Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 39 1 2 5 6 7 8 9 38 39
Azazel #4080287 23/08/2010 22:38
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Brands + Zheng + Mayer ako @3.50

boks

Nie ma opcji zeby nie weszlo wink

Bonus: Unibet
Azazel #4080288 23/08/2010 22:39
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by nalbandiann
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac...
jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka?

blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow

Azazel #4080290 23/08/2010 22:40
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Blake - Riba, jednemu sie nie chce?, nie moze? a drugi nie potrafi, no bet smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
riba moze nie jest wybitnym hardzista ale po takim kursie mozna sprobowac, biorac pod uwage to co powiedzialem o blejku

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by nalbandiann
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac...
jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka?

blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow
więc powinien odpoczywać grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by nalbandiann
riba moze nie jest wybitnym hardzista ale po takim kursie mozna sprobowac, biorac pod uwage to co powiedzialem o blejku
nie jest nawet przecietnym

Azazel #4080294 23/08/2010 22:44
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by nalbandiann
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac...
jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka?

blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow
więc powinien odpoczywać grin


ja tylko mowie to co slyszalem od Tomka tomaszewskiego kiedy komentowal mecz istomina z blejkiem na polszmacie extra

Azazel #4080295 23/08/2010 22:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Witam.

Co sadzicie o meczach
Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i
Petrova-Lepchenko ?

thx

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by bodescu_wampir
Witam.

Co sadzicie o meczach
Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i
Petrova-Lepchenko ?

thx
jak najbardziej do gry zwazywszy na dyspozycje zawodniczek z tych par.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
dla mnie kursy mocno przesadzone na blejka. mysle ze cos kolo 1.5-1.6 bylo by sprawiedliwe, dlatego probuje hiszpana.

Sed #4080300 23/08/2010 22:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Originally Posted by Sed
Originally Posted by bodescu_wampir
Witam.

Co sadzicie o meczach
Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i
Petrova-Lepchenko ?

thx
jak najbardziej do gry zwazywszy na dyspozycje zawodniczek z tych par.

dziekuje o tenisie wiem tyle co nic.

dorzuce jeszcze mattek>

czy to ryzyko?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Mattek też gram smile

Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,529
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,529
Nie bed-e na razie gry bo kropi

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by młody gniewny
Mattek też gram smile

Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ? smile


a co takiego gaba zagral ostatnio ze ten mecz zasluguje na typ dnia ???

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,529
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,529
Originally Posted by młody gniewny
Mattek też gram smile

Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ? smile
Nie powinno byc kloptow z teymu

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by młody gniewny
Mattek też gram smile

Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ? smile

bet dnia to może nie, ale dość ciekawa opcja tym bardziej po 1.8 w fortunie wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
mattek gram ciagle po meczu z KIM w ktorym grala cudownie do momentu 6:4 4:1 40:15*, jednak dzisiejszy kurs 1.4 mnie rozczarowal a ciagle pamietm mecz rumunki z wickmayer na AO smile dltego nie gram tego smile

Sed #4080309 23/08/2010 22:57
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
i nie lubie stawiac przeciwko niej, dlatego moja wypowiedz nie jest obiektywistyczna... na papierze mattek powinna wygrac 2-0

Sed #4080310 23/08/2010 22:57
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
obiektywna*

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
wyniki może z turniejów z Ameryki nie rzucają na kolana, ale przynajmniej ogrywał się tam i po wynikach z kwali, które przeszedł bardzo pewnie widać, że forma zwyżkuje, a Potito wiadomo wielki technik, na clayu się go świetnie ogląda, ale tu mu będzie ciężko wykorzystać swoje atuty. Dlatego uważam, że było dobre value na Gabę, ale kurs leci od rana ostro.

Strona 7 z 39 1 2 5 6 7 8 9 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Akhu, Lukasz111, forty, aker, 11kera11, betowiec, Sensei, bukma, burbon), 2,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1