|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Australia bronic wyniku !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Coś godnego gry na dziś z  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Coś godnego gry na dziś z  ? under Pietrus, under WKS, under Chorwacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802 |
Mam prośbe.Zaraz wychodze a mam dosc sporo meczow na kuponie ktorych nie dam rady na komie sprawdzic( m.in. 2 chorwacka i 3 francuska). Jest ktos kto bedzie najblizsze 2- 3 godziny przy kompie siedzial i moglbym do niego zadzwonic i o wyniki spytac??? Prosze o pomoc;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Panowie a gdzie znajde dobra stronke z ostatnimi wynnikami druzyn i skladach druzyn?? bo jeszcze nic nie pogralem z braku czasu a jakies $$$ wiec o brakach w skladach moze ktos napisac bo troche jest zapewne szukania  Mysle nad argentyna -10 i turcja ale juz -22,5 wpisz NT(National Team) + basketball news i poczytaj Moim zdaniem jak nabjardziej do gry ARG + turcy dzieki a cos jeszcze proponujesz tzn jakas druzyne z handi bo over/under raczej nie gram i podobnie z malymi kursami na winn chyba ze jest to tenis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Coś godnego gry na dziś z  ? under Pietrus, under WKS, under Chorwacja ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Australia dostaje z ogórami z Jordanii... Fajnie się mistrzostwa dla mnie zaczynają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Mam prośbe.Zaraz wychodze a mam dosc sporo meczow na kuponie ktorych nie dam rady na komie sprawdzic( m.in. 2 chorwacka i 3 francuska). Jest ktos kto bedzie najblizsze 2- 3 godziny przy kompie siedzial i moglbym do niego zadzwonic i o wyniki spytac??? Prosze o pomoc;) ja moge chyba odebrac  tylko jak bedziesz dzownil uprzedz 5min przed zebym sie przygotowal  co by ci $ nie zabieralo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Australia  mogl byc under jest lipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Jordania co odjebala w ostatnich dwoch akcjach w ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 654 |
jordany przewalą wygrany mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
wygląda na to że jednak Australia wyciagnie, choć ostatnie słowo należy to przeciwników,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802 |
oki;) a mozesz mi nr tel na PW wyslac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
hahaha ale ostatnia akcja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
Ahahaa 1,08 na Australię na podatek izzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
ufff Jordania +1.5 @ 1.62 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802 |
Mam prośbe.Zaraz wychodze a mam dosc sporo meczow na kuponie ktorych nie dam rady na komie sprawdzic( m.in. 2 chorwacka i 3 francuska). Jest ktos kto bedzie najblizsze 2- 3 godziny przy kompie siedzial i moglbym do niego zadzwonic i o wyniki spytac??? Prosze o pomoc;) ja moge chyba odebrac  tylko jak bedziesz dzownil uprzedz 5min przed zebym sie przygotowal  co by ci $ nie zabieralo a mozesz mi nr tel podac??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Coś godnego gry na dziś z  ? under Pietrus, under WKS, under Chorwacja Liban 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Mam prośbe.Zaraz wychodze a mam dosc sporo meczow na kuponie ktorych nie dam rady na komie sprawdzic( m.in. 2 chorwacka i 3 francuska). Jest ktos kto bedzie najblizsze 2- 3 godziny przy kompie siedzial i moglbym do niego zadzwonic i o wyniki spytac??? Prosze o pomoc;) ja moge chyba odebrac  tylko jak bedziesz dzownil uprzedz 5min przed zebym sie przygotowal  co by ci $ nie zabieralo a mozesz mi nr tel podac?? poslane
|
|
|
Link skopiowany do schowka