|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Tak, wpłacając do GB trzeba te pieniądze niestety obrócić. Rymoholik, czy miałeś problem z wypłatą związany z Moneybookers?[/qb] To byl w sumie moj blad wtedy bo w tym samym dniu co wplacilem pieniadze do GB, wyplacilem je bez obrotu, bo troche tego bylo, a szkoda mi bylo stracic no i wtedy jeszcze duzo ludzi tak robilo i dlatego myslalem ze problemow nie bedzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dopiero po wyjasnieniu sprawy wyplacili mi pieniadze na Moneybookers. Musialem im napisac ze zaszla nagla potrzeba wyplaty tej kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dlatego tak postapilem. Niby wszystko bylo w porzadku, ale potem jak znow wplacalem do nich kase Netellerem to nie chcieli przyjac ode mnie wplaty i musialem ich prosic...No i w koncu przyjeli wplate, ale kazali mi obrocic to 2 razy zanim cokolwiek wyplace. Dlatego od tamtej pory, staram sie juz tak nie robic, zeby nie zamknac sobie drogi do buka. Trudno jest Conrad dalej stawiac wygrane pieniadze u innego buka, skoro zdecydowales sie juz na wyplate i chcesz zarobione pieniadze miec na koncie. Nie po to ktos wyplaca wygrane przez dlugi okres czasu powiedzmy 1000$ z Canbet na Neteller, zeby potem wplacic to do Gb i obracac jeszcze nie wiadomo ile razy i nimi ryzykowac. No ale jest to najszybsza i najtansza droga kasy do konta wiec wielu ludzi tak robi jak mowisz. Kiedys tak sobie myslalem ze przeciez mozna wplacic nawet 1000$ do GB postawic to na jeden mecz po kursie 1.01 i wyplacic, niby pieniadze sa obrocone, no ale czy im sie to wtedy spodoba? Mysle ze dalej moga robic problemy :rolleyes: Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dzięki Conrad za info.
Według Ciebie Canbet to dobry buk? Jeśli tak to wpłacę tam pieniądze skoro za przelew nic nie zapłacę. Ciekawe tylko po jakim kursie przeliczą dolary.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Nie wiem czy nic nie zaplacisz za przelew, dalem tylko taki przyklad, ze ktos wyplaca stamtad 1000 na Neteller dlatego ze taka jest dla niego najszybsza droga zeby dostac swoje pieniadze. Buk jest jak najbardziej OK, mozna tam trzymac duze pieniadze nie obawiajac sie o nic. Nie wiem co grasz, ale jesli handicapy to masz tam wysokie kursy. Jednak jesli masz w GB golden member to masz zwrot 1% czyli tak jakbys mial kursy 1.93 a nie 1.91, czyli takie same jak w Canbet. W Pinnacle zdarzaja sie czasem jeszcze wyzsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przelewy są darmowe od pewnej kwoty. Jeśli chodzi o kursy walut to mozesz u siebie w banku poprosić by wysłali AUD zamiast USD.
Jako buk Canbet jest dobry, szczególnie do handicapów. Warto też spojrzeć na ofertę Pinnacle, gdzie ostatnio zaczęli oferować kilka handicapów równocześnie (na jeden mecz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Patrzyłem już na ofertę Canbet i całkiem dobrze to wygląda. Myślę, ze warto tam grać i bo zwałaszcza handicapy są dobre. Pinnacle też kiedyś oglądałem i jest on bukiem którego biorę pod uwagę tak samo jak Canbet, czy bet365.
Nie wiem tylko jak wypełnic ten formularz wysyłając przekaz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Do polskich buków nie ma problemu ale zagranicę? Jesli dokonam wpłaty przelewem to chyba u każdego buka tak jest, że nie trzeba wysyłać skanu karty?
Dzięki i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Witam ponownie czek z Netellera dostalem po miesiacu i 3 dniach troche dlugo, ale juz go zdazylem wczesniej anulowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam pytanko jak najszybciej wyplacic pieniadze z Netellera na swoje konto bankowe ( Neteller dla zagranicy nie udostepnia takiej mozliwoscim prowizja nie ma znaczenia ( no prawie) ). Czy ktos juz tak robil, oczywiscie oprocz GB bo tam jest obrot. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Donic, jeśli dokonujesz wpłaty przelewem to kopii karty nie musisz wysyłać.
Dinero, Neteller może zrobić przelew ale kosztuje to około $30. Łatwiej jest w GB gdzie wystarczy obrócić 1-2 razy po kursie 1.02 i po sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Jesli chodzi o GB to wolałbym stawiac po trochu niz raz a na kurs 1.02m raz robiąc obrót dałem na juve u siebie 1x z "cieciami" a juve przegrało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dinero jesli planujesz częsciej wypłacać to dowiedz się o kartę Netellera!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Donic, jeśli dokonujesz wpłaty przelewem to kopii karty nie musisz wysyłać.
