Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#41371 12/02/2003 20:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Witam.Pozwolilem sobie zalozyc nowy temat,gdyz chcialem was prosic o pomoc.Chodzi o SUREBETY.Dokladnie o to,ze nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi.Moglby moze mi ktos pomoc na przykladzie tego surebeta,ktorego znalazlem w necie.
Grecja-Norwegia
1.Ladbrokes 2.50
x.Gamebookers 3.40
2.Gamebookers 3.75
SUREBET-4.07%
I teraz zaczyna sie moj problem.Jak mam to zagrac,aby byc do przodu te 4.07%?Jakie stawki powinienem postawic na kazda z tych mozliwosci?Kiedy wygrywam?Przy jakim wyniku inkasuje te 4% zainwestowanego kapitalu.Prosze o pomoc.Chce po prostu zaczac powaznie zajac sie tego typu sposobem obstawiania.
Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#41372 12/02/2003 20:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

#41373 12/02/2003 21:12
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Condrad dzieki za link!!!
O cos takiego mi wlasnie chodzilo.
Na dzis jest dosyc ciekawy surebet 17.66%!!!!
To dosyc duzo moim zdaniem.
Litwa-Lotwa
1 WorldBet 3.50
x Blue SQ 3.25
2 Expekt 3.90
Jesli ktos ma mozliwosci to powinien skorzystac.
Pozdrawiam.

#41374 12/02/2003 21:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Nie miałem z tym styczności także stąd moje lamerowsko-laikowe pytanie.Jeśli w tym kalkulatorze do Sure betów bierze się rozkład zysku równomierny to za każdym razem czy będzie 1 czy X lub 2 ,zawsze jesteśmy 4,08 % do przodu ( w przypadku kursów podanych przez kolegę w pierwszym poście tematu).Nie możliwe jest żeby za każdym razem obojętnie jaki będzie typ wygrywać i pytam się bardziej zorientowanych ,gdzie jest haczyk ? lub co źle robię ?

#41375 12/02/2003 21:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]Nie miałem z tym styczności także stąd moje lamerowsko-laikowe pytanie.Jeśli w tym kalkulatorze do Sure betów bierze się rozkład zysku równomierny to za każdym razem czy będzie 1 czy X lub 2 ,zawsze jesteśmy 4,08 % do przodu ( w przypadku kursów podanych przez kolegę w pierwszym poście tematu).Nie możliwe jest żeby za każdym razem obojętnie jaki będzie typ wygrywać i pytam się bardziej zorientowanych ,gdzie jest haczyk ? lub co źle robię ?[/qb]
Erico wlasnie o to w surebetach chodzi,ze bez wzgledu czy postawisz na 1 x czy 2 zawsze jestes do przodu.Tylko odpowiednio trzeba dobrac stawki.

#41376 12/02/2003 21:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]Nie miałem z tym styczności także stąd moje lamerowsko-laikowe pytanie.Jeśli w tym kalkulatorze do Sure betów bierze się rozkład zysku równomierny to za każdym razem czy będzie 1 czy X lub 2 ,zawsze jesteśmy 4,08 % do przodu ( w przypadku kursów podanych przez kolegę w pierwszym poście tematu).Nie możliwe jest żeby za każdym razem obojętnie jaki będzie typ wygrywać i pytam się bardziej zorientowanych ,gdzie jest haczyk ? lub co źle robię ?[/qb]
Erico wlasnie o to w surebetach chodzi,ze bez wzgledu czy postawisz na 1 x czy 2 zawsze jestes do przodu.Tylko odpowiednio trzeba dobrac stawki.[/qb]
Dobra ,ale powiedz jaki interes ma w tym bukmacher ? Trochę bezsensu skoro on nie może na nas zarobić bo my obojętnie co postawimy to i tak wygramy .Więc jak z tym jest ? i czy możemy ewentualnie przegrać zakład ? Przecież jak by każdy grał tylko sure bety to według tego co mówisz że zawsze jesteś do przodu ,to buki by zbankrutowały.Z góry dziękuję za odpowiedź.

