|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
w chuja chyba leci ten PROf :/ liczyc ja juz 3 tydzien sie zaczyna a tu ani widu ani slychu :/ ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5 |
w tym czlonkostwie chodzi o to że bedziecie sie spotykali w zakniętym gronie i dymali jeden drugiego o K....a IQ max 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
otoz dzis otrzymalem nagrode !!! coz za wielki i wspanialomyslny dar 4 darmowych gazetek... wybaczcie ale chyba nie odbiore wygranej ;b zelazko mogli chociaz dac ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
no ja tez w skrzynce na listy znalazlem koperte z Profa, a tam nagroda samochod
zartuje dali mi kupon na 4 gazetki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ja też dostałem kuponik na cztery gazetki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a u nas zawsze gazetek brakuje zobaczymy co terz bedzie jak pojde z kuponem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,895 |
to mi lada dzien wysla buahahah ale nagorda juz wolabym olowek i kareteczki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
gazetki mamy do odbioru od przyszlego tygodnia, w tym tygodniu jest numer 42 dopiero, więc spokojnie, nie pozabijajcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
hehe a pamietacie jak pisali dla zwyciezcow atrakcyjne nagrody ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
no przecież są atrakcyjne
całe 14 zeta jesteście do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
to gazetka profka 3,50 zl stoi?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> STSu tylko 2,50. To chyba w profku jakies typki podaja, ze tak drogo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka