Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
craax chodzi Ci o tym czy wierszyk? typ jak najbardziej wart zagrania, Jaga jest w stanie zrobić tam hc, a kurs pyszny tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,080
Originally Posted by Ryan20
a potem w kalendarzu mają słaby Lubin, przecietny (mimo 3 wygranych) Górnik i słaby Bytom, wiec 9 pkt tam bardzo mozliwe i do zimy ciezko byłoby ich dogonić smile

oj jeszcze się zdziwisz crazyPolonia po ostatnich wzmocnieniach już wygląda bardzo fajnie, pół składu wymienionego, więc z każdym kolejnym spotkaniem powinno być coraz lepiej

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by craax
@Abarth odwiedz lekarza psycholu

watpie czy pomoze smirk

craax pamietasz jak szukales dlugoterminowych na Craxe z Widzewem ??? Ja wiem ze to poczatek sezonu i wszystko doslownie moze sie zdarzyc ale 9 pkt przewagi to juz nie tak malo w przypadku takich druzyn jak nasze bo to sa 3 wygrane !!!
A z kim sie pytam i gdzie to odrobic ???
Sam jestem zdziwiony ze Ulatowski zostal ale z drugiej strony kogo mozecie teraz wziac ??

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by Ryan20
słaby Bytom
po ostatnich transferach, myślę że już taki słaby nie będzie, zresztą Ruch wyglądał wczoraj blado przy Polonii, a drużyna musi się jeszcze zgrać, to inna Polonia niż na początku sezonu

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Ryan20
Originally Posted by kfjatek
Uważam, że mimo przeciętnego startu Lech jest głównym pretendentem do mistrzostwa w tym sezonie.

ooo to widze że kolega pierwszy raz tak pozytywnie o szansach Lecha w tym sezonie wink bo wczesniej to raczej stękanie i narzekanie na Kolejorza było wink
Bo początek był bardzo mizerny, to stękałem. Do tego tak jak napisałeś - słaba Legia, przeciętna Wisła. Nie powstała spora strata do lidera jak w poprzednim sezonie.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Bullet
Biorąc pod uwagę, że Jaga osiąga, MOIM ZDANIEM, wyniki nieco ponad stan i ogólnie nie za dobrze radzi sobie na wyjazdach (jeszcze niedawno liczono jej kolejne miesiące bez wygranej) oraz fakt, że w Gdyni raczej nie radziła sobie za dobrze (niech mi nikt nie przypomina pucharowego meczu z zeszłego roku bo gdyby nie indolencja Mrowca przy karnym w końcówce meczu to nie byłoby ani żadnej dogrywki ani żadnego pucharu dla Jagi) wolę zagrać 1X po podobnym kursie niż 2DNB.

Guantanamera je....a Arka lidera smile Niosło się to dzisiaj oj niosło smile Nie ma to jak wrócić z meczu i solidnie się ponapinać wink
A więc najpierw dla bajkopisarza od wierszyków - lepiej było te 50 zł na jakiś szczytny cel przeznaczyć. Arka była dziś o KLASĘ lepsza od Jagi i spokojnie mogło się skończyć 2,3-0. Jaga była bezradna nawet w sytuacji gdy ostatni kwadrans grała z przewagą jednego zawodnika. Niektórzy już zdegradowali Arke, ale radzę im częściej poglądać zespół z Gdyni. Zespoł, który póki co stracił NAJMNIEJ goli z całej ligi. A Jaga? No cóż tak jak myślałem. U siebie miażdżą, a na wyjazdach słabiutko (sorry jeden mecz im wyszedł w tym sezonie z Arisie, meczu z Lechią nie liczę bo jak pamiętamy grali w piłkę wodną, a nie nożną a wtedy wszystko jest możliwe). Ci, którzy nie widzieli meczu nie poczytają relację, aby się przekonać kto dziś dyktował warunki na boisku.

Na koniec z bukmacherskiego punktu widzenia typki weszły:
Lechia - Cracovia 1 izzi mad
Arka - Jagiellonia 1X mega izi hura

Ciao wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak na nasza lige super mecz w Gdyni dzisiaj, naprawde Arka zrobila na mnie mega wrazenie

Inzaghi78 pamietam pamietam, opatrznosc chyba czuwala nade mna - choc jeszcze mamy tak wiele kolejek wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Najpierw to współczucie dla kolegi z Krakowa 0-6 niezły start Cracovii,ale żeby nie było ,że się naśmiewam to chciałbym tylko przedstawić taki wirtualny zakład kto pierwszy wyleci czy popierany przeze mnie Ryszard Tarasiewicz czy też Mourinho Polskiej trenerki Rafał Ulatowski ?
Na marginesie to kto miał takie już niemal pewne mistrzostwo Polski po postach pierwszych w temacie? Czy to nie czasem ta drużyna co jest 3 a,ale od końca......
Oj niezłe jaja po 6 kolejkach,tego chyba nikt nie przewidział,ale to poniekąd dobrze przynajmniej liga z bardzo ciekawymi rezultatami.Pozdro wszystkim

Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 560
Originally Posted by lorus
kto pierwszy wyleci czy popierany przeze mnie Ryszard Tarasiewicz czy też Mourinho Polskiej trenerki Rafał Ulatowski ?
Myślę, że jednak Tarasiewicz poleci jako pierwszy. Za tydzień Sląsk jedzie na Koronę, gdzie nie wróżę im punktów. W Krakowie z kolei mecz przyjaźni między Cracovią i Arką, w którym (mimo dziesiejszej bardzo dobrej postawy Arki) upatruję szansę na przełamanie Pasów. Poza ostatnim meczem z Lechią, paradoksalnie Cracovia nie grała złej piłki. Z tego co wiem, to będzie to chyba inauguracja nowego stadionu Craxy?

