Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#40827 04/06/2003 02:56
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Mam kilka pytań do osób grających w Unibecie:
1. Czy ktoś z Was przelewał kaskę z e-konta z mBanku? Ile czasu zajmował transfer, czy były jakieś problemy?
2. Jak wygląda oferta Unibetu w porównaniu do Expekt.com? Szukam uzupełnienia oferty w postaci większej ilości kursów na Żużel (Polska i zagranica), over/under, "egzotyczne" ligi pilki noznej(czeska, rumunska, wegierska, slowacka itp. )
3. Ile trwa realizacja wypłaty? (Również na konto w mBanku)?

Z gory dziekuje za odpowiedz. Gdyby ktorys z Was uznal, ze to zasmiecanie tematu, prosze o kontakt na mail: kubek66@o2.pl Pozdrawiam!

Bonus: Unibet
#40828 05/06/2003 13:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie ma żadnego problemu z przelaniem kasy z MBanku. Kasę przelewałem w sobotę (nie wysyłałem i żadnego potwierdzenia) i we wtorek kasa była na koncie. Nie miałem żadnych problemów i polecam Unibet. Pozdrowienia.

#40829 06/06/2003 00:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Wpłacając kartą masz kasę natychmiast, ale płacisz prowizję 2.5% i mBank też coś pobiera. Bardziej opłacalne ale wolniejsze jest wysłanie przelewem. Wysyłasz im na maila potwierdzenie i reklamują się,że możesz mieć dopisane środki w ciągu 20 minut. W praktyce ja miałem na drugi dzień. Co do wypłaty to tylko na konto (nie można na kartę) i idzie róznie, u mnie z reguły ok. tygodnia, ale raz szła miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#40830 06/06/2003 00:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
Dzięki, Panowie, za odpowiedzi. Widze, ze nie ma co zwlekac, i sie zarejestruje. A co powiecie o ofercie Unibetu? Na razie trudno ją ocenić po tym, co w tej chwili maja na stronie, bo sezon pilkarski wlasciwie dobiegl konca...

#40831 19/06/2003 02:39
Dołączył: May 2003
Posty: 509
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 509
Mam takie 2 pytanka odnośnie Unibetu :

1. W jakim banku w Polsce mają konto?

2. Ile wynosi minimalna wpłata na depozyt dokonywana przelewem bankowym?

Z góry dzięki za odpowiedź

#40832 19/06/2003 02:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
1. Fortis i Kredyt Bank
2. 200 zł

#40833 25/06/2003 19:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Dzisiaj przy wpłacie na konto unibetu (pierwszy raz wpłacałem) w kredyt banku, miła pani za okienkiem zdarła ze mnie prowizje 7 zł od 350 zł, za co pytam?!
A teraz cos lepszego, nie posiadam w domu faxu więc chciałem go przesłać na poczcie, ale oczywiscie szalenie kompetente panie z poczty nie wiedzą, że numer 00800...., jest bezpłatny. Po wizycie na poczcie głównej (najpierw byłem w dwóch innych), w końcu udało mi się przesłać fax, ale panie zdarły ze mnie 7,58 zł za przesyłke faxu na Malte, za co pytam?! Za to, że chciałem wysłać fax pod bezpłatny numer... ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Pozdro

#40834 29/06/2003 14:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
Mam pytanko.......Czy jak bede wypłacał kase na konto to czy to mus byc moje konto??????? I czy beda chcieli jakies potwierdzenie tozsamosci odemnie, zebym im przeslal faksem czy cos?? Bo jest problem ...niemam 18 lat........

#40835 29/06/2003 14:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
I jeszcze jedno.........czy na unibecie sa Vouchery???

#40836 29/06/2003 14:53
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Voucherow nie ma, a jak zarzadaja scanow to bedziesz mial problem.

#40837 29/06/2003 14:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
A zarzadali juz od kogos???? Hmmmmm to by bylo ***owo.... a musze na swoje konto wypłacać??? Czy nie??

#40838 29/06/2003 15:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
A dlacego np. chcieli by skany dowodu???

#40839 29/06/2003 15:06
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Mozesz wyplacic tylko na swoje konto. To jest taka forma zabezpieczenia, zeby ktos majac jakims cudem twoje haslo i login nie wszedl do buka i nie wyplacil sobie kasy na swoje konto. Co do scanow to nie kazdy buk o nie prosi, ale wiekszosc tak, a robia to dlatego ze chca wiedziec czy twoje dane sa prawdziwe i czy rzeczywiscie jestes pelnoletni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie robi tego na pewno Hill.

#40840 29/06/2003 15:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
FAKKKKKKKKK A UNIBET bral od kogos juz skany????????????

#40841 12/07/2003 03:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Czy wplacal ktos do Unibetu karta Visa Classic PKO B.P.?
Mnie nie chce zakceptowac...

#40842 14/07/2003 01:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Witam,
Grał ktoś może na zwycięstwo Rossiego w GP Wielkiej Brytanii, dzisiaj w Unibecie ? Ja zagrałem, Rossi wygrał a w Unibecie zakład mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#40843 14/07/2003 02:42
Dołączył: May 2003
Posty: 254
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 254
Jak chcesz wygrać jak on przegrał! Dostał 10 sekund kary za wyprzedzanie na żółtym i został sklasyfikowany na 3
pozdr Misio

#40844 14/07/2003 03:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Dyskwalifikacja Rossiego.

#40845 14/07/2003 18:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]Czy wplacal ktos do Unibetu karta Visa Classic PKO B.P.?
Mnie nie chce zakceptowac...[/qb]
Mi tez nie chce akceptowac VC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zadzwonilem do nich, pani na infolinii powiedziala, ze musza zarejestrowac moja karte w systemie by byla akceptowana przez www. Rzekomo dokonala rejestracji i... dalej nie dziala.

#40846 14/07/2003 21:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał MisioL:
[qb]Jak chcesz wygrać jak on przegrał! Dostał 10 sekund kary za wyprzedzanie na żółtym i został sklasyfikowany na 3
pozdr Misio[/qb]
Zalezy gdzie, w Betfair np. wygrał tyle że tam na niego nie postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1