|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Cześć  dawać ten remis  siemano, siemano  też pobrałes remisik  ??? Jak tka patrzyłem po statach i meczach ostatnich to tam remis jak w morde strzelił i to jeszcze 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Cześć  dawać ten remis  siemano, siemano  też pobrałes remisik  ??? Jak tka patrzyłem po statach i meczach ostatnich to tam remis jak w morde strzelił i to jeszcze 1-1  tak jak wczoraj w valencii po bramie i do domu a my do kasy po wypłatę 
|
|
|
Link skopiowany do schowka