Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by xloremon
zweryfikowalem swoje konto bankowe poprzez wyplate 50 zl na bank, mial byc jakis kod (niby 6 cyfrowy) do wpisania na stronie moneybookers, natomiast nic takiego nie jest wpisane w opisie transakcji. tylko jakis ich kod TRN ID i dziewiec cyferek ktory nie pasuje po wpisaniu.
ktos moze sie z czyms takim spotkal?

setki razy bylo, wplac ze swojego konta mala kwote na MB ale nie przez p24 tylko zwykly przelew bedzie konto bankowe zweryfikowane

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Znowu coś nieciekawie - wypłaty na mBank z piątku (ok 13.00) ani widu ani ...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
u mnie z piatku doszla wczoraj

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Telefon do MB dał tyle, ze dostałem maila, że zgłoszenie zostało przekazane dalej. Telefonowałem w piątek, panienka powiedziała, że może załatwią weryfikację jeszcze w piątek. Dziś mamy środę i dalej libacja trwa w MB, bo nikt nie ruszył dupska, żeby się zająć klientem.

MB ssie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by zmarcin
Telefonowałem w piątek


Wróć! W poniedziałek dzwoniłem

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Mi odblokowali godzinę po telefonie, byłem nadzwyczaj miły i ściemniałem, że potrzebuje szybko pieniążki wypłacić na jakiś tam cel. Kobieta powiedziała, że zostawi kartkę dla jakiś 2 kolesi. Może farta miałem. Tak czy siak zdziwiłem się że tak szybko się uwinęli.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by KUERTEN.
u mnie z piatku doszla wczoraj


wypłata zlecona w poniedziałek raniutko i dzisiaj juz na koncie
wydaje mi się że co do przelewów wszystko jest ok

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by KUERTEN.
u mnie z piatku doszla wczoraj


wypłata zlecona w poniedziałek raniutko i dzisiaj juz na koncie
wydaje mi się że co do przelewów wszystko jest ok

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Ja czekam od soboty na kase w Mbanku.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
Witam wszystkich, mam małe pytanie do kogoś, kto to ogarnia;)

PRZY WYPŁACIE:
Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.





I teraz - czy jeśli wybiore te opcje, pieniadze w normalnym czasie pojawia sie na moim kocie? Np. za 2 dni i bede mogl je wyplacic? Czy bedzie to sie ciagnac troche?

Dodam, ze wczesniej moje konto bylo zweryfikowane - poprzez wysłania skanów dowodu osobistego.

Ktoś już tak miał? Dziekuję bardzo za odpowiedź, miłego wieczoru panowie.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
tzn jak? miałeś juz zweryfikowane skanami? i nie możesz teraz z niego korzystać bez ponownej weryfikacji?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
no dokładnie, pare miesiecy temu, musieli zweryfikowac konto i chcieli skany, wiec je im wysłałem. wszystko dzialalo sprawnie, dzis dostalem pieniazki, chcialem je wyplacic i wyskoczylo, ze mam dwie opcje - 1 to zaplacic wiecej z wykorzystaniem karty, jakoś tak, a druga wkleilem tutaj. operacje w druga strone dzialaja, normalnie na buka przelalem, dzieki.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
być może przekroczyłeś limit? i potrzebuja dodatkowej weryfikacji?

na marginesie ta ich weryfikacja z kodem w tytule przelewu rzadko sie udaje... banki obcinają te kody i nic tam nie widac

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
no okej, nawet jesli jest tak jak mowisz, to co mam zrobic?
mysle zeby wyplacic te pieniadze? ale czy one beda normalnie szly? czy bede musial dlugo czekac?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
a możesz je wypłacić? tzn jakąs wiekszą ilość, czy tylko te 40 PLN?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
jezeli nie bedziesz miał kodu w tytule przelewu to napisz o tym do nich i dolacz skan z konta z tym ich przelewem, aby im to udowodnic
niektorzy tak robili i w ten sposob im weryfikowano konto bankowe

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
eh, no własnie moge tylko 10E. a zalezy mi na 1k, wiec co polecasz? napisac do nich o tym, ze byly juz skany dowodu i zeskanowac np. wyciag z konta? zadzwonic moze do nich? moglbys ktos podac jakis nr? dziekuje bardzo.

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
wplacilem wszystko na expekt, zagralem kurs 1.03 i wyplacilem. chwilowo problem z głowy, przynajmniej nie musze sie denerwowac o pieniadze. ma ktos nr do nich?

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Jak tam idą teraz wypłaty na mb? Wczoraj w południe zleciłem na bzwbk. Jest szansa, że dojdzie dzisiaj? Na impreze potrzebne;p

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Wypłaty z mb są zlecane natychmiast, kiedy kasa pojawi się na koncie to kwestia zaksięgowania przez twój bank.

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1