Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
#2
27.09.2005
Thun v Sparta Prague
Typ: Thun - DNB
Kurs: 1.666

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Witam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />!
#1
Panathanaikos v Werder Brema
27-Sep-2005 20:45
Typ: 2
Kurs: 2.40

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
amRO... licze, ze po tym meczu zmuszony będziesz do zmiany taktyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#3
Luton Town v Preston NE
27-Sep-2005 20:45
Typ - halftime/fulltime: Luton Town/Draw
Kurs: 15,00

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
witam przeciwnika

#1
27-Sep-2005 20:45
Thun v Sparta Praga
Typ: Thun -1
kurs: 4.333

Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
T
tkj Offline
addict
addict
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 401
Witaj Gadzina

#1
Piłka Nożna
Panathanaikos v Werder Brema
27-Sep-2005 20:45
Typ: 2 - Remis nie ma zakładu
Kurs: 1.727

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
kristoskristof - mozna postawic dwa typy na ten sam mecz tak jak to zrobiłes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#2
29-Sep-2005 02:45
River Plate v Corinthians
Typ:2
Kurs:3.60

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
kristoskristof - mozna postawic dwa typy na ten sam mecz tak jak to zrobiłes? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

DJ SOSNA , ale o co chodzi??;) postawiłem na Barcelone i na Thun (DNB)(btw, oba weszly),ale czy to ten sam mecz??!!... chyba, że ty chciałeś mnie zapytać czy w ogóle można postawić 2 typy na ten sam mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (choć mogłeś spytać na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) to ja odpowiadam :jest coś takiego jak regulamin to wypadało by go przeczytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> więc tam odsyłam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

p.s. Coś paliłeś??musiało być cholernie mocne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
witam mr.szakallooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Apropo picia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To grasz ze mną a nie z Szakalem -jesli jeszcze nie zauważyles... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Quote
Krzysiekow - sorry za pomyłke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

oczywiście witam ciebie i tylko ciebie i życzę powodzenia w pojedynku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
sorki za post wyzej ale teraz to ja nie zauważylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />(bo z pracy dopiero co wrocilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> )

Rowniez witam i niech wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
#2
Wisla Krakow v Vitoria Guimaraes
29-Sep-2005 20:30
typ:1
kurs:1.615

Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
Witam kristoskristof. Widze,ze Tobie juz wchodza to moze i ja sprobuje;)

#1
28-Sep-2005 20:45
Fenerbahce - PSV Eindhoven DNB 1 1.533

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Witam padik

Kupon nr1
Fenerbahce v PSV Eindhoven
28-Sep-2005 20:45
Kurs:2.00
Typ:1

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
No to teraz już ostatecznie witam DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#2
Schalke 04 v Milan
28-Sep-2005 20:45
Typ: remis
Kurs: 3,20

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
siema Groobel

#1
Cobresal v Melipilla
28-Sep-2005 22:00
typ: Cobresal @1.40

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
#2
Metalurg Donetsk v PAOK Saloniki
29-Sep-2005 18:00
typ: Metalurg Donetsk @2.00

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
#1
Schalke 04 v Milan
28-Sep-2005 20:45
Typ: X
Kurs: 3,20

#2
Liverpool v Chelsea
28-Sep-2005 20:45
Typ: 2
Kurs: 2,20

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Witam przeciwnika.

#1
28-Sep-2005 20:45
Liverpool v Chelsea
Typ - 2 (Chelsea)
Kurs: 2,20

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
#3
28-Sep-2005 20:45
Liverpool v Chelsea
Typ:X2
kurs:1.285

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,086
2
29-Sep-2005 20:30
Mainz 05 v Sevilla (DNB)
typ:2
kurs:1.571

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
P
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,535
Witam przeciwnika,

#1
Liverpool v Chelsea
28-Sep-2005 20:45
typ: under 2.5
kurs: 1,50

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1