|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
craax chodzi Ci o tym czy wierszyk? typ jak najbardziej wart zagrania, Jaga jest w stanie zrobić tam hc, a kurs pyszny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080 |
a potem w kalendarzu mają słaby Lubin, przecietny (mimo 3 wygranych) Górnik i słaby Bytom, wiec 9 pkt tam bardzo mozliwe i do zimy ciezko byłoby ich dogonić  oj jeszcze się zdziwisz  Polonia po ostatnich wzmocnieniach już wygląda bardzo fajnie, pół składu wymienionego, więc z każdym kolejnym spotkaniem powinno być coraz lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
@Abarth odwiedz lekarza psycholu watpie czy pomoze  craax pamietasz jak szukales dlugoterminowych na Craxe z Widzewem ??? Ja wiem ze to poczatek sezonu i wszystko doslownie moze sie zdarzyc ale 9 pkt przewagi to juz nie tak malo w przypadku takich druzyn jak nasze bo to sa 3 wygrane !!! A z kim sie pytam i gdzie to odrobic ??? Sam jestem zdziwiony ze Ulatowski zostal ale z drugiej strony kogo mozecie teraz wziac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
po ostatnich transferach, myślę że już taki słaby nie będzie, zresztą Ruch wyglądał wczoraj blado przy Polonii, a drużyna musi się jeszcze zgrać, to inna Polonia niż na początku sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Uważam, że mimo przeciętnego startu Lech jest głównym pretendentem do mistrzostwa w tym sezonie. ooo to widze że kolega pierwszy raz tak pozytywnie o szansach Lecha w tym sezonie  bo wczesniej to raczej stękanie i narzekanie na Kolejorza było  Bo początek był bardzo mizerny, to stękałem. Do tego tak jak napisałeś - słaba Legia, przeciętna Wisła. Nie powstała spora strata do lidera jak w poprzednim sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Biorąc pod uwagę, że Jaga osiąga, MOIM ZDANIEM, wyniki nieco ponad stan i ogólnie nie za dobrze radzi sobie na wyjazdach (jeszcze niedawno liczono jej kolejne miesiące bez wygranej) oraz fakt, że w Gdyni raczej nie radziła sobie za dobrze (niech mi nikt nie przypomina pucharowego meczu z zeszłego roku bo gdyby nie indolencja Mrowca przy karnym w końcówce meczu to nie byłoby ani żadnej dogrywki ani żadnego pucharu dla Jagi) wolę zagrać 1X po podobnym kursie niż 2DNB. Guantanamera je....a Arka lidera  Niosło się to dzisiaj oj niosło  Nie ma to jak wrócić z meczu i solidnie się ponapinać  A więc najpierw dla bajkopisarza od wierszyków - lepiej było te 50 zł na jakiś szczytny cel przeznaczyć. Arka była dziś o KLASĘ lepsza od Jagi i spokojnie mogło się skończyć 2,3-0. Jaga była bezradna nawet w sytuacji gdy ostatni kwadrans grała z przewagą jednego zawodnika. Niektórzy już zdegradowali Arke, ale radzę im częściej poglądać zespół z Gdyni. Zespoł, który póki co stracił NAJMNIEJ goli z całej ligi. A Jaga? No cóż tak jak myślałem. U siebie miażdżą, a na wyjazdach słabiutko (sorry jeden mecz im wyszedł w tym sezonie z Arisie, meczu z Lechią nie liczę bo jak pamiętamy grali w piłkę wodną, a nie nożną a wtedy wszystko jest możliwe). Ci, którzy nie widzieli meczu nie poczytają relację, aby się przekonać kto dziś dyktował warunki na boisku. Na koniec z bukmacherskiego punktu widzenia typki weszły: Lechia - Cracovia 1 izzi  Arka - Jagiellonia 1X mega izi  Ciao 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak na nasza lige super mecz w Gdyni dzisiaj, naprawde Arka zrobila na mnie mega wrazenie Inzaghi78 pamietam pamietam, opatrznosc chyba czuwala nade mna - choc jeszcze mamy tak wiele kolejek 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Najpierw to współczucie dla kolegi z Krakowa 0-6 niezły start Cracovii,ale żeby nie było ,że się naśmiewam to chciałbym tylko przedstawić taki wirtualny zakład kto pierwszy wyleci czy popierany przeze mnie Ryszard Tarasiewicz czy też Mourinho Polskiej trenerki Rafał Ulatowski ? Na marginesie to kto miał takie już niemal pewne mistrzostwo Polski po postach pierwszych w temacie? Czy to nie czasem ta drużyna co jest 3 a,ale od końca...... Oj niezłe jaja po 6 kolejkach,tego chyba nikt nie przewidział,ale to poniekąd dobrze przynajmniej liga z bardzo ciekawymi rezultatami.Pozdro wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560 |
