|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
@młody jak dla mnie wygrana i to bez dwóch zdań, nie może być mowy o zwrocie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
heh mam identyczny kupon jak Ty młody_wilk , myślę że nie ma podstaw do zrobienia zwrotu wynik jest jaki jest i +10 nam styka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
no nic czekamy, ale jak wałkować to do końca eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Cytat kolegi z innego forum: Tobet zapatruje się na to tak w regulaminie:
3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Nie stawiałem tam bo nie mogę, ale tobet ma w regulaminie taki zapis :
3.17 Jeżeli po zakończeniu wydarzenia sportowego nastąpi dyskwalifikacja zawodnika lub weryfikacja wyniku, nie będzie to dotyczyło zakładów już rozstrzygniętych.
Czyli 46;44 chyba zostaje u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
hehe widzę że też czytasz to forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Chciałbym ujrzeć już pomeczowe wypowiedzi i reakcje zawodników na zaistniałą sytuację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Milenium już rozliczyło poprawnie kuponik więc gra muzyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
numer data zakończenia nazwa wynik uwagi 6273 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw 1:0 6275 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw(+10) 0:1 6276 2010-09-08 19:30 Zielona Gora-Wroclaw(+12) 0:1 a zakładu na +8 nie ma wcale?myślą czy zwrot? chgw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Kombinują gdzie bardziej można zarobić czy na zwrocie czy na remisie -8 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
dostałem odpowiedź z bet365: Szanowny Panie,
Uprzejmie informuję, iż rozliczenie zakładów z selekcją Poland Ekstraliga 08/09 - Falubaz Zielona Gora vs Betard Wroclaw zostały zawieszone. Punkty jednego z zawodników- Piotr Swiderskiego zostały anulowane, gdyż zawodnik zbyt wcześnie wyprowadził motocykl z parkingu. Sprawa jest w trakcie sprawdzania przez naszych traderów, niestety na chwile obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy zakład został przegrany czy wygrany. rano sobie podliczą jak będzie korzystniej i rozliczą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
W półfinałowym meczu żużlowej ekstraligi Falubaz Zielona Góra wygrał z Betardem WTS Wrocław 46:44, ale po odjęciu punktów Piotrowi Świderskiemu wynik zweryfikowano na 46:38. - Do celu idzie się teraz po trupach - ocenił trener Betardu Marek Cieślak. Sędzia Wojciech Grodzki uwzględnił złożony przez Falubaz protest o zbyt wczesne wyprowadzenie po meczu z parku maszyn motocykli Świderskiego i żużlowca gospodarzy Aleksandra Łoktajewa. Zgodnie z regulaminem arbiter odjął zdobyte przez zawodników punkty, jednak kara ta dotknęła jedynie gości, ponieważ Rosjanin zakończył zawody z zerowym dorobkiem. W czwartkowej rozmowie z PAP Cieślak nie krył złości z niekorzystnego dla jego drużyny obrotu sprawy, który stawia wrocławian w trudnej sytuacji przed zaplanowanym na niedzielę meczem rewanżowym. - Z dwóch punktów do odrobienia zrobiło nam się osiem. Zawodnik, mechanik i kierownik nie dopatrzyli wszystkiego i usłyszeli wczoraj ode mnie wiele ostrych, żołnierskich słów. Regulamin jest jednak regulaminem i działacze Falubazu mieli prawo tak postąpić, ale gdyby nawet zdobyli medal, to czy będzie ich cieszył wywalczony w taki sposób, bo ja bym się nie cieszył - mówił Cieślak. Zdaniem trenera ośmiopunktowa strata przed rewanżem to efekt "wykorzystywania kruczków, bo przecież Falubaz na torze tych punktów nie zdobył, tylko przyznał im je regulamin". - Gdyby doszło do tego w zwykłym meczu ligowym, to bym powiedział "pal licho", ale to był półfinał mistrzostw Polski. Walka toczy się o medale - podkreślił. Cieślak zaznaczył, że obecnie "sprawy już nie ma, a żal możemy mieć tylko do siebie". - Dzisiaj trzeba odetchnąć, a od jutra czekać na mecz jak tygrys w klatce. Uważam, że w rewanżu damy sobie radę - dodał. Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00. www.sportowefakty.pl [ sportowefakty.pl] Widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat i w niedzielę WTS wygra dość wysoko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