Originally Posted by lorus
Na marginesie to kto miał takie już niemal pewne mistrzostwo Polski po postach pierwszych w temacie? Czy to nie czasem ta drużyna co jest 3 a,ale od końca......
W Legii dobrze się nie dzieje. Brakuje przede wszystkim klasowego napastnika i bramkarza - teraz widać ile dla Legii znaczył Janek Mucha. Nie skreślałbym ich jednak przedwcześnie - jak widać wszystkie drużyny regularnie gubią punkty.

Podsumowując: mamy do czynienia chyba z najciekawszym otwarciem sezonu od kilku lat wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Fragment realcji z trybun z meczu Zagłębie - Legia:
Originally Posted by LegiaLive
"Cierpliwość się skończyła.
...Po meczu pod nasz sektor podeszli "bohaterowie" sobotniego widowiska. Zamiast wspólnych śpiewów i przybijania piątek usłyszeli od fanów, że w przypadku porażki z Lechem, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Początkowo zagraniczni gracze nie rozumieli co skandują kibice, bo wciąż bili brawo. Dopiero Polacy wytłumaczyli im, że cierpliwość fanów skończyła się.

Po kilkunastu minutach mogliśmy opuścić stadion. Policja kierowała legionistów na autostradę. Część osób postanowiła jednak udać się pod hotel, w którym nocowali piłkarze, by wyjaśnić im, że taka postawa jak w ostatnich meczach nie będzie dłużej tolerowana. Czy to coś zmieni, przekonamy się w najbliższym tygodniu, kiedy czekają nas dwa mecze - najpierw we wtorek w Szczecinie, później w piątek z Lechem na Łazienkowskiej."
Zobaczymy czy taka 'motywacja' coś zmieni...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
lepiej wyciagnijcie wnioski z tego co kibice Górnika zrobili za kadencji Kasperczaka. Potem pilkarze bali sie grac i jeszcze gorzej bylo...

Legia 14 miejsce shocked i niech tak zostanie...

Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Kibice (!) są od dopingowania, a nie od "motywowania" zawodników !
Tak jak napisał Ojro - już w Zabrzu wszyscy widzieli co się działo. Od motywowania zawodników są trenerzy, prezesi, sponsorzy itd. Kibice mogą motywować zawodników dopingiem.

Cały czas mam na myśli KIBICÓW !

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by majner
Kibice (!) są od dopingowania, a nie od "motywowania" zawodników !
Tak jak napisał Ojro - już w Zabrzu wszyscy widzieli co się działo. Od motywowania zawodników są trenerzy, prezesi, sponsorzy itd. Kibice mogą motywować zawodników dopingiem.

Cały czas mam na myśli KIBICÓW !

klub to też kibice i ja bym nie pozwolil, zeby banda chujograjców hańbiła klub z długoletnią tradycją. zwłaszcza Legię, która ma swoją renomę.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
i tak na koniec tym pieprzonym amatorom bo pilkarzami nie mozna nazwac sie to należy. walą w ptaka to niech sie boją o własną dupę. jak w pracy bym sie opierdalał to tez bym sie bał czy mnie nie wywalą. nie da rady z tymi sprzedajnymi dziwkami po dobroci to będzie wojna a jak sie nie podoba to wypierdalac do Niemiec na ogórki a nie za sport sie brać.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
oczywiscie, ze kibice powinni motywowac pilkarzy, ktorzy lekcewaza swoje obowiazki, brakuje im woli walki, ambicji, zostawiania zdrowia na boisku a to kibic za to placi do cholery, zas oni biora ciezkie pieniadze kazdego miesiaca !!!!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by DonJuanKieputo
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty
mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja caly czekam az McDziarz sie pojawi i napisze ze 2 zdania, bo jako kibic Legii i osoba, ktora tyle kasy postawila na ich tytul ma prawo i powinien cos naskrobac (jak on to widzi, jak to sie rozwinie i kto zawinil i czy ma jeszcze nadzieje na mistrzostwo)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by gembol
Originally Posted by DonJuanKieputo
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty
mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach boks


a co ma do tego pseudo trener, piłkarzyki za miliony bez jaj pokazują kto tu rządzi

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by gembol
Originally Posted by DonJuanKieputo
Legia 3 nastepnych meczy nie wygra z Lechem i Lechia i Widzewem, co najwyzej zremisuja z 2 spotkania np. z Lechia. Niestety trzeba oddawac punkty
mam nadzieję, że ten pseudo trener skorzinio zostanie wyje.bany na bruk po tych meczach boks


a co ma do tego pseudo trener, piłkarzyki za miliony bez jaj pokazują kto tu rządzi
no chyba ma...panowie z ITI go wzięli i to on odpowiada za wyniki drużyny, a nie piłkarze....a jak sobie nie radzi z drużyną to...wypad laugh
im szybciej tym lepiej... ooo

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1