|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Mam kilka pytań do osób grających w Unibecie: 1. Czy ktoś z Was przelewał kaskę z e-konta z mBanku? Ile czasu zajmował transfer, czy były jakieś problemy? 2. Jak wygląda oferta Unibetu w porównaniu do Expekt.com? Szukam uzupełnienia oferty w postaci większej ilości kursów na Żużel (Polska i zagranica), over/under, "egzotyczne" ligi pilki noznej(czeska, rumunska, wegierska, slowacka itp. ) 3. Ile trwa realizacja wypłaty? (Również na konto w mBanku)? Z gory dziekuje za odpowiedz. Gdyby ktorys z Was uznal, ze to zasmiecanie tematu, prosze o kontakt na mail: kubek66@o2.pl Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie ma żadnego problemu z przelaniem kasy z MBanku. Kasę przelewałem w sobotę (nie wysyłałem i żadnego potwierdzenia) i we wtorek kasa była na koncie. Nie miałem żadnych problemów i polecam Unibet. Pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Wpłacając kartą masz kasę natychmiast, ale płacisz prowizję 2.5% i mBank też coś pobiera. Bardziej opłacalne ale wolniejsze jest wysłanie przelewem. Wysyłasz im na maila potwierdzenie i reklamują się,że możesz mieć dopisane środki w ciągu 20 minut. W praktyce ja miałem na drugi dzień. Co do wypłaty to tylko na konto (nie można na kartę) i idzie róznie, u mnie z reguły ok. tygodnia, ale raz szła miesiąc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Dzięki, Panowie, za odpowiedzi. Widze, ze nie ma co zwlekac, i sie zarejestruje. A co powiecie o ofercie Unibetu? Na razie trudno ją ocenić po tym, co w tej chwili maja na stronie, bo sezon pilkarski wlasciwie dobiegl konca...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
Mam takie 2 pytanka odnośnie Unibetu :
1. W jakim banku w Polsce mają konto?
2. Ile wynosi minimalna wpłata na depozyt dokonywana przelewem bankowym?
Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
1. Fortis i Kredyt Bank 2. 200 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Dzisiaj przy wpłacie na konto unibetu (pierwszy raz wpłacałem) w kredyt banku, miła pani za okienkiem zdarła ze mnie prowizje 7 zł od 350 zł, za co pytam?! A teraz cos lepszego, nie posiadam w domu faxu więc chciałem go przesłać na poczcie, ale oczywiscie szalenie kompetente panie z poczty nie wiedzą, że numer 00800...., jest bezpłatny. Po wizycie na poczcie głównej (najpierw byłem w dwóch innych), w końcu udało mi się przesłać fax, ale panie zdarły ze mnie 7,58 zł za przesyłke faxu na Malte, za co pytam?! Za to, że chciałem wysłać fax pod bezpłatny numer... ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
Mam pytanko.......Czy jak bede wypłacał kase na konto to czy to mus byc moje konto??????? I czy beda chcieli jakies potwierdzenie tozsamosci odemnie, zebym im przeslal faksem czy cos?? Bo jest problem ...niemam 18 lat........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
I jeszcze jedno.........czy na unibecie sa Vouchery???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Voucherow nie ma, a jak zarzadaja scanow to bedziesz mial problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
A zarzadali juz od kogos???? Hmmmmm to by bylo ***owo.... a musze na swoje konto wypłacać??? Czy nie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
A dlacego np. chcieli by skany dowodu???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Mozesz wyplacic tylko na swoje konto. To jest taka forma zabezpieczenia, zeby ktos majac jakims cudem twoje haslo i login nie wszedl do buka i nie wyplacil sobie kasy na swoje konto. Co do scanow to nie kazdy buk o nie prosi, ale wiekszosc tak, a robia to dlatego ze chca wiedziec czy twoje dane sa prawdziwe i czy rzeczywiscie jestes pelnoletni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie robi tego na pewno Hill.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,508 |
FAKKKKKKKKK A UNIBET bral od kogos juz skany????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Czy wplacal ktos do Unibetu karta Visa Classic PKO B.P.? Mnie nie chce zakceptowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Witam, Grał ktoś może na zwycięstwo Rossiego w GP Wielkiej Brytanii, dzisiaj w Unibecie ? Ja zagrałem, Rossi wygrał a w Unibecie zakład mam rozliczony jako przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 254
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 254 |
Jak chcesz wygrać jak on przegrał! Dostał 10 sekund kary za wyprzedzanie na żółtym i został sklasyfikowany na 3 pozdr Misio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Dyskwalifikacja Rossiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291 |
Oryginalnie wysłał Banik: [qb]Czy wplacal ktos do Unibetu karta Visa Classic PKO B.P.? Mnie nie chce zakceptowac...[/qb] Mi tez nie chce akceptowac VC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zadzwonilem do nich, pani na infolinii powiedziala, ze musza zarejestrowac moja karte w systemie by byla akceptowana przez www. Rzekomo dokonala rejestracji i... dalej nie dziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał MisioL: [qb]Jak chcesz wygrać jak on przegrał! Dostał 10 sekund kary za wyprzedzanie na żółtym i został sklasyfikowany na 3 pozdr Misio[/qb] Zalezy gdzie, w Betfair np. wygrał tyle że tam na niego nie postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|