieju Zabalete 6:3,6:4.
widzialem kilka gemow tego spotkania i moge powiedziec, ze Rusek rozrzucil Zabalete po korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Poza tym Calatrava juz we wczorajszym spotkaniu deblowym nie pokazal sie z dobrej strony nie mowiac juz o dzisiejszej meczarni z kwalifikantem Calatrava A-Poch-Gradin C 2:1 (7-6 4-6 6-1) kolejnymi argumentami przemawiajacymi na korzysc Gabashviliego sa: mlodosc i ...dzien odpoczynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


2) Dilaj Maciej/Olejniczak Dawid vs Fyrstenberg Mariusz/ Matkowski Marcin - tego spotkania chyba nie trzeba komentowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> -> pewna 2, 10/10

3) Dosyc ciekawie zapowiada sie tez spotkanie - M.Matkowski vs D.Olejniczak - (czwartek)
wczoraj Dawid w bardzo zacietym i pelnym walki spotkaniu pokonal Maracha. dzieki temu, ze nie odpuscil i walczyl do konca zdolal wyprowadzic wynik drugiego seta z 4:1 na 5:7 !!! tylko jest jedno ale w tym wszytskim...przy stanie 4:2 Marach potrzebowal opieki medycznej - jakas kobitka robila mu masaz nogi przez dluzszy czas:). nie wiem co tam sie dokladnie stalo, ale mysle ze to moglo miec jakis wplyw na jego gorsza gre i ostateczny wynik 2:0 (6:2 7:5).
na korzysc Matkowskiego przemawia:
- silnieszy, lepszy serwis - 5 asow w spotkaniu deblowym
- mniej popelnianych bledow
- wieksze doswiaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


ps. oczywiscie nic nie sugeruje;)

BTW...tenisem interesuje sie od niedawna wiec wybaczcie wszelkie niedociagniecia czy brak fachowosci w mojej niby analizie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
1. O.Hernandez.- M.Matkowski 2, 2,45 Prof => 3/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
2. Chela-Fyrstenberg 1, 1.27 Prof => 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1) A.Calatrava (ESP) vs T.Gabashvili (RUS) ==> 2, 7/10 - kurs narazie nieznany ???

Po tym spotkaniu bedzie sie cieszyl tylko jeden z zawodnikow i wedlug mnie bedzie nim sprawca wczorajszej "niespodzianki" Gabashvili, ktory w dosyc latwy sposob pokonal rozstawionego z nr 4 w tym turnieju Zabalete 6:3,6:4.
widzialem kilka gemow tego spotkania i moge powiedziec, ze Rusek rozrzucil Zabalete po korcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
Poza tym Calatrava juz we wczorajszym spotkaniu deblowym nie pokazal sie z dobrej strony nie mowiac juz o dzisiejszej meczarni z kwalifikantem Calatrava A-Poch-Gradin C 2:1 (7-6 4-6 6-1) kolejnymi argumentami przemawiajacymi na korzysc Gabashviliego sa: mlodosc i ...dzien odpoczynku


2) Dilaj Maciej/Olejniczak Dawid vs Fyrstenberg Mariusz/ Matkowski Marcin - tego spotkania chyba nie trzeba komentowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> -> pewna 2, 10/10

3) Dosyc ciekawie zapowiada sie tez spotkanie - M.Matkowski vs D.Olejniczak - (czwartek)
wczoraj Dawid w bardzo zacietym i pelnym walki spotkaniu pokonal Maracha. dzieki temu, ze nie odpuscil i walczyl do konca zdolal wyprowadzic wynik drugiego seta z 4:1 na 5:7 !!! tylko jest jedno ale w tym wszytskim...przy stanie 4:2 Marach potrzebowal opieki medycznej - jakas kobitka robila mu masaz nogi przez dluzszy czas:). nie wiem co tam sie dokladnie stalo, ale mysle ze to moglo miec jakis wplyw na jego gorsza gre i ostateczny wynik 2:0 (6:2 7:5).
na korzysc Matkowskiego przemawia:
- silnieszy, lepszy serwis - 5 asow w spotkaniu deblowym
- mniej popelnianych bledow
- wieksze doswiaczenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


ps. oczywiscie nic nie sugeruje;)

BTW...tenisem interesuje sie od niedawna wiec wybaczcie wszelkie niedociagniecia czy brak fachowosci w mojej niby analizie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Bardzo dobra analiza spotkania Pajaka z Gaba. Rosjanin powinien ograc specjaliste od 2r w pekaosiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.

