|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale Kura nic nie moze przeciez wiecznie trwac, progresja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ale ten Delap ma wyrzut  RORY mistrz W rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 stał się najlepszym asystentem Stoke w lidze i aż 6 goli padło po jego wyrzutach piłki z autu chyba Ferguson mówił, że gdyby można było tak jak w koszu wprowadzać gracza na chwilę to by go kupił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
strzelać w Anglii na overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Everton Arsenal Real Madrid
Fc Koln Handi +3 Catania Handi +3 Excelsior Handi +3
cos z tego dzis ......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
craxx - 32 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe , ale ten rekord to chyba szybko nie zostanie pobity
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
The Putters słupek było bardzo blisko jazda z Młotami !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale ten Delap ma wyrzut  RORY mistrz W rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 stał się najlepszym asystentem Stoke w lidze i aż 6 goli padło po jego wyrzutach piłki z autu chyba Ferguson mówił, że gdyby można było tak jak w koszu wprowadzać gracza na chwilę to by go kupił  Poza tym, niewiele, chłopina portrafi. Pamiętam, że żartowano sobie nawet o tym, żeby go do kadry powołać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
A.Villa dzis wtopi !!! jak sezon temu, wieczne remisy 1-1
zobaczycie !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craxx - 32 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe , ale ten rekord to chyba szybko nie zostanie pobity poczekaj poczekaj, to juz sie pojawil faworyt do pobicia rekordu na horyzoncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a co cabaj ma kontuzje? czy ktoś przejżał na oczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
a co cabaj ma kontuzje? czy ktoś przejżał na oczy? ma godnego zastępce Merde 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
[quote=Kura]craxx - 32 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe , ale ten rekord to chyba szybko nie zostanie pobity poczekaj poczekaj, to juz sie pojawil faworyt do pobicia rekordu na horyzoncie  [/quot Puchar Polski tez sie w to wlicza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a co cabaj ma kontuzje? czy ktoś przejżał na oczy? Ulatowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
[quote=Kura]craxx - 32 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe , ale ten rekord to chyba szybko nie zostanie pobity poczekaj poczekaj, to juz sie pojawil faworyt do pobicia rekordu na horyzoncie  [/quot Puchar Polski tez sie w to wlicza? nie sadze, bo jak nie wygraja w Gorzowie to mogliby sie bac przyjsc na drugi dzien na trening Merda teraz broni ( byly bramkarz Podbeskidzia ), oczywiscie @oli sie wypowie co do Niego to juz wysmial goscia wiec na pewno wie o nim wiecej niz wiekszosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Craxa to przed wszystkim ma problem z tymi obrońcami, co jeden to gorszy. Jarabica zapowiada się na spory niewypał. Do tego Ulatowski uległ chyba mediom, które domagały się Suvorova, a Klich dobrze grał. Z Górnikiem też lepiej zagrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ogólnie Klich to moim zdaniem ma papiery na reprę. W poprzednim sezonie mi się już rzucił w oko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Wystarczyło mi zobaczyć Merde bodaj w Kielcach jaki talencik porównywalny do Cabaja Hey hey 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a co cabaj ma kontuzje? czy ktoś przejżał na oczy? ma godnego zastępce Merde  Merda tak jak wczesniej pisalem jego wybicia pilki w stylu B klasowego bramkarza Zobaczymy co dalej z Cracovia ale z Matusiakiem tylko w przodzie to mozna postraszyc ale druzyne canal plus sport .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
[quote=Kura]craxx - 32 spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe , ale ten rekord to chyba szybko nie zostanie pobity poczekaj poczekaj, to juz sie pojawil faworyt do pobicia rekordu na horyzoncie  [/quot Puchar Polski tez sie w to wlicza? nie sadze, bo jak nie wygraja w Gorzowie to mogliby sie bac przyjsc na drugi dzien na trening Merda teraz broni ( byly bramkarz Podbeskidzia ), oczywiscie @oli sie wypowie co do Niego to juz wysmial goscia wiec na pewno wie o nim wiecej niz wiekszosc  Zobaczymy co w pucharze pokaza  ja na meczu bede... ciekawi mnie przyjada pelnym skladem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|