Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
tito #4153289 02/10/2010 17:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Co ten betfair odpierdala?
Wplacilem sobie wczoraj pogralem live i chce wyplacic bo potrzebuje kase zeby gdzie indziej pograc.
A ci mi ze trzeba przejsc proces weryfikacji - sralby to pies jakby nie to ze trzeba albo listem albo skany zatwierdzone przez notariusza..

Ocipieli juz calkiem?

Nie gralem rynkow australijskich, kwota tez nie jakas duza bo 600eur.

Bonus: Unibet
agr1 #4153419 02/10/2010 18:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
A jak wplacales? Masz na tym koncie zarejestrowana karte?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Wplata przez Mb, wyplata tez tak mialo byc.
i tak zawsze bylo do paru lat.

karty nie mam zarejestrowanej.

Napisalem do pl supportu ale nie odpisuja, powysylalem skany takie jakie mam na adres wyryfikacyjny, ale maja na odp 48h.

Zalezy mi na czasie, a ci leca w kulki.
Jak nie zatwierdza skanow bez potwierdzenia notariusza to kolejne dni zwloki i albo czekac na list, albo leciec do notariusza i placic jeszcze..

agr1 #4154288 03/10/2010 00:52
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
W betfair nie ma takich weryfikacji jak listy czy notariusze.
Czy mozesz sie zalogowac?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by CarlosMarc
W betfair nie ma takich weryfikacji jak listy czy notariusze.
Czy mozesz sie zalogowac?

Ty twierdzisz,że nie ma a Ja,że przeszedłem obie wink
Ciekawe,który z Nas kłamie grin

AGASSI #4154644 03/10/2010 03:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
maly problem:
mam juz kupiony zaklad, w momencie wystawiania wlasnego kursu w 2 strone nie pokazuje sie nic, a podczas przyjmowania zakladu sa widoczne zmiany. prosze o pomoc...

AGASSI #4154835 03/10/2010 04:50
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by AGASSI
Ty twierdzisz,że nie ma a Ja,że przeszedłem obie wink
Ciekawe,który z Nas kłamie grin

Tu nie chodzi o klamstwo tylko o praktyke. Mam tam konto od lat i wiem, ze na poczatku wystarcza weryfikacja wieku kartą kredytowa. Jak sie chce grac na rynkach australijskich to trzeba KYC przejsc wysylajac: dowod, karte, rachunek. I nic wiecej nie potrzeba robic. A obrot mialem spory swego czasu i do 22% znizki doszedlem. Nie znam osob, ktore mialyby inaczej. Wiem natomiast, ze niektorzy sa nadgorliwi i jakies pieczatki lekarzy zalatwiaja. Dlatego chcialem dojsc do szczegolow, bo czasem ktos zle sobie przetlumaczy z angielskiego i potem wychodzą jaja.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Support odpisal, ze kiedys korzystalem z vouchera paysaftycard na 5eur i przez to musze przejsc ta weryfikacje laugh

Smiech na sali.

O glupie 5eur teraz trace czas i pieniadze na ich kaprysy w postaci wysylania i odsylania listow lub weryfikacji z notariuszem..

agr1 #4155143 03/10/2010 16:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Plusem jest to, że jak to się już raz zrobi to jest spokój na zawsze. A wiadomo że BF to firma, w której po prostu trzeba mieć konto. smile

agr1 #4155281 03/10/2010 18:21
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Originally Posted by agr1
Support odpisal, ze kiedys korzystalem z vouchera paysaftycard na 5eur i przez to musze przejsc ta weryfikacje laugh

Smiech na sali.

O glupie 5eur teraz trace czas i pieniadze na ich kaprysy w postaci wysylania i odsylania listow lub weryfikacji z notariuszem..

Niestety mam podobnie, najgorsze jest to ze mozesz im wysylac scany paszportu, dowodu, prawa jazdy ale ich to nie interesuje, chca np scany rachunkow nie starsze niz 3 miesiace lub inne dokumenty potwierdzajace zameldowanie i jeszcze podpisane przez notariusza, co jest kompletnym nieporozumieniem, bo kogo to interesuje czy ja aktualnie przebywam w polsce, na karaibach czy w afryce. U zadnego buka nie spotkalem sie z tak upierdliwa podwojna ponowna weryfikacja, a betfair to przeciez nie buk tylko gielda wiec nie wiem dlaczego robia takie problemy i jaki maja w tym interes.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A to nie jest tak, że takie wymagania stawia im australijska licencja? To przez to mają chyba wysokie wymagania pod względem KYC.

