|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
+48184...... co to za siec?? kraj??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
+48184...... co to za siec?? kraj?? Polska ??  18 kierunkowy miasta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no ze Polska to sie domyslalem  tak tylko pisalem, mowisz Nowy Sącz.... bo myslalem ze to znowu jakas nowa siec w Polsce dziala..., dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Co miesiąc mama dostaje z TP rachunek (sam abonament) na 50zł. Oddaje więc rocznie 6 stów za free. Z telefonu stacjonarnego nie chce jednak zrezygnować. Szlak mnie trafia jak o tym pomyślę. Czy i jakie są alternatywy? Jestem w sumie laikiem w tej dziedzinie. Znalazłem coś takiego - http://www.tp.darmowerozmowy.pl/ Co to jest ten 'system VoIP'? Widzę, że nie ma żadnego abonamentu, tylko trzeba doładowywać konto (więc płaci się faktycznie tylko za to co się wydzwoni). Kurde, panowie przybliżcie mi proszę ten temat łopatologicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Panowie potrzebuję przetłumaczyć 3 proste zdania z niemca: Jadę pociągiem do Gdańska Ty jedziesz samochodem do Tczewa Ona leci samolotem Wiednia dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
W jaki sposób mogę sie zalogować na 2 konta na www z tego samego kompa, tak zeby nie zostalo to wykryte- wystarczy wyczyszczenie cookies i - w przypadku neo reset routera i sprawdzenie czy porzydzielil mi inne ip czy cos jeszcze musze pomotlać ?;-) Z góry dzięki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ustaw sobie jakieś proxy w drugiej przeglądarce i już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
oprócz IP każdy komputer ma jeszcze swój specyficzny numer ID, myslę, ze po tym moga zobaczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 174 |
@Stoin
Ich fahre mit dem Zug nach Gdańsk. (ew. Danzig;) Du fährst (faehrst) mit dem Auto nach Tczew. Sie fliegt mit dem Flugzeug nach Wien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy majac telefon na karte(orange) i majac troche kasy na koncie mozna komus doladowac telefon ? Jesli tak to tylko w tej samej sieci czy w innej rowniez ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Czy majac telefon na karte(orange) i majac troche kasy na koncie mozna komus doladowac telefon ? Jesli tak to tylko w tej samej sieci czy w innej rowniez ? mozna doladowac, ale chyba tylko w tej samej sieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
oprócz IP każdy komputer ma jeszcze swój specyficzny numer ID, myslę, ze po tym moga zobaczyć Jeśli mówisz o MAC'u to łatwo go zamaskować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Jeśli ktoś ma jakieś pokoje gościnne, apartamenty na wynajem, zapraszam do ogłoszenia się na mojej stronie. Kontakt na priv, bo nie wiem czy mogę podać jej adres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
witam  mam pytanie czy po zapisaniu pliktu tekstowego w open office mozna bez problemow go otworzyc w MS office?? bo pisze CV i mam watpliwosci czy nie bedzie zadnego problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
zapisz jako .doc i po problemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
witam  mam pytanie czy po zapisaniu pliktu tekstowego w open office mozna bez problemow go otworzyc w MS office?? bo pisze CV i mam watpliwosci czy nie bedzie zadnego problemu  Z tego co pamiętam przy zapisywaniu plików w Open Office wybiera się rodzaj rozszerzenia pliku. Mogę się jednak mylić, bo dawno już z niego korzystałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
witam  mam pytanie czy po zapisaniu pliktu tekstowego w open office mozna bez problemow go otworzyc w MS office?? bo pisze CV i mam watpliwosci czy nie bedzie zadnego problemu  lepiej nie pisz CV w OO wyślesz takie i może być problem z otworzeniem i na starcie jesteś spalony, po co robić sobie problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
mozna zapisac w doc. to chyba bedzie ok co??:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|