|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ten Werder jest slaby w tym sezonie jak cholera, dodatkowo takie oslabienia, sa oni bez szans w Mediolanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Inter dzis sporo osob wyrucha  siemka Craax  Oj nie wy*ucha  Dzisiaj Inter pefffaaa Wczoraj ładnie siadła Chelsea(-1) wiec dzisiaj Inter zamyka dubla na LM  Tez nei jestem przekoanny do tego Interu... Najlepszy dubel jak dla Mnie: Totten - Twente over 2,5 Valencia - ManUTD 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
siema Robben, mowilem CHELSEA to GIGANT  wczoraj 100% LM ale dzis nie mam zadnego pomyslu, a ten Inter to mi smierdzi na kilometr albo i dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ten Werder jest slaby w tym sezonie jak cholera, dodatkowo takie oslabienia, sa oni bez szans w Mediolanie caly swiat to gra, Inter tez troszke oslabiony, sam nie wiem, sam nie wiem narazie Valencia 1x tylko mam na oku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Inter dzis sporo osob wyrucha  siemka Craax  Oj nie wy*ucha  Dzisiaj Inter pefffaaa Wczoraj ładnie siadła Chelsea(-1) wiec dzisiaj Inter zamyka dubla na LM  Tez nei jestem przekoanny do tego Interu... Najlepszy dubel jak dla Mnie: Totten - Twente over 2,5 Valencia - ManUTD 1X W Londynie over jak najbardziej :), ale co do Valencii to nie wiem  Niby faktycznie dobrze w tym sezonie sobie poczyniają, zaś Manu cieniuje z formą, no ale czyzby po 2kolejkach LM Manu miało na koncie tylko 1pkt  ?? Nie wierze w to osobiscie. Owszem remis jak najbardziej tutaj prawdopodobny lecz po lekko wyższym kursie spróbuje X2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Rangersi + under Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
ManUTD bez Rooneya Giggsa Scholesa, mysle ze remis bedzie, a najbardziej Mi po glowie chodzi wynik 2:2 zobaczymy czy sie sprawdzi.
Na wieczor zagrany rowneiz singiel dosc grubo:
Mecze o 20: 45 over 16,5 goli w LM @ 1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
naprawde oprocz Valencii ciezko dzisiaj cos znalezc z LM, dojdzie do tego ze jeszcze ten Inter wezme a to by tragedia byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
naprawde oprocz Valencii ciezko dzisiaj cos znalezc z LM, dojdzie do tego ze jeszcze ten Inter wezme a to by tragedia byla Tak, tak zagraj samiło Inter 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
A Panathinaikos Panowie? Macie jakieś przeciwwskazania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
A Panathinaikos Panowie? Macie jakieś przeciwwskazania? Kopenhaga solidna, kurs na Panate nie wyglada jakos mega kuszaco
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Kazań - FC Barcelona under 2.5 @1.80  mysle ze dobra inwestycja, nie mówiac juz o remisie @3.60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
FC Rubin Kazan - FC Barcelona Typ: 0:0 @8,00 Hapoel Tel Aviv - Olympique Lyonnais Typ: 0:2 @9,00 CF Valencia - Manchester United Typ: 0:0 @7,00 AKO: 504.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
A Panathinaikos Panowie? Macie jakieś przeciwwskazania? Kopenhaga solidna, kurs na Panate nie wyglada jakos mega kuszaco Na czym polega ta solidność Kopenhagi? Kurs właśnie całkiem dobry wg mnie. Panathinaikos u siebie jest zawsze mocny, do tego personalnie wygląda dużo lepiej. Kopenhagę jak już wcześniej wspominałem widziałem w pierwszej kolejce, nic ciekawego nie pokazali. Widziałem też skróty z ich dwumeczu z Rosenborgiem, tam również nie zaimponowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
nigdy nie lubialem stawiac na ManU, zawsze mnie ten Fergusson wyruchal... ostatnio w niedziele 2-2
ale kursy >2,5 na Angoli, czym ta Vala moze postraszyc
Rangers over, Twemte strzeli lub win, Benfa win tez fajny, ale Schalkowcy moga w koncu sie pozbierac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
a moze tak: Barca 2 Lyon x2 Koguty over wrrrr.....i znów nie mam koncepcji  im bliżej meczy tym gorzej  ajjjjj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
X/Barca @ 4.9  ot tak sobie wymyslilem na teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 301 |
Barca Inter Benfica 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|