|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Jak pojawi się oferta z fortuny proszę o wklejenie jej tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
7052 Gorzow W.-Zielona Gora live TVP Sport 1.3 14 3.25 22.8. 18:00 7053 Leszno-Tarnow 1.01 20 12 22.8. 19:00 7070 Torun-Wroclaw live TVP Sport 1.1 14 6 22.8. 20:00 info handicap 1 2 data 7071 Gorzow W.-Zielona Gora Ziel.Gora+6,5 1.8 1.8 22.8. 18:00 7072 Leszno-Tarnow Tarnow+25,5 1.8 1.8 22.8. 19:00 7073 Torun-Wroclaw Wroclaw+12,5 1.8 1.8 22.8. 20:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233 |
stalowka z hendi + atlas hendi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
I tu rodzi się pytanie dlaczego mecze nie są o tej samej godzinie.
Toruń - Wrocław ma pole manewru bo będą znać już wynik z Gorzowa a przecież tylko jedna ekipa awansuje jako przegrana z par.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
7074 Gorzow W.-Zielona Gora:T.Gollob (12.5) liczy sie max pierw.5 startow 1.75 1.85 22.8. 18:00 7075 Gorzow W.-Zielona Gora:P.Protasiewicz (8.5) liczy sie max pierw.5 startow 1.8 1.8 22.8. 18:00 7076 Leszno-Tarnow:J.Hampel (12.5) liczy sie max pierw.5 startow 1.75 1.85 22.8. 19:00 7077 Torun-Wroclaw:A.Miedzinski (9.5) liczy sie max pierw.5 startow 1.98 1.65 22.8. 20:00 7078 Torun-Wroclaw:J.Crump (10.5) liczy sie max pierw.5 startow 1.8 1.8 22.8. 20:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
I tu rodzi się pytanie dlaczego mecze nie są o tej samej godzinie. Bo tvp sobie nie radzi z transmisją. Co to za choroba Miedziaka, że wczoraj nie dojechał, coś poważnego czy ściema?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Na canale plus mówili,że nie choroba tylko problemy rodzinnie. Prawda pewnie jest taka,że nie widział sensu jechać do Danii by patrzeć na zawody z trybun. Ważniejszy jest dzisiejszy mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
ok, akurat tego nie słyszałem. Mimo wszystko +12.5 na Wrocław wygląda fajnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Zależy jak sie ułozy wynik w gorzowie. Jeśli będzie 46:44 - 48:42 Z duża dozą prawdopodobieństwa w Toruniu padnie 52:38
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Właśnie o tym mówię. Oni już będą znać wynik więc brawo dla tych co mecze są o różnych godzinach.
Kolejne pytanie co jak będzie 46:44 dla Gorzowa. i 52:38 w Toruniu?Awans będzie miała drużyna która zajęła wyższe miejsce w rundzie zasadniczej.
Co Green myślisz o meczu w Gorzowie. derby derbami ale chyba jednak lepiej jeżdżą Gorzowianie. W Zielonce Lindgren w formie a reszta niewiadoma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Dziś jedzie na 100% i nic mu nie dolega. Tłumaczył się chorobą , ale wiadomo że nie było sensu jechać... lepiej potrenować było . To teraz pewnie jeśli Torun i Wrocek pojadą dalej to już kazdy powie ze było to ustawione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Poza tym ja jednak uważam że Falubazy dziś mogą po raz drugi ograć Gorzów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Milenium wystawiło kursy na 1 ligę
Wydaje mi się,że Start powinien wygrać z Wybrzeże i handi -2 do zagrania za większą stawkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Moim zdaniem na styk i minilanie dla gorzowa. takze w żdane handi sie w tymmeczu nie bawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Co do gdańska to chociaz awansowali do P-O pieniędzy jak nie było tak nie ma. Z drugiej strony jak Gniezno dzisiaj przegra to na mecze Loko i Folia nikt nie przyjdzie. Cos o tym wiem , wkońcu Rzeszów troche w tej 1lidze sie najeździł przed 2006.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Linus Sundstroem pojedzie pod 15 za Fajfera. Jest to optymalny skład. Ljung nie jedzie i wątpię by stosowali za niego z/z. Już w Rzeszowie byli zmęczeni zawodnicy jadąc tyle razy. Adrian dostanie kolejną szansę. AMrtwi postawa Krzysztofa J. jak na kapitana ostatnio zawodzi. Po upadku Mirka nie widać śladu. Dobry występ w lidze szwedzkiej.
W pierwszym meczu(miałem szczęście oglądać te zawody na stadionie, niestety jedyne w tym sezonie) Start wygrał u siebie 47:43 Bardzo dobrze pojechał wtedy Zorro. jednak początek sezonu miał bardzo udany.
Reasumując Start (-2) po 1,85 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 141 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
10/10? LOL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
10/10? LOL  Może przez to,że jestem z Gniezna  Buszmen jakoś nie widzę, byś coś napisał co grasz. Więc może podzielisz się uwagami zamiast się naśmiewać. Ciężko coś poszukać Twoje wpisy z typami i stawkowaniem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|