|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
no właśnie ze spinów to chyba zwykle nie ma limitu tylko z kasy ND na samych spinach ugrałem niecałe 5 e
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
no tutaj niekoniecznie tak musi byc, gdzies widzialem info, ze max 500, ale to musisz dopytac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
You have to wager your bonus by 40 times, the max cashin is $500 (where no deposit has been made), anything above that will be put into your account for you to claim against when you make a deposit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ide kimać jutro się tym zajme
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649 Likes: 12 |
Pieknie  500 jest chyba max ,ale to nic pewnego .Za duzo bylo tych promocji by to zapamietac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
zobaczymy jak to będzie bo w tej chwili zalogować się tam nie mogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
zobaczymy jak to będzie bo w tej chwili zalogować się tam nie mogę  Sprawdziłem specjalnie dla ciebie, i nie działa żadne kasyno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dzieki, tak na marginesie to ta wygrana padła po trafieniu 5 niebieskich alladynów przed tym kręceniem miałem chyba 50e szkoda tej reszt bo już sobie pomyślałem gdzie tu sobie pojade jak się jesień zacznie na dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
You have to wager your bonus by 40 times, the max cashin is $500 (where no deposit has been made), anything above that will be put into your account for you to claim against when you make a deposit.
Nie wiem czy dobrze interpretuje ten zapis, ale czy to nie jest tak, że wypłacić możesz max. 500j jeżeli nie zrobiłeś depozytu, a całość, gdy ten depozyt złożysz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Najlepiej zapytać na lc teraz, ja na przykład nie widziałem żeby ktoś pisał o max. Ale to może dlatego że nikt tyle nie wygrał  jesteś pierwszy który musi załatwić to na lc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,649 Likes: 12 |
ja widzialem jakis wpis o max wyplatach z tego ,ale takie rzeczy to trzeba sie wlasnie na LC dowiedziec i na spokojnie .Moze sie uda calosc wyplacic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
No właśnie w nocy po wygranej zapytałem się o warunki z promocji kodu TMFS25LLL to mi napisał to co kadus zacytował, a jak się spytałem typa czy jak wpłacę depozyt to mogę wypłacić więcej to poprosił o login i stwierdził że z tym depozytem chodzi o bonus od depozytu a tu max równowartości $ 500  Jak LC zadziała to się zapytam kogoś innego nie podając danych albo w innym kasynie tej sieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
z tym depozytem chodzi o depozyty wcześniejsze  jesli przgrałes u nich wczesniej jakas kasę to mogłbys wyplacic wiecej jesli nie to max wyplaty jest 500$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Piękna wygrana,
ej a może pare wypłat po 500$ byś zrobił(wcześniej depo) czy jak zlecisz to reszta przepada ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
właśnie mówili że przepada, a już nie będę kombinował puki kasa nie dojdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
No to pogadaj jeszcze z kimś innym na LC może będzie trzeba depo i cała wygrana może będzie mogła być zlecona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
są jakieś warunki obrotu wygranych z tych 25 free spinów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Gadałem już z innym gościem napisał że moge max 500 wypłacić z tej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
są jakieś warunki obrotu wygranych z tych 25 free spinów? 40x to co wygrasz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
czemu mi nieche zadzialac ten soft po instalacji??
ten treasure czy ten grand eagle
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|