|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
niedługo mam zamiar wymienić telefon ale kompletnie nie znam się na nowościach technicznych i może ktoś mógłby podpowiedzieć co i jak. Ogólnie ma to być telefon do dzwonienia ale z dużym wyświetlaczem (dotykowym? z rysikiem?) i dostępem do internetu, żeby jakieś oprogramowanie można było wrzucić na niego i dostosować do swoich potrzeb (organizer, notatnik, gierki, przeglądarka). Fajnie byłoby gdyby miał nawigację GPS i odtwarzał mp3... Cena: rozsądna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
z niższej półki polecam samsung omnia b7300, korzystam od pół roku i nie miałem z nim żadnych problemów (na allegro można znaleźć w granicach 650 zł.) a jeśli dysponujesz większym budżetem to HTC HD2 ewentualnie Omnia 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Jak nawigacja i internet to tylko dotykowy. http://www.mgsm.pl/pl/advanced_search/Zaznacz co Ci potrzebne, poczytaj opinie o wybranych modelach i wybierz coś dla siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
dlaczego? mam Nokie E75 i przeglądanie internetu (jest chowana qwerty - genialnie się sprawdza) i używanie nawigacji nie sprawiają żadnego problemu. No ale kolega chce z dużym wyświetlaczem, więc zostaje dotykowa zabawka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ostatnio upadla mi na plytki Nokia 6303, gdy ja podnosilem widzialem jeszcze jak czernial wyswietlacz, wiec pewnie jest do wymiany, telefon chodzi normlanie jednak wyswietlacz caly czas jest czarny, orientuje sie ktos ile bedzie kosztowac naprawa usterki (pewnie wymiana wyswietlacza) Telefon jest jeszcze na gwarancji, jaki kit mozna wcisnac w serwisie zeby nie wyszlo ze upadl (bo tego gwarancja nie obejmuje) i zeby zrobione to zostalo w ramach gwarancji?? da rade zrobic taki myk?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Witam. Mam do kupienia w firmie telefon nokie e51 z ładowarka i pudelkiem oryginalnym za .. 120 zł. Warto kupic  ? telefon jest ogolnie ,,zdrowy'' wszytsko dziala tylko poprostu konczy sie umowa itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
bierz bez zastanowienia, na allegro sprzedasz go od razu za minimum 300 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Potrzebuje telefon dotykowy z bardzo dobrą przeglądarką żebym mógł sobie swobodnie grać na bet365 lub betfair. Nie musi mieć więcej jakiś super bajerów. Starczy że będzie miał SMSy, radio i aparat Będę go brał w abonamencie z playa więc jakieś uwagi mile widziane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wybierz telefon z systemem i bedziesz mogl sam wybrac przegladarke, ale i tak opera mini i opera mobile wymiataja. Akurat operki sa na kazdy system (Windows, Symbian, Android a nawet Iphone Os i telefony z wlasnymi systemami i java). Dodatkowo masz wersje mobilne bet365 (mobile.bet365) i betfair (lite.betfair) mozesz na kompie sprawdzic jak to wyglada i czy ci wystarcza. Do wygodnego grania pasuje miec dosc duzy wyswietlacz ponad 3,0 cale - im wiecej tym lepiej, koniecznie tez HSDPA (czyli obsluga szybkiego przesylu internetu) chyba, ze bedziesz gral po Wifi, to wiadomo patrz czy tel obsluguje. Ale tu juz zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc i jaki masz wybor. Najlepiej wymiec co mozesz miec, lub podaj link z oferta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Do wygodnego przegladania* mialo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Witam. Mam do kupienia w firmie telefon nokie e51 z ładowarka i pudelkiem oryginalnym za .. 120 zł. Warto kupic  ? telefon jest ogolnie ,,zdrowy'' wszytsko dziala tylko poprostu konczy sie umowa itp. Według mnie za takie pieniądze jak najbardziej się opłaca. Posiadam ten telefon już z 3 lata i prócz jednej wady fabrycznej (miała je ponoć tylko pewna partia) dotyczącej głośnika wszystko działa bez zarzutu. Szybki, nie przycina się, z zasięgiem nie ma problemu, bateria trzyma min. 3 dni, do tego wifi... Jak dla mnie telefon kompletny, do tej chwili nie myślę o zmianie na inny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Wybierz telefon z systemem i bedziesz mogl sam wybrac przegladarke, ale i tak opera mini i opera mobile wymiataja. Akurat operki sa na kazdy system (Windows, Symbian, Android a nawet Iphone Os i telefony z wlasnymi systemami i java). Dodatkowo masz wersje mobilne bet365 (mobile.bet365) i betfair (lite.betfair) mozesz na kompie sprawdzic jak to wyglada i czy ci wystarcza. Do wygodnego grania pasuje miec dosc duzy wyswietlacz ponad 3,0 cale - im wiecej tym lepiej, koniecznie tez HSDPA (czyli obsluga szybkiego przesylu internetu) chyba, ze bedziesz gral po Wifi, to wiadomo patrz czy tel obsluguje. Ale tu juz zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc i jaki masz wybor. Najlepiej wymiec co mozesz miec, lub podaj link z oferta. dzieki za odp. Co myślisz o Nokii c6 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
C6 zdecydowanie nie warta swojej ceny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Gadu-Gadu-w-telefonach-Orange,wid,11904923,wiadomosc.html?ticaid=1b039
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 13 |
a w jakiej sieci teraz byscie telefon brali? preferowany abonament, bo nie wiem co znajomym polecac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Najtaniej rozmowy i najlepsze ceny telefonow w play. Ale niektorzy nie chca play bo z innych sieci beda miec do nich drozej. Dla mnie to plus, bo nikt mi nie zawraca glowy pierdolami, a jak cos waznego to i tak kazdy zadzwoni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 13 |
Co do tych telefonow, to juz raczej tak nie jest. Inne sieci chyba playa dogonily, jak nie wyprzedzily. Co do ich oferty, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec playa na karte, albo abonament dla mnie mija sie z celem. Jezeli takie orange, ktore ma 14 mln uzytkownicow (3 razy wiecej), daje pakiet do rozmow po sieci (taki delfin, abo), to jest to chyba ciekawsza ofert aniz cos takiego w play. Oczywiscie to troche trudne do oceny, bo to zalezy kto gdzie dzwoni i do jakiej sieci. Jezeli ma sie zjamoych w play, to wiadomo, ze inne sieci beda mniej korzystne. Uf.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
Oferuję Doładowanie o wartości 100 zł brutto, przedłużenie ważności konta o 4 miesiące (123 dni) na połączenia wychodzące + 1 miesiąc na połączenia przychodzące
jest to moja nagroda w programie lojalnościowym. Po wpłacie pieniędzy na konto bankowe doładowuję sms-em wybrany numer.
bank PKO BP cena 70 zl jest ktos chetny?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Witam. Zakupilem telefon HTC Desire, ale bez j.polskiego. Czy istnieje jakas mozliwosc 'spolszczenia' tego telefonu ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|