|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Brands + Zheng + Mayer ako @3.50  Nie ma opcji zeby nie weszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac... jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka? blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Blake - Riba, jednemu sie nie chce?, nie moze? a drugi nie potrafi, no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
riba moze nie jest wybitnym hardzista ale po takim kursie mozna sprobowac, biorac pod uwage to co powiedzialem o blejku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac... jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka? blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow więc powinien odpoczywać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
riba moze nie jest wybitnym hardzista ale po takim kursie mozna sprobowac, biorac pod uwage to co powiedzialem o blejku nie jest nawet przecietnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
ja bym polecal dzis ribe sprobowac. blake bez formy, cos tam mowil o koncu kariery, dodatkowo kontuzja, a kurs 3,20 zacheca bardzo. mozna sprobowac... jaka kontuzja? widziałem go w meczu z Istominem i wyglądał jakby za karę mu kazali grać, tylko pytanie czy chce się podleczyć przed USO, i czy Riba na amerykańskim hardzie coś potrafi? czy tylko mączka? blake po us open idzie na jakas operacje bo przeciaga i kontuzja mu grac nie daje. Dokladnie nie wiem o co tam chodzi ale napewno nie jest w pelni zdrow więc powinien odpoczywać  ja tylko mowie to co slyszalem od Tomka tomaszewskiego kiedy komentowal mecz istomina z blejkiem na polszmacie extra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Witam.
Co sadzicie o meczach Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i Petrova-Lepchenko ?
thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Witam.
Co sadzicie o meczach Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i Petrova-Lepchenko ?
thx jak najbardziej do gry zwazywszy na dyspozycje zawodniczek z tych par.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
dla mnie kursy mocno przesadzone na blejka. mysle ze cos kolo 1.5-1.6 bylo by sprawiedliwe, dlatego probuje hiszpana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Witam.
Co sadzicie o meczach Raymond/Stubbs-Kops Jones/Kudryavtseva i Petrova-Lepchenko ?
thx jak najbardziej do gry zwazywszy na dyspozycje zawodniczek z tych par. dziekuje o tenisie wiem tyle co nic. dorzuce jeszcze mattek> czy to ryzyko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mattek też gram  Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Nie bed-e na razie gry bo kropi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Mattek też gram  Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ?  a co takiego gaba zagral ostatnio ze ten mecz zasluguje na typ dnia ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Mattek też gram  Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ?  Nie powinno byc kloptow z teymu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Mattek też gram  Nikt nie zgadza się ze mną, ze Gaba to bet dnia ?  bet dnia to może nie, ale dość ciekawa opcja tym bardziej po 1.8 w fortunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
mattek gram ciagle po meczu z KIM w ktorym grala cudownie do momentu 6:4 4:1 40:15*, jednak dzisiejszy kurs 1.4 mnie rozczarowal a ciagle pamietm mecz rumunki z wickmayer na AO  dltego nie gram tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
i nie lubie stawiac przeciwko niej, dlatego moja wypowiedz nie jest obiektywistyczna... na papierze mattek powinna wygrac 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wyniki może z turniejów z Ameryki nie rzucają na kolana, ale przynajmniej ogrywał się tam i po wynikach z kwali, które przeszedł bardzo pewnie widać, że forma zwyżkuje, a Potito wiadomo wielki technik, na clayu się go świetnie ogląda, ale tu mu będzie ciężko wykorzystać swoje atuty. Dlatego uważam, że było dobre value na Gabę, ale kurs leci od rana ostro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|