kto pierwszy wyleci czy popierany przeze mnie Ryszard Tarasiewicz czy też Mourinho Polskiej trenerki Rafał Ulatowski ? Myślę, że jednak Tarasiewicz poleci jako pierwszy. Za tydzień Sląsk jedzie na Koronę, gdzie nie wróżę im punktów. W Krakowie z kolei mecz przyjaźni między Cracovią i Arką, w którym (mimo dziesiejszej bardzo dobrej postawy Arki) upatruję szansę na przełamanie Pasów. Poza ostatnim meczem z Lechią, paradoksalnie Cracovia nie grała złej piłki. Z tego co wiem, to będzie to chyba inauguracja nowego stadionu Craxy? Na marginesie to kto miał takie już niemal pewne mistrzostwo Polski po postach pierwszych w temacie? Czy to nie czasem ta drużyna co jest 3 a,ale od końca...... W Legii dobrze się nie dzieje. Brakuje przede wszystkim klasowego napastnika i bramkarza - teraz widać ile dla Legii znaczył Janek Mucha. Nie skreślałbym ich jednak przedwcześnie - jak widać wszystkie drużyny regularnie gubią punkty. Podsumowując: mamy do czynienia chyba z najciekawszym otwarciem sezonu od kilku lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Fragment realcji z trybun z meczu Zagłębie - Legia: "Cierpliwość się skończyła. ...Po meczu pod nasz sektor podeszli "bohaterowie" sobotniego widowiska. Zamiast wspólnych śpiewów i przybijania piątek usłyszeli od fanów, że w przypadku porażki z Lechem, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Początkowo zagraniczni gracze nie rozumieli co skandują kibice, bo wciąż bili brawo. Dopiero Polacy wytłumaczyli im, że cierpliwość fanów skończyła się.
Po kilkunastu minutach mogliśmy opuścić stadion. Policja kierowała legionistów na autostradę. Część osób postanowiła jednak udać się pod hotel, w którym nocowali piłkarze, by wyjaśnić im, że taka postawa jak w ostatnich meczach nie będzie dłużej tolerowana. Czy to coś zmieni, przekonamy się w najbliższym tygodniu, kiedy czekają nas dwa mecze - najpierw we wtorek w Szczecinie, później w piątek z Lechem na Łazienkowskiej." Zobaczymy czy taka 'motywacja' coś zmieni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
lepiej wyciagnijcie wnioski z tego co kibice Górnika zrobili za kadencji Kasperczaka. Potem pilkarze bali sie grac i jeszcze gorzej bylo... Legia 14 miejsce  i niech tak zostanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Kibice (!) są od dopingowania, a nie od "motywowania" zawodników ! Tak jak napisał Ojro - już w Zabrzu wszyscy widzieli co się działo. Od motywowania zawodników są trenerzy, prezesi, sponsorzy itd. Kibice mogą motywować zawodników dopingiem.
Cały czas mam na myśli KIBICÓW !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Kibice (!) są od dopingowania, a nie od "motywowania" zawodników ! Tak jak napisał Ojro - już w Zabrzu wszyscy widzieli co się działo. Od motywowania zawodników są trenerzy, prezesi, sponsorzy itd. Kibice mogą motywować zawodników dopingiem.
Cały czas mam na myśli KIBICÓW ! klub to też kibice i ja bym nie pozwolil, zeby banda chujograjców hańbiła klub z długoletnią tradycją. zwłaszcza Legię, która ma swoją renomę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
i tak na koniec tym pieprzonym amatorom bo pilkarzami nie mozna nazwac sie to należy. walą w ptaka to niech sie boją o własną dupę. jak w pracy bym sie opierdalał to tez bym sie bał czy mnie nie wywalą. nie da rady z tymi sprzedajnymi dziwkami po dobroci to będzie wojna a jak sie nie podoba to wypierdalac do Niemiec na ogórki a nie za sport sie brać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
oczywiscie, ze kibice powinni motywowac pilkarzy, ktorzy lekcewaza swoje obowiazki, brakuje im woli walki, ambicji, zostawiania zdrowia na boisku a to kibic za to placi do cholery, zas oni biora ciezkie pieniadze kazdego miesiaca !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja caly czekam az McDziarz sie pojawi i napisze ze 2 zdania, bo jako kibic Legii i osoba, ktora tyle kasy postawila na ich tytul ma prawo i powinien cos naskrobac (jak on to widzi, jak to sie rozwinie i kto zawinil i czy ma jeszcze nadzieje na mistrzostwo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach  a co ma do tego pseudo trener, piłkarzyki za miliony bez jaj pokazują kto tu rządzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach  a co ma do tego pseudo trener, piłkarzyki za miliony bez jaj pokazują kto tu rządzi no chyba ma...panowie z ITI go wzięli i to on odpowiada za wyniki drużyny, a nie piłkarze....a jak sobie nie radzi z drużyną to...wypad  im szybciej tym lepiej... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|