Conrad #4155473 03/10/2010 19:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Conrad ma rację, przepisy które dotyczą bukmacherów posiadających licencję australijską są bardzo restrykcyjne stąd też przymus ostrej weryfikacji graczy.

rcsade #4155495 03/10/2010 19:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ale nie tylko w przypadku gry na australijskim rynku.
Wymagaja tez tej wyryfikacji jesli uzyjemy voucher paysaftycard nawet na 5eur.
Podobnie jesli mamy wysokie wplaty i wyplaty.

agr1 #4155694 03/10/2010 21:01
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136
Likes: 9
dokladnie, nie korzystalem z australijskiego portfela ani razu, wiec zrozumialbym ta cala zabawe jeszcze gdyby chodzilo o australijskie przepisy, ale tu chodzi o podstawowe konto betfair, ktore jakby nie patrzec weryfikowalem jakies 5 lat temu, a teraz nie wiedziec czemu musze to zrobic ponownie.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
Panowie mam pytanie. Otóż natrafiłem w temacie Szewy na uwagę usera, który napisał: "A ja kolejny raz apeluję, abyś sprawdził zasady naliczania prowizji przez BF. Otóż po 250 typach, dostajesz bonusa do opłacenia."

I ciekawi mnie, co to za 'bonus' jest do opłacenia?
Ile on wynosi?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
Sorry, że post pod postem ale nie mogę już edytować, a jeszcze 2 pytania mnie nurtują. A mianowicie:

1. Wpłacał ktoś na betfair bezpośrednio z konta bankowego? Jakie są prowizje od takiej wpłaty? Ile tak średnio się czeka na pieniądze na koncie?

2. Czy wypłacał ktoś również bezpośrednio na konto bankowe z betfair? Poza opłatą 5 Euro nie ma żadnych haczyków?

Pytam, bo po prostu chce omijać tych wszystkich pośredników, tj. MB czy netteler i jestem gotowy nawet na przedłużające się wpłaty i wypłaty.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny.

agr1 #4158246 05/10/2010 16:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by agr1
Podobnie jesli mamy wysokie wplaty i wyplaty.

No to mnie akurat wcale nie dziwi bo wymagania KYC istnieją praktycznie w każdej poważnej jurysdykcji, szczególnie jeśli ktoś robi olbrzymi obrót.

Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami" - z tego właśnie powodu GB zamknął swoją giełdę, bo miał zbyt wiele problemów tej natury.

Stąd mnie nie dziwi, że firma zgodnie z prawem chce mieć wszystko w porządku by w każdej chwili móc powiedzieć, że robi wszystko co może w tej kwestii.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by maciejos901
Panowie mam pytanie. Otóż natrafiłem w temacie Szewy na uwagę usera, który napisał: "A ja kolejny raz apeluję, abyś sprawdził zasady naliczania prowizji przez BF. Otóż po 250 typach, dostajesz bonusa do opłacenia."

I ciekawi mnie, co to za 'bonus' jest do opłacenia?
Ile on wynosi?

Byłbym wdzięczny za pomoc.

To jest ich specjalny haracz zwany "Premium Charge". Tu masz wyjaśnienie na czym polega - http://betfair-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5286

Tu masz stronkę, gdzie możesz sprawdzić czy spełniasz wszystkie wymogi do płacenia tych 20% - https://premiumcharge.betfair.com/PremiumPortal/portal (musisz być zalogowany na Betfair na tej samej przeglądarce)

Originally Posted by Conrad
Pamiętaj, że Betfair to giełda, czyli jest możliwość celowego transferu środków pomiędzy "graczami"

A to jest sposób jak tego haraczu uniknąć.

Goget #4158334 05/10/2010 18:35
Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
member
member
Dołączył: Aug 2007
Posty: 114
Ok dzięki wielkie Goget, a przy okazji jeszcze zapytam czy ten haracz to jest co 250 typów, czy co ile? Strasznie to skomplikowane co podałeś w swoim linku. Na razie wiem tyle, że nie kwalifikuje się jeszcze do opłaty hehe

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy ten Premium Charge liczy się od historycznego bilansu konta, czyli dopóki od początku jego założenia nie jesteś w sumie na plusie to nie ma się czym przejmować?

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, aker, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec, $-man, alfa, rymoholik, Lukasz111, Akhu), 2,630 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,060
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1