Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Najbardziej pasuje ten link do tego działu.


Bonus: Unibet
c1nek #4138898 23/09/2010 14:12
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Zakładam, że gość nigdy sobie nie pozdzierał kolan nawet gdy był mały, jeżdżąc na rowerze smile

uho #4138949 23/09/2010 17:16
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
10 rzeczy których nie powinieneś spożywać gdy prowadzisz samochód laugh

qlman #4140396 24/09/2010 17:21
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Zima '79 roku... Do Urzędu Bezpieczeństwa na Rakowieckiej zgłasza się nowo wybrany papież JPII i mówi:
- Towarzyszu generale! Pułkownik Wojtyłła melduje się w kraju po wykonaniu zadania!

laugh grin laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by cassapian
Zima '79 roku... Do Urzędu Bezpieczeństwa na Rakowieckiej zgłasza się nowo wybrany papież JPII i mówi:
- Towarzyszu generale! Pułkownik Wojtyłła melduje się w kraju po wykonaniu zadania!

laugh grin laugh

Co w tym smiesznego???

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
o kuźwa... ty to pewnie jakiś z pokolenia Jana Pawła, albo miłośnik zlotów w Lednicy... mogłem się tego spodziewać, że afirmujecie postać tego człowieka i nie można nawet dowcipu o nim opowiedzieć
ewentualnie nie zrozumiałes kawału

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Przychodzi pracownik do majstra.
- Panie majster ruski w kosmos poleciał!
- Wszystkie?
- Nie jeden.
- To co mi dupe zawracasz. tongue

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Tusk i Kaczyński mają stłuczkę. Wysiadają z aut
i Kaczyński mówi:

- Wiesz Donald to chyba jakiś znak ta stłuczka, może jednak się dogadamy.

- No dobra, niech ci będzie. Możemy przedyskutować pewne tematy.

- To co? Zgoda?.

Politycy podają sobie ręce na zgodę. Kaczyński jednak wyciąga piersiówkę i mówi: - Wypijmy za to - i podaje Tuskowi. Tusk pociąga łyczek, podaje Kaczyńskiemu, a ten zakręca butelkę i chowa do kieszeni. Na to Tusk:

- Co ty, nie pijesz?

- Nie, czekam na policję!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
cassapian twój kawał zupełnie bez sensu ,że niby papieża służby rosyjskie wybrały a on wykonał zadanie ? czyli jak to rozumie to mam sie smiac ? bo jak można ten kawał inaczej zrozumieć ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Maciek
cassapian twój kawał zupełnie bez sensu ,że niby papieża służby rosyjskie wybrały a on wykonał zadanie ? czyli jak to rozumie to mam sie smiac ? bo jak można ten kawał inaczej zrozumieć ?

straszny durczok - olej smile

Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:
- Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował!
Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:
- Chyba, kurwa w koszyk...

i tak btw:

"Postęp (...) jest jak stado świń. I tak należy na ów postęp patrzeć, tak go należy
oceniać. Jak stado świń łażących po gumnie i obejściu. Z faktu istnienia tego
stada wypływają rozliczne korzyści. Jest golonka. Jest kiełbasa, jest słonina,
są nóżki w galarecie. Słowem, są korzyści! Nie ma co tedy nosem kręcić, że
wszędzie nasrane."
...
- Yarpen Zigrin, "Wiedźmin"

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by cassapian
o kuźwa... ty to pewnie jakiś z pokolenia Jana Pawła, albo miłośnik zlotów w Lednicy... mogłem się tego spodziewać, że afirmujecie postać tego człowieka i nie można nawet dowcipu o nim opowiedzieć
ewentualnie nie zrozumiałes kawału

Ale UB-wał laugh

Kacapian, kiedys oburzales sie na pomysl zabrania ubekom wysokich swiadczen emerytalnych, ujawniajac orzy okazji, ze masz takowych w rodzinie.

Wniosek z tego, ze ten "kawal" przekazujecie sobie z pokolenia na pokolenie grin

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by cassapian
o kuźwa... ty to pewnie jakiś z pokolenia Jana Pawła, albo miłośnik zlotów w Lednicy... mogłem się tego spodziewać, że afirmujecie postać tego człowieka i nie można nawet dowcipu o nim opowiedzieć
ewentualnie nie zrozumiałes kawału

Ale UB-wał laugh

Kacapian, kiedys oburzales sie na pomysl zabrania ubekom wysokich swiadczen emerytalnych, ujawniajac orzy okazji, ze masz takowych w rodzinie.

Wniosek z tego, ze ten "kawal" przekazujecie sobie z pokolenia na pokolenie grin

pamiętam te posty to jest śmieszne a nie ten durny kawał laugh laugh ;D

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
ale co wam się tak naprawdę , ni e podoba w tym kawale? uważam, że jest dowcipny...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by cassapian
ale co wam się tak naprawdę , ni e podoba w tym kawale? uważam, że jest dowcipny...
no wiesz... w 79 nie bylo UB tylko SB..

Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
ok, ale reszta jest niezła laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
chujowy był ten kawał laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Murzyn pracował na budowie. Podczas pracy odcięło mu dwa palce wskazujący i środkowy. Murzyn postanowił pojechać do szpitala, aby przyszyli mu palce:
- Niech pan przyszyje mi 2 czarne palce - mówi murzyn do lekarza.
- A skąd ja panu wezmę 2 czarne palce?
- Niech pan przyszyje mi palce!
- Ale nie mamy czarnych palców są tylko białe.
- Dobra niech będą te białe.
Wracając autobusem ze szpitala z przyszytymi palcami do murzyna podchodzi starszy pan i mówi:
- Pan kominiarz to chyba od dziewczyny wraca..

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by cassapian
ale co wam się tak naprawdę , ni e podoba w tym kawale? uważam, że jest dowcipny...

Zenujący ten kawał jak a....

qlman #4142138 25/09/2010 22:49
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
wewnętrzne głosy...


Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,127 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1