Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 35 1 2 3 34 35
#4137530 22/09/2010 16:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Oglądałem wczoraj mecz Realu i niby wygrai 3:0 ale gra ich nie zachwyca a co gorsze popełniają proste błędy w obronie co może zaowocować stratą kilku bramek w spotkaniu z jakimś lepszym zespołem.
Co do CR7 i Higuaina moim zdaniem są narazie kompletnie bez formy. Mimo strzelonych bramek.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Jaga
Dortmund
Leverkusen
Schalke
Stuttgart
Almeria
Atletico over 2,5

jakies przeciw tongue >?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by mateusz2201
Oglądałem wczoraj mecz Realu i niby wygrai 3:0 ale gra ich nie zachwyca a co gorsze popełniają proste błędy w obronie co może zaowocować stratą kilku bramek w spotkaniu z jakimś lepszym zespołem.
Co do CR7 i Higuaina moim zdaniem są narazie kompletnie bez formy. Mimo strzelonych bramek.
te same odczucia, nawiasem mówiąc drugi mecz pilkarzy z Madrytu na którym pod koniec meczu usypiam, pierwszy to mecz z Osasuną ;p

choc nie nie powiem miło się ogląda momenty (całkiem częste ostatnio) wycofywania i gry z Casillasem, po ktorych publicznosc tak pięknie gwiżdże grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5 smile ale jeszcze mamy troche czasu smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Robben1987
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5 smile ale jeszcze mamy troche czasu smile

I overek nocny ładnie wszedł 2-2 piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by Robben1987
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5 smile ale jeszcze mamy troche czasu smile

I overek nocny ładnie wszedł 2-2 piwo

siemano piwo

no, no, powiem Ci szczerze ze nie spodziewałem sie ze wejdzie grin, bo statnio te nocne mecze które gram to katastrofa smile no ale jednak sie udało i kasa jest, a oto w tym wszystkim chodzi smile

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by Robben1987
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma chyba overek 2.5 smile ale jeszcze mamy troche czasu smile

I overek nocny ładnie wszedł 2-2 piwo

siemano piwo

no, no, powiem Ci szczerze ze nie spodziewałem sie ze wejdzie grin, bo statnio te nocne mecze które gram to katastrofa smile no ale jednak sie udało i kasa jest, a oto w tym wszystkim chodzi smile

Siemanko piwo dokładnie jest kasa jest satysfakcja grin

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Panowie pomysł na jakies overki dzisiaj: Valencia - Atletico, Brescia - Roma, Juventus - Palermo, Dotmund - Kaise ? potrzebuje kursu ogolnego ponad 3 smile pomózcie ! smile dzięki

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma

po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma

po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks


111111111111111111111

mało boks

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Scu - Man Utd. gospodarze nie strzelą @ 2.30 + Chelsea -1 @ 1.65 boks boks

Barca -1 + Man Utd + Chelsea boks boks boks

zobaczymy czy będzie Zonk, czy też może nie smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Carlo Ancelotti zapowiedział przed jutrzejszym meczem oficjalnej stronie Chelsea, że wystawi w pierwszym składzie młodszych piłkarzy, którzy nie zawsze dostają taką szansę.

Carling Cup to często poligon doświadczalny dla trenerów i zawodników z zaplecza pierwszego składu. Kibice jednak, mimo niskiej rangi tych rozgrywek, oczekują meczy z dużą dozą ekscytacji właśnie ze względu na obecność młodych zawodników.

Nie widzimy ich tak często w akcji jak doświadczonych 'wyjadaczy' pierwszego składu, ale jutro kilku zobaczymy od pierwszej minuty, a spora część zasiądzie na ławce rezerwowych.

"To dobry moment dla nich na zdobycie doświadczenia. W tym sezonie są bardziej zaangażowani w poczynania pierwszego zespołu. Chcę im dawać okazje do jak największej ilości minut, kiedy tylko jest możliwość, aby pokazali swoje umiejętności.

"Grali już ostatnio. Sturridge w Lidze Mistrzów, Kakuta w dwóch meczach, a Bruma w ostatnim z Blackpool. Będą grali jeszcze więcej."

Poza wymienioną trójką w pierwszym składzie wyjdzie również Patrick Van Aanholt zastępując Ashley Cole'a, który obok Cecha, Mikela, Essiena i Drogby nie wystąpi przeciwko Newcastle.

"Kilku piłkarzy grało w ostatnich meczach regularnie, więc teraz dostaną dzień wolny, aby byli lepiej przygotowani na następne spotkania.

"John Terry jest gotowy do gry, w przeciwieństwie do Lamparda, i może zagra jutro 45 minut aby pomóc Brumie.

Z innych źródeł wiemy też, że Carlo potwierdził obecność wśród rezerwowych dwóch młodzianów - Jacoba Mellisa i Billy'ego Clifforda.


---
moze ta Chelsea to jednak pochopny był strzał...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Chociaż od wygranego meczu z Liverpoolem minęło już kilka dni to emocje wciąż nie opadły. Pora jednak na przestań myśleć spotkaniu z The Reds, gdyż Czerwone Diabły zaczynają zmagania w Carling Cup, gdzie ich pierwszym przeciwnikiem będzie Scunthorpe.

W drużynie grającej na co dzień w Championship w dalszym ciągu niepewny występu jest obrońca Rob Jones, który ostatnio skarżył się na problemy z kolanem.

Z powodu kontuzji kostki prawdopodobnie kolejny mecz opuści Jim McNulty, podczas gdy skrzydłowy Garry Thompson do gry powróci dopiero pod koniec listopada.

Menadżer United, sir Alex Ferguson z pewnością do gry desygnuje piłkarzy, którzy nie zagrali w niedzielnym spotkaniu z Liverpoolem.

Tak więc od początku spotkania zobaczymy Michaela Owena, któremu najprawdopodobniej w ataku będzie partnerował Javier Hernandez. W podstawowym składzie powinniśmy także zobaczyć Andersona, Darrona Gibsona, Gary'ego Neville'a oraz Bebe.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Puchary krajowe lepiej odpuscic bo wiadomo ze kazda silna ekipa daje szanse w owych meczach młodzieżowcom i graczom którzy nie łapia sie do pierwszego składu. Jak dla mnie granie na Manu badz Chelsea jest zgubne. Owszem nie mówie ze oni tego nie wygrają, ale po takich kursach i to w meczach Carling Cup nie zamierzam sie stresowac smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Suwon strzelamy albo tracimy !!!!!!!!!!!!!!!!!! boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Robben1987
Suwon Samsung Blue Wings - Seongnam Ilhwa Chunma

po over 2.5 !!!!!!!!!!!!!!!!! boks boks boks


111111111111111111111

mało boks

22222222222222222222222222222222222222 piekne przyłozenie smile

jeszcze jedna boks boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
2.95 na Suwon next goal, jak ktos zainteresowany warto pobrac smile

cisną cały czas mimo prowadzenia 2-0 smile

2.95 boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
kolba da rade ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Cisna ponieważ pierwszy mecz przegrali 4:1 i teraz muszą strzelić co najmniej jedną bramkę. Ja myślę jednak że mecz się skonczy wynikiem 2:2 tongue

Strona 1 z 35 1 2 3 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rafal08, JelineK), 2,567 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,192
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1