|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czy Wam także zdarzają się problemy techniczne typu np. długie ładowanie się strony czy błędy na niej na www.expekt.com? [ expekt.com] Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, a jeśli ktoś zna powód problemów na expekcie, dziękuje za każdą poradę! [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
U mnie stronka Expektu sie bardzo długo ładuje - dla porownania strona unibetu wchodzi raz dwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
SheTee a masz u nich konto ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej SheTee! Czy Ty posiadasz konto w expekcie. Ja posiadam, a więc to może z powodu posiadanego konta tak wolno chodzi? A może inni internauci znają rozwiązanie dla mojego problemu? Z góry dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Mam konto w Expekcie, otwarcie strony zajmuje mi około 4 sekund, po wpisaniu loginu czekam na otwarcie konta około 15 sekund.
Korzystam z połączenia 256 kb/s (sieć lokalna).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Jak w temacie ja też nie mam żadnych problemów z połączeniem z Expektem.
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150 |
U mnie ciniutko... Do długiego ładowania juz się przyzwyczaiłem, a teraz dochodzi do ciągłego "wywalania" i potrzeby ponownego logowania...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
I nie wiecie jak z tym walczyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Mi odkad wprowadzili Flash`a na stronce w zyciu sie nie zaladowala w 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale nie narzekam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej, Szakal, jakiego Flasha?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
I czy nikt nie wie, od czego to zależy, że u jednego chodzi bez problemu, a u drugiego chodzi fatalnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]SheTee a masz u nich konto ?[/qb] MAM U NIECH KONTO - ALE MAM RÓWNIEZ MODEM I MI SIE WYDAJE ZE WOLNE OTWIERANIE SIE STRONY JEST SPOWODOWANE MALĄ PREDKOSCIA POLACZENIA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Rusek: [qb]Hej, Szakal, jakiego Flasha?[/qb] Macromedia Flash Player
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Od 2 godzin próbuję wejść na stronę expektu.
Bezskutecznie.
Ma ktoś ten sam problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Kubek, mi także nie działa - już jakieś 4 godziny :-(
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie mogę się dostać od kilku godzin do https://www.expekt.com jak również do http://www.winning-bet.com/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Czy z tym drugim też macie problem? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
U mnie Expekt działa bez zarzutu. Łącze się przez SDI.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
El Diabolo, winning-bet mi śmiga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
U mnie expekt czasami chodzi bez zarzutu, a czasami otwiera się bardzo długo i jeszcze przy logowaniu i puszczaniu kópnów mnie niekiedy wyrzuca. Łącze się przez SDI. Chyba nie jest to sprawa szybkości połączenia , bo poprosiłem kiedyś kolege na GG aby otworzył expekt.com i mówił, że śmiga, on łączył się przez modem a mi w tym samym czsie się nie otwierał.
pozdr.
|
|
|
Link skopiowany do schowka