Jednak co do pojedynku marcina z olejem, to jak gram 6/10 na dawida.zaimponowal mi on 2 tyg temu wygrywajac magnolie cup.nie mial on tamsobie rownych. dawno nie widzialem tak madrze i bardzo dobrze z glebi kortu grajacego polak(moze 4 lata temu pfeiffer... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />). Na dodatek wczorajszy pojedynek marcina z hernandezem to bylo smiechu warte.mial szczescie ze trafil na najgorszego zawodnika w tegorocznym peakosiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.duzo niewymuszonych bledow.czesto trafial w polowe siatki.gdyby nie jego serwis, to mecz zakonczyl by sie szybko na korzysc hiszpana.w 2 secie hiszpan odpuscil, kilka pilek szczesliwie marcin wygral, CO JEDNAK NIE UJMUJE SUKCESOWI JAKI ODNIOSL.

mamy juz napewno 1 rodaka w cwiartce(pewnie bedzie to olej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...)wczorajsza gra lukasza napawa optymizmem i potwierdza, ze jest on obok cheli i oleja glownym kandydatem do tryumfu w imprezie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Pozdro!
Maciek
Peace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
A.Calatrava (ESP) vs T.Gabashvili (RUS) ==> 2

Rowniez h2h 1-0 na korzysc Rosjanina, grali calkiem niedawno razem na ziemi:

24/2005 CH Braunschweig (GER) Clay Teimuraz Gabashvili Alex Calatrava 6-4 6-1 First Round

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Kursik na Gabe 1.7-1.75, ale z pewnoscia bedzie spadal,moze nawet do 1.5, kto pierwszy ten lepszy;p ja gram taimuraza za 5.5/10

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Witam.


Po analizach w oczy rzuciły mi się dwa mecze a może i 3:

Gabashvili T. - Calatrava A. 1.75 typ1 Koles wczoraj pokonał w zajebistym stylu Mariano, ogólnie jest ostatnio w dobrej formie która pozwoli mu na gładkie jebnięcie Alexa dziadka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> który w tej rundzie nie powinien się juz znaleść


Serra A. - Mirnegg M. 1.30 typ1 Zdecydowanie forma po stronie Florka ale pytanie jest czy nie oleje meczu jak nie oleje to gładko wygra, Mirnegg niczym nie wywyższa się z formą, ostatnimi czasy pokonał Berloqa ale to w sumie nic nie znaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Mozna jeszcze za lekko sprobować:
Behrend T. - di Mauro A. 1.75 typ1
i

Calleri A. - Portas A 2.30 typ2


Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Martin...widzialem go w pierwszych gemach meczu, meczył sie na poczatku bardzo mocno, później pobiegłem juz na główny i nie wiem jak to sie stalo ,że jebnął Marina....z taką biedą może mieć kłopoty z Łukaszem
Co do pojedynku Matka - Olej...
NIe wiem co gra ten drugi...wczoraj pierwszy raz widzialem go na zywo...gra mocno, chyba nawet mocniej niz Matkowski i moim zdaniem jest faworytem...sam chcial trafic w 1 r. na praworecznego polaka...trafil w 2:)
OT.
Olej gra debla i w TB pani przez mikrofon mówi:
Auto takie i takie o nr rejestacyjnych takich i takich stoi na Wojska Polskiego w niedozwolonym miejscu...prosimy wlasciciela o przestawienie samochodu, w przeciwnym razie zostanie schholowany na parking policyjny...
Olejniczak na to...Qrwaaaaaa to mój samochód...ale grał dalej:)
No i Ci sedziowie...Ich polszczyzna to komediodramat...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Schranzer...same konkursy w Twoim dziale...a w topikach tenisowych posucha jak nigdy...a chyba nie o to chodzi...
Wystraszyles userow i juz rzadko ktos cos pisze...
Dzial tenisowy to teraz najwieksza padaka na forum...
Dobrze ,że piomil sie czasami przypomina bo inaczej dzial WTA mógłbyś zamknąć...

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1