|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
qrwia pierwsza lepsza pizdzioszka połamie Blejka w tym turniju a ten matoł wygrał 1 seta i poczuł się chyba jak w raju , ja j***ie, co jest ? graj Polańki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
włączylme na chwile mecz arvidson i juz nie moge na to patrzec  za to komentatorzy Eurosportu z dumą serwują nam to w całości a na głównym zamiast Blake'a pokazują Mattek  co szlem ES daje dobor spotkan ze mozna sadzic ze konkurencja ich sabotuje od srodka to sie nazywa monopol na ełropę, no i chujowa umowa promocyjna dla cipek. no ale to w ich interesie powinno byc by pokazywac ciekwsze spotkanie, bedzie wiecej widzow i wiecej forsy za rekalme w przerwach, a tak... nic z tego nie kminie a o tej umowie na promowaniw wta cos slyszałem, a dyrektorką programową ES jest dziewczyna Mauresmo i stąd to wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Polański przelam czarnego lalusia-kozaka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
no ale to w ich interesie powinno byc by pokazywac ciekwsze spotkanie, bedzie wiecej widzow i wiecej forsy za rekalme w przerwach, a tak... nic z tego nie kminie a o tej umowie na promowaniw wta cos slyszałem, a dyrektorką programową ES jest dziewczyna Mauresmo i stąd to wszystko  MagiK mi opowiadał, że ktoś z Eurosportu wypowiadał się, że oni jako stacja nastawieni są na przyciągniecie jak największej ilości widzów, a proporcje wyglądają tak, że 30% widzów to oglądacze tenisa a 70% to oglądacze spódniczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Berankis bez głupot - dokończ dzieła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
ale fiutex ma go jak na tacy i oddaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
co za ciotman , masakra , eeee i na c+++j inwestować w nierozgarniętych bałwanów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a proporcje wyglądają tak, że 30% widzów to oglądacze tenisa a 70% to oglądacze spódniczek  to jest logiczne. przecietny kibic sportowy to facet miedzy 15 a 70 rokiem życia. dla kibiców po 40-stce 90%, tenisistek to sucze nie do wyjęcia, a po paru piwkach, nawet kanepi jest księżniczką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
ale ten Czarny mnie wqrwia , łam go Polański bo nie chcę widzieć Blejka w kolejnej rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jutro ma niby popadac deszcz w NY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
kto ma jutro na 8.00 do szkoły? Stoin, nie wychylaj się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Berankis pieknie sie obesral
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
ale frajer , ja nie mogę  co mnie kusi grać takich bałwanów jak Ball i Polański  do lamusa grajki z podwórka , US Open is Closed !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
kto ma jutro na 8.00 do szkoły? Stoin, nie wychylaj się. chyba Polański
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
ale frajer , ja nie mogę  co mnie kusi grać takich bałwanów jak Ball i Polański  do lamusa grajki z podwórka , US Open is Closed !!! spokojnie Dają wreszcie Blakea na jakimś z eurosportów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
jutro ma niby popadac deszcz w NY Wlyź na gg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
ale frajer , ja nie mogę  co mnie kusi grać takich bałwanów jak Ball i Polański  do lamusa grajki z podwórka , US Open is Closed !!! spokojnie Dają wreszcie Blakea na jakimś z eurosportów? Jest na pierwszym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
kto ma jutro na 8.00 do szkoły? Stoin, nie wychylaj się. chyba Polański Ale Roman, z rana na pewno do podstawówki zajrzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
kto ma jutro na 8.00 do szkoły? Stoin, nie wychylaj się. chyba Polański Ale Roman, z rana na pewno do podstawówki zajrzy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
gimnazjalisci spia a ja sie zastanawialem dlaczego coraz mniej osob na qc o tej porze xd
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|