|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Witam Panowie! Mam pytanie - czy znajdę coś tańszego lub w podobnej cenie? Wybieramy się ze znajomymi na imprezę (taki spontan) i po prostu chcemy gdzieś przekimać. Standard jakiego oczekujemy - pokój 3-4 osobowy, łóżko, prysznic na korytarzu to znalazłem: http://www.taniehostele.pl/index.php?lang=pl&menu=cennikProszę o w miarę szybkie odpowiedzi w tym temacie i nie odsyłanie mnie do wujka google, bo właśnie jesteśmy w drodze i dostęp do neta mam bardzo ograniczony. Z góry thx! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Szukam jakiegoś ciekawego klubu z muzyką typu house na sobotni wypad dla kilkunastu osób. Oczywiście z rezerwacją miejsc, bo ma nas być 12-14 ludzi  No i żeby nie było w tym klubie 10 osób na metr kwadratowy  Ktoś ma jakieś pomysły ? Cień i Gorączka odpadają, bo tam nie ma ostatnio gdzie stopy postawić  Obie Przychodnie mamy oklepane. Do Frantica nie mamy kart klubowych. Wykluł się jakiś fajny klub na Rynku przez ostatnie dwa lata ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
A ten "jęzor" to z jakiego powodu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
majner jakos tak mi sie napisalo, nic nie znaczacy. W krakowie w Fashion nie bylem, ale z tego co sie orientuje to jesc dosc spory klub a na tym miedyz innymi Ci zalezy ( www.fashiontime.pl [ fashiontime.pl] jest galeria i wirtualna wycieczka). Rezerwacja tez powinna byc mozliwa 
|
|
|
Link skopiowany do schowka