#41377 12/02/2003 21:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]Condrad dzieki za link!!!
O cos takiego mi wlasnie chodzilo.
Na dzis jest dosyc ciekawy surebet 17.66%!!!!
To dosyc duzo moim zdaniem.
Litwa-Lotwa
1 WorldBet 3.50
x Blue SQ 3.25
2 Expekt 3.90
Jesli ktos ma mozliwosci to powinien skorzystac.
Pozdrawiam.[/qb]
Juz jest po tej mozliwosci:( Mecz trwa.

#41378 12/02/2003 21:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał easy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Erico:
[qb]Nie miałem z tym styczności także stąd moje lamerowsko-laikowe pytanie.Jeśli w tym kalkulatorze do Sure betów bierze się rozkład zysku równomierny to za każdym razem czy będzie 1 czy X lub 2 ,zawsze jesteśmy 4,08 % do przodu ( w przypadku kursów podanych przez kolegę w pierwszym poście tematu).Nie możliwe jest żeby za każdym razem obojętnie jaki będzie typ wygrywać i pytam się bardziej zorientowanych ,gdzie jest haczyk ? lub co źle robię ?[/qb]
Erico wlasnie o to w surebetach chodzi,ze bez wzgledu czy postawisz na 1 x czy 2 zawsze jestes do przodu.Tylko odpowiednio trzeba dobrac stawki.[/qb]
Dobra ,ale powiedz jaki interes ma w tym bukmacher ? Trochę bezsensu skoro on nie może na nas zarobić bo my obojętnie co postawimy to i tak wygramy .Więc jak z tym jest ? i czy możemy ewentualnie przegrać zakład ? Przecież jak by każdy grał tylko sure bety to według tego co mówisz że zawsze jesteś do przodu ,to buki by zbankrutowały.Z góry dziękuję za odpowiedź.[/qb]
Kazdy buk ocenia inaczej szanse poszczegolnych druzyn i stad te drobne roznice kursow na ktorych my mozemy zarobic.No tak to wlasnie wyglada.To jest pewny sposob obstawiania wg. mnie.

#41379 12/02/2003 21:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Erico dowcip polega na tym że buki różnią się między sobą w ocenie szans poszczególnych zdarzeń i tym samym w kursach. Grając u jednego buka nie zagrasz surebeta natomiast mając konta u kilku jak najbardziej. Kto jest do tyłu na surebecie? Buk który źle ocenił szanse albo miał pecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41380 12/02/2003 21:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
hmmm spóźniłem się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41381 12/02/2003 21:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Dzięki bardzo chłopcy za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale mam ostatnie pytanie: Czy buk może coś zyskać na sure becie a co za tym idzie czy my możemy coś stracić ? Jak nie możemy stracić a buk nie może zyskać to bez sensu jest coś takiego dla buka i nie wiem po co oni to wystawiają,chyba że jest inaczej,Naprawde to już ostatnie pytanie,dzięki.Pozdrawiam

#41382 12/02/2003 21:55
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Erico chodzi o to że najczęściej grając Surebet obstawiasz każdy możliwy wynik u 3 róznych bookmacherów (czasem u 2) tak więc 2 bookmacherzy na tobie zarabiają to co postawisz a ty wygrywasz u 3 book'a kilka procent więcej niż postawiłes we wszystkich 3.

Pozdrawiam

#41383 12/02/2003 22:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Kurcze jakie to proste po prostu mój błąd w myśleniu polegał na tym że myślałem że Sure bet to jest zakład u jednego bukmachera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> .I to byłoby oczywiście bezsensu a to są po prostu najlepsze kursy u 2-3 buków,kiedy nam się zwraca lub wygrywamy .Dzięki za wyjaśnienia.Pozdrawiam

#41384 12/02/2003 23:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 127
A Te surebety to może gdzie ktos publikuje,
czy trzeba samemu wyszukiwac ,
extra sprawa te surebety, kto by pomyslał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#41385 12/02/2003 23:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ten kalkulator to narzędzie stworzone przez Martina Curmi z betonsuccess.com [betonsuccess.com] i mamy oczywiście jego pisemną zgodę na umieszczenie tego programu na naszych stronach.

