Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#40767 25/01/2003 13:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Poniewaz poprzedni temat przekroczyl 200 odpowiedzi otwieram nowy...

Bonus: Unibet
#40768 25/01/2003 16:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Możesz wpłacać w zł i przeliczą Ci na walutę w jakiej grasz. Na kursach walut zawsze coś się traci lub zyskuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40769 26/01/2003 23:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
Gdzies słyszałem, że mają być lada chwila również konta złotówkowe i na moje pytanie unibet odpowiedział:
"Witam serdecznie ,
Unibet jeszcze nie operuje waluta zlotowki. Zmiana waluty nastapi
1/02/2003. Bardzo prosze o kontakt w tym terminie."
Tak więc trochę uprosci to grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40770 13/02/2003 15:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Czy można wpłacać do Unibetu kartą VE Inteligo??

Czy zna ktoś kod promocji dla zakładającego nowe konto?

#40771 13/02/2003 16:14
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
No i od 1 lutego możemy operowac w Unibecie złotówkami!! Czy idzie wpłacić pieniążki kartą Visa (Inteligo)??

#40772 13/02/2003 17:15
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Franky:
[qb]No i od 1 lutego możemy operowac w Unibecie złotówkami!! Czy idzie wpłacić pieniążki kartą Visa (Inteligo)??[/qb]
Dzisiaj otrzymałem od nich następującego maila:

Konto złotówkowe w Unibet

Typowanie zakładów sportowych w Unibecie jest bardzo proste. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich Klientów, Unibet umożliwia od 1 lutego br. prowadzenie Konta w złotych polskich (PLN).

Oznacza to, że zarówno wpłaty, jak i wypłaty z Twojego Konta w Unibecie mogą być dokonywane w złotówkach.

Minimalna stawka zakładu w Internecie to zaledwie 1 PLN. Kwota minimalnego depozytu wynosi 50 PLN (w przypadku dokonywania depozytu kartą kredytową) lub 200 PLN (przelew w banku).

No i fajnie. Muszę poprosić o przewalutowanie konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40773 13/03/2003 20:39
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Czy nadal mozna grać w Unibecie w PLN ????
Dzisiaj kumpel sie rejestrował i miał do wyboru kilka walut ale złotówek nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja sam kilka dni temu napisalem do nich o przewalutowanie konta i jak do tej pory ani slychu o tym. Nawet mi nie odpisali.
Jesli wiecie cos na ten temat zapodajcie jakies info.
pozdr

#40774 13/03/2003 21:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Oczywiście, że można. Mi przewalutowali dopiero po drugim mailu, więc może musisz ich pogonić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ogólnie, komunikacja mailowa z nimi nie jest najlepsza. Z reguły trzeba im wysłać dwa, trzy razy żeby raczyli odpowiedzieć.

#40775 13/03/2003 23:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
A ile dni/miesiecy czekałes ??? bo ja juz czekam 3 dzien i wysłałem do nich chyba juz z 4 maile . a jak ci przewalutowywali to miales jakies srodki pieniezne na koncie ????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: unibet i jego podejscie do klienta

#40776 14/03/2003 14:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Po drugim mailu to przewalutowali mi chyba w 2 dni. Miałem wtedy jakieś 0.15 USD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40777 14/03/2003 15:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Widzę, że teraz są problemy ze zmianą waluty, ja jak zmieniałem nie miałem żadnych problemów wysłałem e-maila z prośbą o przewalutowania i po 15 minutach konto miałem w złotóweczkach.
Dodam jeszcze, że zmieniałem walutę na samym początku kiedy tylko Unibet stworzył taką możliwość.

#40778 15/03/2003 19:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ile trzeba wplacic na konto min. zeby zaczac??

#40779 15/03/2003 21:43
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał joopa:
[qb]ile trzeba wplacic na konto min. zeby zaczac??[/qb]
Chyba 50 zł kartą, lub 200 zł przelewem.

#40780 16/03/2003 00:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Mi na maila nawet nie opdpowiedzieli ale wczoraj zadzwonilem do nich i jak po ok. 1 godzinie zalogowalem sie mialem juz zamienione Euro na PLN
1E = 4.31 PLN / taki byl kurs dnia, zreszta kursy walut powiedzieli ze mozna sprawdzic na stronie http://www.oanda.com /

I jeszcze dowiedzialem sie ze mozna u nich zmienic walute tylko raz - na tyle pozwala ich system.
I lepiej nie miec zadnych zakladow w trakcie. Ja mialem 2 dlugoterminowe i Pan z ktorym rozmawialem nie byl pewny czy sie uda ale obiecal gdzies tam zadzwonic i wszystko poszlo ladnie nawet te w trakcie przeliczyli mi na PLN.

Tak ze ja jestem zadowolony po telefonie wszystko poszlo ladnie i szybko.

hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#40781 17/03/2003 13:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Witam,

Mam małe doświadczenie z UNIBETem, więc będę zadowolony, jeśli ktoś odpowie mi na takie pytania:

(1) Czy zdarzyło się wam wpłacać pieniądze przy pomocy depozytu online w banku internetowym? Jeśli tak, to jak długo to trwało?

(2) Co z tym przewalutowaniem? Wystarczy mail?