Dinero, Neteller może zrobić przelew ale kosztuje to około $30. Łatwiej jest w GB gdzie wystarczy obrócić 1-2 razy po kursie 1.02 i po sprawie.[/qb] Jasne Conrad, ale jesli wyplacasz nieduzo, jesli wiecej to nie ma znaczenia te 30$, wiec pogadam z nimi. Gabriel, nie zamierzam wyplacac wiecej tylko chce cala kase wyplacic ( wiesz o co chodzi ) bo u buka przewaznie nie gram, wiec mysle ze juz nie bede za czesto korzystal z ich uslug Dzieki, pogadam z nimi na czacie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dinero, spoko. Jeśli chodzi o przelew z Netellara to jest super szybki. Tylko Canbet go pobija! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Conrad mozna zrobic przelew w Neteller, bo jak sie pytalem to takiej opcji nie ma dla typow nie z USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To znaczy mi go oferują, ale nie wiem czy jest to tylko gest z ich strony czy standardowa obsługa klienta.
W każdym bądż razie próbowałem też w Moneybookers, ale ta firma nie umywa się Netellerowi do pięt. W świecie piłkarskim Neteller to Niemcy a Moneybookers to Madagaskar. Oczywiście bez obrazy do afrykańskiej wyspy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]To znaczy mi go oferują, ale nie wiem czy jest to tylko gest z ich strony czy standardowa obsługa klienta.
W każdym bądż razie próbowałem też w Moneybookers, ale ta firma nie umywa się Netellerowi do pięt. W świecie piłkarskim Neteller to Niemcy a Moneybookers to Madagaskar. Oczywiście bez obrazy do afrykańskiej wyspy...[/qb] Co masz na mysli piszac ze probowales w Moneybookers, przeciez oni robia przelewy na konta bankowe? A jak zlecasz przelew w Neteller masz taka funkcje czy po prostu dogadujesz sie z nimi? Sa to przelewy na konta bankowe polskie czy inne? Dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To znaczy wciąż czekam na pieniądze. Może trochę się niecierpliwię... zobaczymy.
Sam system mają świetny, to im zaliczę na plus. No i cenowo super. Tylko coś długo to idzie. Neteller to 48 godz., Canbet to 24 godz., a MB wygląda na prawie tydzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
!.A jak zlecasz przelew w Neteller masz taka funkcje czy po prostu dogadujesz sie z nimi? 2.Sa to przelewy na konta bankowe polskie czy inne? Mozesz jeszcze na to odpowiedziec Conrad, Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
1. Dogaduję się z nimi. 2. Tak.
Ile mniej więcej się czeka na przelew od MB (pomijajać info na ich stronie)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Najszybciej mialem kase w 3 dni, ale zazwyczaj idzie kolo tygodnia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Conrad, wyslalem ci info na priva , jakbys mogl odpowiedziec... Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Nie Conrad z tymi Niemcami to przesadziles. Chyba ze chodzi Ci o ta ekipe co zremisowala w sobote:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moim zdaniem ciezko jest porownac te 2 firmy z punktu widzenia Polaka, to jest idywidualna ocena dla kazdego uzytkownika.
Neteller jest super jesli chodzi o kasyna 0% prowizji. Natomiast z bukami nie jest juz tak kolorowo.
Najlepszym rozwiazaniem bylo by stworzenie polaczenia tych dwoch systemow (nawet za nieduza prowizja) ale to raczej nie mozliwe.
Nie rozumiem czemu Neteller nie oferuje wyplaty kasy na konta bankowe. Przeciez to tylko zlecenie przelewu i mozliwosc dodatkowego zarobkowania (przy takich prowizjach jak napisal Conrad) Nie rozumiem polityki Netellera ale napewno ma jakies podstawy.
Osobiscie mam nadzieje, ze Moneybookers wedrze sie bardziej w rynek.
Gdyby zaczeli obslugiwac Canbet i Olympic odpuscil bym sobie Netellera jesli chodzi o zaklady sportowe.
P.S. Za 30$ prowizji (i to tylko dla wybranych) powinii co swieta wyslac kartke swiateczna. Chyba ja sobie z kosmosu wzieli (prowizje).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 81 |
Witam wlasnei dostalem takiego maila od Netellera i niebardzo wiem o co chodzi, konto zostalo tymczasowo zablokowane, czy moze mi to ktos przetlumaczyc ? Dear NETeller client, Thank you for signing up with NETeller, the most secure way to transfer cash online. We have just spoken to you at the phone number you have provided. The phone number was displayed on our phone and is logged. This is a standard security procedure used by NETeller to assure that no one else is using your information on the Internet. We have confirmed this phone number is a valid number where you have been contacted. The phone conversation is noted on your NETeller account. This way, if there are any future concerns, we can reflect that we have spoken to you at the phone number given. If you have any further questions, please contact 1-888-258-5859 or email [email] [email protected]<br[/email] /> z gory dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|