|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Oglądałem wczoraj mecz Realu i niby wygrai 3:0 ale gra ich nie zachwyca a co gorsze popełniają proste błędy w obronie co może zaowocować stratą kilku bramek w spotkaniu z jakimś lepszym zespołem. Co do CR7 i Higuaina moim zdaniem są narazie kompletnie bez formy. Mimo strzelonych bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Jaga Dortmund Leverkusen Schalke Stuttgart Almeria Atletico over 2,5 jakies przeciw  >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Oglądałem wczoraj mecz Realu i niby wygrai 3:0 ale gra ich nie zachwyca a co gorsze popełniają proste błędy w obronie co może zaowocować stratą kilku bramek w spotkaniu z jakimś lepszym zespołem. Co do CR7 i Higuaina moim zdaniem są narazie kompletnie bez formy. Mimo strzelonych bramek. te same odczucia, nawiasem mówiąc drugi mecz pilkarzy z Madrytu na którym pod koniec meczu usypiam, pierwszy to mecz z Osasuną ;p choc nie nie powiem miło się ogląda momenty (całkiem częste ostatnio) wycofywania i gry z Casillasem, po ktorych publicznosc tak pięknie gwiżdże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5  ale jeszcze mamy troche czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5  ale jeszcze mamy troche czasu  I overek nocny ładnie wszedł 2-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5  ale jeszcze mamy troche czasu  I overek nocny ładnie wszedł 2-2  siemano  no, no, powiem Ci szczerze ze nie spodziewałem sie ze wejdzie  , bo statnio te nocne mecze które gram to katastrofa  no ale jednak sie udało i  jest, a oto w tym wszystkim chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5  ale jeszcze mamy troche czasu  I overek nocny ładnie wszedł 2-2  siemano  no, no, powiem Ci szczerze ze nie spodziewałem sie ze wejdzie  , bo statnio te nocne mecze które gram to katastrofa  no ale jednak sie udało i  jest, a oto w tym wszystkim chodzi  Siemanko  dokładnie jest  jest satysfakcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
Panowie pomysł na jakies overki dzisiaj: Valencia - Atletico, Brescia - Roma, Juventus - Palermo, Dotmund - Kaise ? potrzebuje kursu ogolnego ponad 3  pomózcie !  dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!  111111111111111111111 mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Carlo Ancelotti zapowiedział przed jutrzejszym meczem oficjalnej stronie Chelsea, że wystawi w pierwszym składzie młodszych piłkarzy, którzy nie zawsze dostają taką szansę.
Carling Cup to często poligon doświadczalny dla trenerów i zawodników z zaplecza pierwszego składu. Kibice jednak, mimo niskiej rangi tych rozgrywek, oczekują meczy z dużą dozą ekscytacji właśnie ze względu na obecność młodych zawodników.
Nie widzimy ich tak często w akcji jak doświadczonych 'wyjadaczy' pierwszego składu, ale jutro kilku zobaczymy od pierwszej minuty, a spora część zasiądzie na ławce rezerwowych.
"To dobry moment dla nich na zdobycie doświadczenia. W tym sezonie są bardziej zaangażowani w poczynania pierwszego zespołu. Chcę im dawać okazje do jak największej ilości minut, kiedy tylko jest możliwość, aby pokazali swoje umiejętności.
"Grali już ostatnio. Sturridge w Lidze Mistrzów, Kakuta w dwóch meczach, a Bruma w ostatnim z Blackpool. Będą grali jeszcze więcej."
Poza wymienioną trójką w pierwszym składzie wyjdzie również Patrick Van Aanholt zastępując Ashley Cole'a, który obok Cecha, Mikela, Essiena i Drogby nie wystąpi przeciwko Newcastle.
"Kilku piłkarzy grało w ostatnich meczach regularnie, więc teraz dostaną dzień wolny, aby byli lepiej przygotowani na następne spotkania.
"John Terry jest gotowy do gry, w przeciwieństwie do Lamparda, i może zagra jutro 45 minut aby pomóc Brumie.
Z innych źródeł wiemy też, że Carlo potwierdził obecność wśród rezerwowych dwóch młodzianów - Jacoba Mellisa i Billy'ego Clifforda.
--- moze ta Chelsea to jednak pochopny był strzał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Chociaż od wygranego meczu z Liverpoolem minęło już kilka dni to emocje wciąż nie opadły. Pora jednak na przestań myśleć spotkaniu z The Reds, gdyż Czerwone Diabły zaczynają zmagania w Carling Cup, gdzie ich pierwszym przeciwnikiem będzie Scunthorpe.
W drużynie grającej na co dzień w Championship w dalszym ciągu niepewny występu jest obrońca Rob Jones, który ostatnio skarżył się na problemy z kolanem.
Z powodu kontuzji kostki prawdopodobnie kolejny mecz opuści Jim McNulty, podczas gdy skrzydłowy Garry Thompson do gry powróci dopiero pod koniec listopada.
Menadżer United, sir Alex Ferguson z pewnością do gry desygnuje piłkarzy, którzy nie zagrali w niedzielnym spotkaniu z Liverpoolem.
Tak więc od początku spotkania zobaczymy Michaela Owena, któremu najprawdopodobniej w ataku będzie partnerował Javier Hernandez. W podstawowym składzie powinniśmy także zobaczyć Andersona, Darrona Gibsona, Gary'ego Neville'a oraz Bebe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Puchary krajowe lepiej odpuscic bo wiadomo ze kazda silna ekipa daje szanse w owych meczach młodzieżowcom i graczom którzy nie łapia sie do pierwszego składu. Jak dla mnie granie na Manu badz Chelsea jest zgubne. Owszem nie mówie ze oni tego nie wygrają, ale po takich kursach i to w meczach Carling Cup nie zamierzam sie stresowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon strzelamy albo tracimy !!!!!!!!!!!!!!!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!  111111111111111111111 mało  22222222222222222222222222222222222222 piekne przyłozenie  jeszcze jedna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
2.95 na Suwon next goal, jak ktos zainteresowany warto pobrac  cisną cały czas mimo prowadzenia 2-0  2.95 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Cisna ponieważ pierwszy mecz przegrali 4:1 i teraz muszą strzelić co najmniej jedną bramkę. Ja myślę jednak że mecz się skonczy wynikiem 2:2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|