(3) Jesli chciałbym wpłacić sumę w PLN w momencie, gdy moje konto gracza jest w EURO, to jak zachowa sie UNIBET - przeliczy na EURO?

Z góry dzięki..

#40782 17/03/2003 17:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Od kilku dni nie mam żadnej odpowiedzi na maila. Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć informację o godzinach, w ktorych można skontaktować się z polskim operatorem Biura Obsługi?

Jak dla mnie unibet jest skończony, zanim jeszcze zacząłem na dobre granie u nich. A tak tu psioczyli na expekt (włącznie z niektórymi moderatorami)..

#40783 17/03/2003 18:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
O ile pamiętam to polscy operatorzy są dostępni w godz. 10-22. Informacje są na stronie głównej Unibetu razem z numerem bezpłatnej infolinii.

#40784 18/03/2003 18:11
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Właśnie co się dzieje z tym unibetem ??? Wysyłałem do nich maila chyba ze 4 razy z pytaniem czy można grać w złotówkach i czy przewidywana jest jakaś promocja przy pierwszej rejestracji i zero odpowiedzi. Maja potencjalnych klientów kompletnie gdzieś !!! Jeżeli tak tam wygląda obsługa klienta to ja dziękuję bardzo. Wybór buków w sieci jest duży i niech Unibet zrozumie że nikomu łaski nie robi !! Może tu mi ktoś odpowie czy można grać w Unibacie w złotówkach bo przy rejestracji takiej możliwości nigdzie nie widzę. Może Unibet podejdzie trochę bardziej profesjonalnie do swoich przyszłych i obecnych klientów !!

#40785 18/03/2003 19:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć,

Słuchajcie, może Wy też mieliście taki problem:

Wpłaciłem kasę do Unibetu 10 dni temu, korzystając z mojego konta w Kredyt Banku, zgodnie z tym co jest napisane na ich stronie, przesłałem do nich screen z transakcji (to nic nie dało, więc posłałem fax - pomogło).

W niedzielę zażyczyłem sobie wypłatę i po wpisaniu wszystkich danych i kliknięciu w potwierdzenie operacji, otrzymałem informację na ekranie....Że moja wypłata została zaakceptowana, ale nie zostanie dokonana, bo oni nie mają potwierdzenia z Kredyt Banku, że ja te pieniądze wpłaciłem (???).

Przesłałem do nich e-mail w niedzielę - brak odpowiedzi. Zadzwoniłem do nich, poinformowano mnie, że polski operator jest chory i uciąłem sobie pogawędkę z jakąś Czeszką. Poinformowała mnie, że mają bardzo kiepską komunikację z Kredyt Bankiem i że NAJWCZEŚNIEJ po 2 tygodniach oni otrzymają potwierdzenie wpłaty. Dlaczego w takim razie pytam, pozwalają i aktywują pieniądze po przesłaniu screenu czy też scanu wpłaty, skoro nie raczą poinformować że nie będzie można tych pieniedzy wypłacić ??

Wpłacałem do Expektu, nie miałem takiego problemu - wypłatę otrzymałem bez problemu. Wpłaciłem do Gamebookers, też dostałem wypłatę, wpłaciłem i wypłaciłem z Parbetu - też nie było kłopotu. Jako wytłumaczenie, powiedziała mi ta miła Czeszka, że oni wi wierzą bla, bla, ale muszą zobaczyć czarno na białym, że ja te pieniądze wpłaciłem, to po co przesyłam historię mojego konta, przecież tam czarno na białym widać że wpłata została dokonana!!

Teraz nie mam pieniędzy na swoim koncie gracza - gdzieś sobie wiszą, bo przecież moja wypłata została zaakceptowana, ale nie otrzymam jej na swoje konto Bankowe, bo oni nie wiedzą że wpłaciłem, mimo że wiedzą (?).

Nie wiem jak Wam, ale mnie takie postępowanie się nie podoba, to świadczy o braku poszanowania klienta. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Zaczynam się zastanawiać jak długo będę czekać na wypłatę, skoro jest taka zła komunikacja z Kredyt bankiem, to dlaczego Expekt który też tam ma swoje konto, nie ma tych problemów - przecież u nich nie można aktywować wpłaty po przesłaniu faksu czy też scanu/screenu, a jednak wpłata jest na koncie gracza w tym samym dniu albo na następny ( sprawdziłem i kumple tez to potwierdzają )???
To gdzie tu jest brak komunikacji z Bankiem??

Czuję, że ktoś tutaj kogoś (klienta) robi delikatnie mówiąc w balona. Przesłałem jeszcze 2 e-maile do [email]info.pl@unibet[/email] ale zarówno niedzielny jak i poniedziałkowy e-mail jest bez odpowiedzi. Dziś rano przesłałem jeszcze jeden, tym razem do angielskiego supportu - też bez odpowiedzi, a jest już niemal 16:00....

Czy Wy też macie takie kłopoty z Unibetem?

Pozdrowionka i dzięx za odzew.

#40786 18/03/2003 20:57
Dołączył: Mar 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 52
Witam. Chciałbym od jakiegoś "starego wyjadacza" po prostu się dowiedzieć która firma/usługi są lepsze - Unibet czy Expekt. Krótka to albo to...
z góry thnx.

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1