Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Cigano #4114855 09/09/2010 05:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
@młody jak dla mnie wygrana i to bez dwóch zdań, nie może być mowy o zwrocie tongue

Bonus: Unibet
Cigano #4114859 09/09/2010 05:43
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
heh mam identyczny kupon jak Ty młody_wilk , myślę że nie ma podstaw do zrobienia zwrotu wynik jest jaki jest i +10 nam styka.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
no nic czekamy, ale jak wałkować to do końca eh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Cytat kolegi z innego forum:
Quote
Tobet zapatruje się na to tak w regulaminie:

3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Nie stawiałem tam bo nie mogę, ale tobet ma w regulaminie taki zapis :

3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.

Czyli 46;44 chyba zostaje u nich.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
hehe widzę że też czytasz to forum tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Chciałbym ujrzeć już pomeczowe wypowiedzi i reakcje zawodników na zaistniałą sytuację.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Milenium już rozliczyło poprawnie kuponik więc gra muzyka smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
numer data zakończenia nazwa wynik uwagi
6273 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw 1:0
6275 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw(+10) 0:1
6276 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw(+12) 0:1
a zakładu na +8 nie ma wcale?myślą czy zwrot? chgw

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Kombinują gdzie bardziej można zarobić czy na zwrocie czy na remisie -8 laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
dostałem odpowiedź z bet365:

Quote
Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, iż rozliczenie zakładów z selekcją Poland Ekstraliga 08/09 - Falubaz Zielona Gora vs Betard Wroclaw zostały zawieszone. Punkty jednego z zawodników- Piotr Swiderskiego zostały anulowane, gdyż zawodnik zbyt wcześnie wyprowadził motocykl z parkingu. Sprawa jest w trakcie sprawdzania przez naszych traderów, niestety na chwile obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy zakład został przegrany czy wygrany.

rano sobie podliczą jak będzie korzystniej i rozliczą grin

Cigano #4115129 09/09/2010 09:33
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
W półfinałowym meczu żużlowej ekstraligi Falubaz Zielona Góra wygrał z Betardem WTS Wrocław 46:44, ale po odjęciu punktów Piotrowi Świderskiemu wynik zweryfikowano na 46:38. - Do celu idzie się teraz po trupach - ocenił trener Betardu Marek Cieślak.
Sędzia Wojciech Grodzki uwzględnił złożony przez Falubaz protest o zbyt wczesne wyprowadzenie po meczu z parku maszyn motocykli Świderskiego i żużlowca gospodarzy Aleksandra Łoktajewa. Zgodnie z regulaminem arbiter odjął zdobyte przez zawodników punkty, jednak kara ta dotknęła jedynie gości, ponieważ Rosjanin zakończył zawody z zerowym dorobkiem.

W czwartkowej rozmowie z PAP Cieślak nie krył złości z niekorzystnego dla jego drużyny obrotu sprawy, który stawia wrocławian w trudnej sytuacji przed zaplanowanym na niedzielę meczem rewanżowym.

- Z dwóch punktów do odrobienia zrobiło nam się osiem. Zawodnik, mechanik i kierownik nie dopatrzyli wszystkiego i usłyszeli wczoraj ode mnie wiele ostrych, żołnierskich słów. Regulamin jest jednak regulaminem i działacze Falubazu mieli prawo tak postąpić, ale gdyby nawet zdobyli medal, to czy będzie ich cieszył wywalczony w taki sposób, bo ja bym się nie cieszył - mówił Cieślak.

Zdaniem trenera ośmiopunktowa strata przed rewanżem to efekt "wykorzystywania kruczków, bo przecież Falubaz na torze tych punktów nie zdobył, tylko przyznał im je regulamin". - Gdyby doszło do tego w zwykłym meczu ligowym, to bym powiedział "pal licho", ale to był półfinał mistrzostw Polski. Walka toczy się o medale - podkreślił.

Cieślak zaznaczył, że obecnie "sprawy już nie ma, a żal możemy mieć tylko do siebie". - Dzisiaj trzeba odetchnąć, a od jutra czekać na mecz jak tygrys w klatce. Uważam, że w rewanżu damy sobie radę - dodał.

Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00.
www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl]

Widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat i w niedzielę WTS wygra dość wysoko wink

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by mlody_wilk
W półfinałowym meczu żużlowej ekstraligi Falubaz Zielona Góra wygrał z Betardem WTS Wrocław 46:44, ale po odjęciu punktów Piotrowi Świderskiemu wynik zweryfikowano na 46:38. - Do celu idzie się teraz po trupach - ocenił trener Betardu Marek Cieślak.
Sędzia Wojciech Grodzki uwzględnił złożony przez Falubaz protest o zbyt wczesne wyprowadzenie po meczu z parku maszyn motocykli Świderskiego i żużlowca gospodarzy Aleksandra Łoktajewa. Zgodnie z regulaminem arbiter odjął zdobyte przez zawodników punkty, jednak kara ta dotknęła jedynie gości, ponieważ Rosjanin zakończył zawody z zerowym dorobkiem.

W czwartkowej rozmowie z PAP Cieślak nie krył złości z niekorzystnego dla jego drużyny obrotu sprawy, który stawia wrocławian w trudnej sytuacji przed zaplanowanym na niedzielę meczem rewanżowym.

- Z dwóch punktów do odrobienia zrobiło nam się osiem. Zawodnik, mechanik i kierownik nie dopatrzyli wszystkiego i usłyszeli wczoraj ode mnie wiele ostrych, żołnierskich słów. Regulamin jest jednak regulaminem i działacze Falubazu mieli prawo tak postąpić, ale gdyby nawet zdobyli medal, to czy będzie ich cieszył wywalczony w taki sposób, bo ja bym się nie cieszył - mówił Cieślak.

Zdaniem trenera ośmiopunktowa strata przed rewanżem to efekt "wykorzystywania kruczków, bo przecież Falubaz na torze tych punktów nie zdobył, tylko przyznał im je regulamin". - Gdyby doszło do tego w zwykłym meczu ligowym, to bym powiedział "pal licho", ale to był półfinał mistrzostw Polski. Walka toczy się o medale - podkreślił.

Cieślak zaznaczył, że obecnie "sprawy już nie ma, a żal możemy mieć tylko do siebie". - Dzisiaj trzeba odetchnąć, a od jutra czekać na mecz jak tygrys w klatce. Uważam, że w rewanżu damy sobie radę - dodał.

Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00.
www.sportowefakty.pl [sportowefakty.pl]

Widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat i w niedzielę WTS wygra dość wysoko wink
za sportowefakty.pl

Cigano #4115680 09/09/2010 22:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by Cigano
dostałem odpowiedź z bet365:

Quote
Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, iż rozliczenie zakładów z selekcją Poland Ekstraliga 08/09 - Falubaz Zielona Gora vs Betard Wroclaw zostały zawieszone. Punkty jednego z zawodników- Piotr Swiderskiego zostały anulowane, gdyż zawodnik zbyt wcześnie wyprowadził motocykl z parkingu. Sprawa jest w trakcie sprawdzania przez naszych traderów, niestety na chwile obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy zakład został przegrany czy wygrany.

rano sobie podliczą jak będzie korzystniej i rozliczą grin

Bet365 właśnie rozliczył mój kupon jako wygrany, czyli uznał oficjalny wynik 46:38 smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by Rafik 25
Zielona przy zielonym stoliku buuuu

Mam nadzieję,że w niedzielę Sparta wybije im finał z głowy.

A coś Ty myślał ... Największe cfaniaczki

I kibice i ten cały rolnik Żyto który ciągle coś sieje na tym śmiesznym owalu.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Jakim Zielonym ? pucybuty Swidra daly dupy a nie ZG.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no w sumie mieli rację . Każdy by się odwołał.

Ale oni zawsze mają szczęscie tongue I znowu będą się rok podniecać jacy to oni nie są

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
ja tam się nie wypowiadam grin

ale u Siebie jedziemy Falubaz ! boks

buldog #4116045 10/09/2010 00:30
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Madsen zalatwi awans .

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1