|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy mozna wpłacic pieniądze do unibetu Visą Electron z Inteligo. Wiem że kiedys mozna bylo ale nie wiem jak jest teraz. Z góry dzieki za info.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dołaczam się do kolegi. Czy przez Inteligo można wpłacać i czy są jakieś opłaty przy wpłacaniu i pobieraniu kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29 |
Oryginalnie wysłał TaMaR: [qb]jak to jest z tym nowym bonusem?zapisalem sie jakies 2 miechy temu ,ale nie zlozylem jeszcze depozytu,czy jak wplace teraz kase to mi ja podwoja czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] moja sytuacja była podobna,niestety po wpłacie kasy bonusa nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29 |
Oryginalnie wysłał Vivat: [qb] Oryginalnie wysłał Abati: [qb]Dalej minimalna kwota przelewu wynosi 200zł?[/qb] Dobre pytanie, tez bym chcial sie dowiedziec jak to teraz jest. Czy ktos zna odpowiedz? Na stronie Unibetu niestety sie nie doszukalem :[/qb] cały czas 200PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2003
Posty: 29 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Może nie zaraz ale góra po kilku godzinach. Musisz tylko załączyć poświadczenie przelania kasy.[/qb] ja miałem dokładnie po 27 minutach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
to po cholere pisza ze mozna wplacic 100zl, ogolnie promocja niezla i mozna by bylo otworzyc drugie konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał Domingos30: [qb]to po cholere pisza ze mozna wplacic 100zl, ogolnie promocja niezla i mozna by bylo otworzyc drugie konto[/qb] Jak czytam takie teksty to tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce. Otwórz od razu 10 kont na psa, kota i karaluchy domowe. Min. wpłata kartą to 50 zł, przelewem 200 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Czy z banku BPH PBK moge zrobic przelew na konto unibetu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Co jest z unibetem?? Z dzisiejszego dnia pilka nozna prawie wynikow nie ma...a co za tym idzie nie zaliczaja kuponow..u Was tez tak jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 57 |
Witam.Mam dwa pytanka... Czy można wpłacić kasę do Unibetu za pośrednictwem Moneybookers? Czy są jeszcze jacyś bukmacherzy oprócz Unibetu i Expektu których stronki na necie są po polsku? Sorki jezeli juz wczesniej były te pytania, ale nie chce mi się przeszukiwać wszystkich postów. Pozdro all
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21 |
Jeśli chodzi o buki netowe w jezyku polskim to oprocz expektu i unibetu to wiem ze jeszcze jest www.betandwin.com... [ betandwin.com...]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 21 |
Oryginalnie wysłał Pietruch: [qb]Witam! Gram ok. miesiaca w Unibecie i juz sie zaczynaja problemy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mianowicie wplacilem na poczatku 200zl. z czego udalo mi sie ugrac ok. 800zl. Wyplacilem 200zl w celu obadania czy wogle dojda... nie bylo zadnego problemu w ciagu 2 dniu piniazki byly na koncie... 2 tygodnie temu kazalem wyplacic 600zl, czas leci a monety nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wieksza kwota i juz problemy sie zaczynaja Dzwonie do nich juz chyba 5 raz i to samo ciagle ze piniazki juz wyszly od nich ale jeszcze sie upewina w dziale finansowym.... NIE POLECAM TEJ FIRMY!
p.s Mieliscie moze podobne problemy ?[/qb] W koncu kasa wplynela dzis na konto po 18 dniach oczekiwania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
W czasie poromocji minimalna wplata przelewem wynosi 100 zl.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Przeciez minimalna wpłata przelewem wynosi chyba 200 zł. A kartą 50zl. Mozesz potwierdzic tą informacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Potwierdzilem ja wysylajac maila wlasnie z takim zapytanie do supportu. Nie bede go kopiowal poniewaz jest to prywatna korespondencja, jednak jesli nie wierzycie zawsze mozecie do nich napisac. [email protected] lub cos takiego :-) Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzieki Gumol za info , wlasnie wyslałem do nich e-maila i czekam na odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Ja mam pelne potwierdzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Na swoim koncie w Unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Czy w Unibecie istnieje program partnerski podobnie jak w Expekcie czy Gamebookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb]Czy w Unibecie istnieje program partnerski podobnie jak w Expekcie czy Gamebookers?[/qb] Czekam na odp ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
siemanko wszystkim! mam pytanko moze i glupie ale oczekuje odpowiedzi gdyz mam problem. zarejestrowalem sie w unibecie wplacilem na ich konto pewna kwote i dostalem od nich prezencik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 100PLN. i teraz wiem ze aby moc wyplacic swoja premie musze dokonac 3krotnego obrotu premia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z tego co rozumiem to musze 3krotnie postawic zaklad za 100PLN. podpowiedzcie mi czy dobrze rozumuje i czy musze ich wczesniej uprzedzic ze owy zaklad zagram za te premie ktora otrzymalem od nich czy oni sami to wywnioskuja? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro 4 all
|
|
|
Link skopiowany do schowka