Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#40927 28/11/2003 22:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Czy mozna wpłacic pieniądze do unibetu Visą Electron z Inteligo. Wiem że kiedys mozna bylo ale nie wiem jak jest teraz. Z góry dzieki za info.

Bonus: Unibet
#40928 29/11/2003 04:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dołaczam się do kolegi. Czy przez Inteligo można wpłacać i czy są jakieś opłaty przy wpłacaniu i pobieraniu kasy.

#40929 29/11/2003 14:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]jak to jest z tym nowym bonusem?zapisalem sie jakies 2 miechy temu ,ale nie zlozylem jeszcze depozytu,czy jak wplace teraz kase to mi ja podwoja czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
moja sytuacja była podobna,niestety po wpłacie kasy bonusa nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#40930 29/11/2003 14:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Quote
Oryginalnie wysłał Vivat:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Dalej minimalna kwota przelewu wynosi 200zł?[/qb]
Dobre pytanie, tez bym chcial sie dowiedziec jak to teraz jest. Czy ktos zna odpowiedz? Na stronie Unibetu niestety sie nie doszukalem :[/qb]
cały czas 200PLN

#40931 29/11/2003 14:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Może nie zaraz ale góra po kilku godzinach. Musisz tylko załączyć poświadczenie przelania kasy.[/qb]
ja miałem dokładnie po 27 minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40932 29/11/2003 14:39
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
to po cholere pisza ze mozna wplacic 100zl, ogolnie promocja niezla i mozna by bylo otworzyc drugie konto

#40933 29/11/2003 18:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]to po cholere pisza ze mozna wplacic 100zl, ogolnie promocja niezla i mozna by bylo otworzyc drugie konto[/qb]
Jak czytam takie teksty to tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce. Otwórz od razu 10 kont na psa, kota i karaluchy domowe.
Min. wpłata kartą to 50 zł, przelewem 200 zł.

#40934 29/11/2003 23:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Czy z banku BPH PBK moge zrobic przelew na konto unibetu ?

#40935 30/11/2003 19:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Co jest z unibetem?? Z dzisiejszego dnia pilka nozna prawie wynikow nie ma...a co za tym idzie nie zaliczaja kuponow..u Was tez tak jest?

#40936 01/12/2003 04:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 57
Witam.Mam dwa pytanka...
Czy można wpłacić kasę do Unibetu za pośrednictwem Moneybookers?
Czy są jeszcze jacyś bukmacherzy oprócz Unibetu i Expektu których stronki na necie są po polsku?
Sorki jezeli juz wczesniej były te pytania, ale nie chce mi się przeszukiwać wszystkich postów.
Pozdro all

#40937 01/12/2003 14:10
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
Jeśli chodzi o buki netowe w jezyku polskim to oprocz expektu i unibetu to wiem ze jeszcze jest www.betandwin.com... [betandwin.com...]

#40938 01/12/2003 15:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
Quote
Oryginalnie wysłał Pietruch:
[qb]Witam!
Gram ok. miesiaca w Unibecie i juz sie zaczynaja problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mianowicie wplacilem na poczatku 200zl. z czego udalo mi sie ugrac ok. 800zl.
Wyplacilem 200zl w celu obadania czy wogle dojda... nie bylo zadnego problemu w ciagu 2 dniu piniazki byly na koncie... 2 tygodnie temu kazalem wyplacic 600zl, czas leci a monety nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wieksza kwota i juz problemy sie zaczynaja Dzwonie do nich juz chyba 5 raz i to samo ciagle ze piniazki juz wyszly od nich ale jeszcze sie upewina w dziale finansowym.... NIE POLECAM TEJ FIRMY!

p.s Mieliscie moze podobne problemy ?[/qb]
W koncu kasa wplynela dzis na konto po 18 dniach oczekiwania...

#40939 01/12/2003 18:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
W czasie poromocji minimalna wplata przelewem wynosi 100 zl.

#40940 01/12/2003 18:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Przeciez minimalna wpłata przelewem wynosi chyba 200 zł. A kartą 50zl. Mozesz potwierdzic tą informacje?

#40941 01/12/2003 18:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Potwierdzilem ja wysylajac maila wlasnie z takim zapytanie do supportu. Nie bede go kopiowal poniewaz jest to prywatna korespondencja, jednak jesli nie wierzycie zawsze mozecie do nich napisac.
[email protected] lub cos takiego :-)
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#40942 01/12/2003 18:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki Gumol za info , wlasnie wyslałem do nich e-maila i czekam na odpowiedz.

#40943 01/12/2003 19:18
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Ja mam pelne potwierdzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Na swoim koncie w Unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40944 02/12/2003 01:19
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Czy w Unibecie istnieje program partnerski podobnie jak w Expekcie czy Gamebookers?

#40945 02/12/2003 19:21
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał GumoL:
[qb]Czy w Unibecie istnieje program partnerski podobnie jak w Expekcie czy Gamebookers?[/qb]
Czekam na odp ;>

#40946 03/12/2003 02:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
siemanko wszystkim!
mam pytanko moze i glupie ale oczekuje odpowiedzi gdyz mam problem. zarejestrowalem sie w unibecie wplacilem na ich konto pewna kwote i dostalem od nich prezencik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 100PLN. i teraz wiem ze aby moc wyplacic swoja premie musze dokonac 3krotnego obrotu premia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z tego co rozumiem to musze 3krotnie postawic zaklad za 100PLN. podpowiedzcie mi czy dobrze rozumuje i czy musze ich wczesniej uprzedzic ze owy zaklad zagram za te premie ktora otrzymalem od nich czy oni sami to wywnioskuja? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdro 4 all

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1