W półfinałowym meczu żużlowej ekstraligi Falubaz Zielona Góra wygrał z Betardem WTS Wrocław 46:44, ale po odjęciu punktów Piotrowi Świderskiemu wynik zweryfikowano na 46:38. - Do celu idzie się teraz po trupach - ocenił trener Betardu Marek Cieślak. Sędzia Wojciech Grodzki uwzględnił złożony przez Falubaz protest o zbyt wczesne wyprowadzenie po meczu z parku maszyn motocykli Świderskiego i żużlowca gospodarzy Aleksandra Łoktajewa. Zgodnie z regulaminem arbiter odjął zdobyte przez zawodników punkty, jednak kara ta dotknęła jedynie gości, ponieważ Rosjanin zakończył zawody z zerowym dorobkiem. W czwartkowej rozmowie z PAP Cieślak nie krył złości z niekorzystnego dla jego drużyny obrotu sprawy, który stawia wrocławian w trudnej sytuacji przed zaplanowanym na niedzielę meczem rewanżowym. - Z dwóch punktów do odrobienia zrobiło nam się osiem. Zawodnik, mechanik i kierownik nie dopatrzyli wszystkiego i usłyszeli wczoraj ode mnie wiele ostrych, żołnierskich słów. Regulamin jest jednak regulaminem i działacze Falubazu mieli prawo tak postąpić, ale gdyby nawet zdobyli medal, to czy będzie ich cieszył wywalczony w taki sposób, bo ja bym się nie cieszył - mówił Cieślak. Zdaniem trenera ośmiopunktowa strata przed rewanżem to efekt "wykorzystywania kruczków, bo przecież Falubaz na torze tych punktów nie zdobył, tylko przyznał im je regulamin". - Gdyby doszło do tego w zwykłym meczu ligowym, to bym powiedział "pal licho", ale to był półfinał mistrzostw Polski. Walka toczy się o medale - podkreślił. Cieślak zaznaczył, że obecnie "sprawy już nie ma, a żal możemy mieć tylko do siebie". - Dzisiaj trzeba odetchnąć, a od jutra czekać na mecz jak tygrys w klatce. Uważam, że w rewanżu damy sobie radę - dodał. Drugie spotkanie półfinałowe rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00. www.sportowefakty.pl [ sportowefakty.pl] Widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat i w niedzielę WTS wygra dość wysoko  za sportowefakty.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
dostałem odpowiedź z bet365: Szanowny Panie,
Uprzejmie informuję, iż rozliczenie zakładów z selekcją Poland Ekstraliga 08/09 - Falubaz Zielona Gora vs Betard Wroclaw zostały zawieszone. Punkty jednego z zawodników- Piotr Swiderskiego zostały anulowane, gdyż zawodnik zbyt wcześnie wyprowadził motocykl z parkingu. Sprawa jest w trakcie sprawdzania przez naszych traderów, niestety na chwile obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy zakład został przegrany czy wygrany. rano sobie podliczą jak będzie korzystniej i rozliczą  Bet365 właśnie rozliczył mój kupon jako wygrany, czyli uznał oficjalny wynik 46:38 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Zielona przy zielonym stoliku buuuu
Mam nadzieję,że w niedzielę Sparta wybije im finał z głowy. A coś Ty myślał ... Największe cfaniaczki I kibice i ten cały rolnik Żyto który ciągle coś sieje na tym śmiesznym owalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jakim Zielonym ? pucybuty Swidra daly dupy a nie ZG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
no w sumie mieli rację . Każdy by się odwołał. Ale oni zawsze mają szczęscie  I znowu będą się rok podniecać jacy to oni nie są
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
ja tam się nie wypowiadam ale u Siebie jedziemy Falubaz ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|