Surebety można znaleźć np. na stronie Betbrain.com, ale jak wiadomo najlepiej jest je wyszukiwać samemu bądź w małym gronie osób. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41386 12/02/2003 23:58
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał megatribal:
[qb]A Te surebety to może gdzie ktos publikuje,
czy trzeba samemu wyszukiwac ,
extra sprawa te surebety, kto by pomyslał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Na stronce Betbase.info sa wlasnie publikowane surebety.Trzeba wejsc i menu wcisnac "Sure wins".Czasami mozna znalezc niezlego "rodzynka".Przykladowo dzis Litwa-Lotwa podnad 17% czystego zysku bez zadnego ryzyka.

#41387 13/02/2003 01:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Oj jak dawno tu nie pisałem.
Generalnie to chciałem delikatnie przestrzec entuzjastów surebetów.
Może się okazać że tzw. zysk bez ryzyka zawiera w sobie jednak jakieś ryzyko.

Wypunktuję tylko to co mi tak na szybko przychodzi do głowy:
1.Buk anuluje zakład bo okaże się po fakcie że przyjął go po rozpoczęciu meczu.[to miało miejsce
nie raz w STS jak i w tym sezonie w Betandwin w lidze ukraińskiej]
2.Buk omyłkowo wpisał kursy [odwrócił kursy] - anulowanie zakładu - sam miałem kilka takich przypadków.
3.Własna interpretacja regulaminu buka - np. Expekt na skoki narciarskie.
4.Niezatwierdzenie przez buka zakładu jako potwierdzonego.Taki przypadek miałem z Centrebet.
Zagrałem zakład - wygrałem i okazalo się że w historii zakładów miał on status zakładu nie potwierdzonego !!! Nie potrafię wyjaśnic dlaczego , być może coś na łączach netowych , być może z powodu wolno otwierającej się strony zbyt szybko uznałem go jako zawarty i skasowalem calość.
W tym przypadku mogła to być moja wina - do dziś nie wiem.
5.Omyłkowo wpisana w ofercie pierwsza litera imienia tenisisty w przypadku tenisistów o takich samych nazwiskach daje podstawę do anulowania zakładu[przypadek sts].
6.Inne przypadki.

Nie chce nikogo odstraszać od tej formy zakładow - sam z nich korzystam jak cos znajdę , jadnak mam swiadomość ze to nie jest w 100% zysk bez ryzyka -
warto o tym pamietać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41388 13/02/2003 03:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Na stronce Betbase.info sa wlasnie publikowane surebety.Trzeba wejsc i menu wcisnac "Sure wins".Czasami mozna znalezc niezlego "rodzynka".Przykladowo dzis Litwa-Lotwa podnad 17% czystego zysku bez zadnego ryzyka.
ale oni tam chyba nie zamieszczaja wszystkich surebetow, bo wynalazlem np. maritimo-porto 1.41% a tego tam nie ma. swoja droge w tym meczu lepiej postawic 100 na porto i miec surebet 90% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#41389 13/02/2003 03:44
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Ten kalkulator to narzędzie stworzone przez Martina Curmi z betonsuccess.com [betonsuccess.com] i mamy oczywiście jego pisemną zgodę na umieszczenie tego programu na naszych stronach.

Surebety można znaleźć np. na stronie Betbrain.com, ale jak wiadomo najlepiej jest je wyszukiwać samemu bądź w małym gronie osób. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Conrad a w jaki sposób obliczyć sure beta dwu-drogowego np. tenis, bo próbowałem pare razy przekładałem na dole żeby było 1 i 2 ale i tak coś nie za bardzo chciało mi obliczyć, a teoretyczne sure-bety wychodziły tam in minus.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

SLAV

#41390 13/02/2003 04:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wystarczy kliknąć na: "Przełącznik między dwoma (12) lub trzema (1x2) możliwościami"

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, aker, Sensei), 1,971 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,482
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1