|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
zweryfikowalem swoje konto bankowe poprzez wyplate 50 zl na bank, mial byc jakis kod (niby 6 cyfrowy) do wpisania na stronie moneybookers, natomiast nic takiego nie jest wpisane w opisie transakcji. tylko jakis ich kod TRN ID i dziewiec cyferek ktory nie pasuje po wpisaniu. ktos moze sie z czyms takim spotkal? setki razy bylo, wplac ze swojego konta mala kwote na MB ale nie przez p24 tylko zwykly przelew bedzie konto bankowe zweryfikowane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Znowu coś nieciekawie - wypłaty na mBank z piątku (ok 13.00) ani widu ani ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
u mnie z piatku doszla wczoraj
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Telefon do MB dał tyle, ze dostałem maila, że zgłoszenie zostało przekazane dalej. Telefonowałem w piątek, panienka powiedziała, że może załatwią weryfikację jeszcze w piątek. Dziś mamy środę i dalej libacja trwa w MB, bo nikt nie ruszył dupska, żeby się zająć klientem.
MB ssie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Wróć! W poniedziałek dzwoniłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Mi odblokowali godzinę po telefonie, byłem nadzwyczaj miły i ściemniałem, że potrzebuje szybko pieniążki wypłacić na jakiś tam cel. Kobieta powiedziała, że zostawi kartkę dla jakiś 2 kolesi. Może farta miałem. Tak czy siak zdziwiłem się że tak szybko się uwinęli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
u mnie z piatku doszla wczoraj wypłata zlecona w poniedziałek raniutko i dzisiaj juz na koncie wydaje mi się że co do przelewów wszystko jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
u mnie z piatku doszla wczoraj wypłata zlecona w poniedziałek raniutko i dzisiaj juz na koncie wydaje mi się że co do przelewów wszystko jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Ja czekam od soboty na kase w Mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
Witam wszystkich, mam małe pytanie do kogoś, kto to ogarnia;)
PRZY WYPŁACIE: Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych) Platność zostanie zrealizowana poprzez Państwa konto bankowe. W polu adnotacji tej płatności znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który należy wprowadzić na naszej stronie internetowej.
Przepraszamy za zaistniale niedogodności. Mamy nadzieję na zrozumienie, ale są to środki nadrzedne i zgodne z przepisami prawa przeciwdziałającego praniu brudnych pieniędzy. W ten sposób chcemy zapewnić bezpieczeństwo Pana/i konta Moneybookers.
I teraz - czy jeśli wybiore te opcje, pieniadze w normalnym czasie pojawia sie na moim kocie? Np. za 2 dni i bede mogl je wyplacic? Czy bedzie to sie ciagnac troche?
Dodam, ze wczesniej moje konto bylo zweryfikowane - poprzez wysłania skanów dowodu osobistego.
Ktoś już tak miał? Dziekuję bardzo za odpowiedź, miłego wieczoru panowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
tzn jak? miałeś juz zweryfikowane skanami? i nie możesz teraz z niego korzystać bez ponownej weryfikacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
no dokładnie, pare miesiecy temu, musieli zweryfikowac konto i chcieli skany, wiec je im wysłałem. wszystko dzialalo sprawnie, dzis dostalem pieniazki, chcialem je wyplacic i wyskoczylo, ze mam dwie opcje - 1 to zaplacic wiecej z wykorzystaniem karty, jakoś tak, a druga wkleilem tutaj. operacje w druga strone dzialaja, normalnie na buka przelalem, dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
być może przekroczyłeś limit? i potrzebuja dodatkowej weryfikacji?
na marginesie ta ich weryfikacja z kodem w tytule przelewu rzadko sie udaje... banki obcinają te kody i nic tam nie widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
no okej, nawet jesli jest tak jak mowisz, to co mam zrobic? mysle zeby wyplacic te pieniadze? ale czy one beda normalnie szly? czy bede musial dlugo czekac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
a możesz je wypłacić? tzn jakąs wiekszą ilość, czy tylko te 40 PLN?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
jezeli nie bedziesz miał kodu w tytule przelewu to napisz o tym do nich i dolacz skan z konta z tym ich przelewem, aby im to udowodnic niektorzy tak robili i w ten sposob im weryfikowano konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
eh, no własnie moge tylko 10E. a zalezy mi na 1k, wiec co polecasz? napisac do nich o tym, ze byly juz skany dowodu i zeskanowac np. wyciag z konta? zadzwonic moze do nich? moglbys ktos podac jakis nr? dziekuje bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
wplacilem wszystko na expekt, zagralem kurs 1.03 i wyplacilem. chwilowo problem z głowy, przynajmniej nie musze sie denerwowac o pieniadze. ma ktos nr do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Jak tam idą teraz wypłaty na mb? Wczoraj w południe zleciłem na bzwbk. Jest szansa, że dojdzie dzisiaj? Na impreze potrzebne;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Wypłaty z mb są zlecane natychmiast, kiedy kasa pojawi się na koncie to kwestia zaksięgowania przez twój bank.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|