Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by Jose
Originally Posted by Self-Confident
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie


Ehhhhhh... baby, na początku każda wydaję się aniołem, potem klej przestaje trzymać i skrzydła odpadają mad


Lady Pank - Nie wierz nigdy kobiecie
Budka Suflera
ps. ale z Was za Pany małej wiary... Kobiety to Skarby grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by hanele
Kobiety to Skarby grin

Z tym, że nie wszystko złoto, co się świeci wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Goget
Originally Posted by hanele
Kobiety to Skarby grin

Z tym, że nie wszystko złoto, co się świeci wink
z góry grin ale juz z innej perspektywy, można mieć wątpliwości wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Byłem już na noc w tym akademiku to jest po prost gnój, do 3 nie mogliśmy oka zmrużyć bo na korytarzu sobie zrobili impreze.

Naprawdę wódka nie jest dla wszystkich.

Pogadaliśmy sobie i póki co jestem spokojny wewnętrznie smile

P.S. Jakbym zaczął narzekać za miesiąc to proszę mi nie wypominać tego posta laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
to nie jest gnój tylko standardowy akademiksmile...tam imprezy przerywane są zajęciami...

jak Twoja kobieta przetrwa w "wierze" do pierwszej sesji i ze dwa tygodnie po niej to będzie już dobrze smile

aha tak z tego co ja się orientuje to nie staraj się niczego Jej zabraniać...bo i tak zrobi co będzie chciała

lepiej jak Ci powie że była tam i tam z tym i tamtymi...itd niż ściema że śpi, a w rzeczywistości hasa po mieście smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
chcialem cos napisac, ale nie bede prawil jak ktos kto pozjadal wszystkie rozumy... po prostu powodzenia i wytrwalosci :):P

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
qrwa, jak mi sie przypomina okres akademika laugh laugh laugh


Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Masz rację John.

Co ma być to będzie, za rączkę Jej trzymać nie będę.

@mura
ja rozumiem imprezy itp, ale tam jest serio przesada, rano łazienka zarzygana cala, korytarz czarny a tamci się drą i powtarzają texty Cygana. Dla mnie to są dzieci puszczone z domu co się czuja wolne i bez opieki rodziców smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Bo tak to jest jak się przyjeżdża z prowincji, zobaczy pierwszy raz w życiu wieżowce, sygnalizatory świetlne, drogę z więcej niż jednym pasem ruchu, czy tanią wódkę w supermarkecie, który też się pierwszy raz od urodzenia widzi i zaczyna się szaleństwo. A dziewczyny po alkoholu różne rzeczy robią, a uściślając, to jest mało takich rzeczy których nie robią wink Ale jak to mówią... Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Bądź spokojny laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Selfie, wyrwałeś Ją na trzeźwo? grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
dzis xx latka we wroclawiu wyglada schludnie, sa kamery, a pod oknami postawili wielka galerie, wkoło błyszczy, nowa farba, na korytarzach i w kuchniach jest rodzinnie jak na wigilii u babci

ja urzedowałem tam 8 lat temu, to była obok tylko polanka z paroma ławkami, ryneczek, inne akademiki, kilka knajp, bar mleczny, nocny piwosz, a w środku tartak z obdartą sciana i komunistycznymi napisami, jakos młodzi, piekni, dwudziestoletni - cos takiego, oczywiscie koedukacyjny:)
czasem chłopaki chowali sie w szafach z dykty przed dziewczynami, tak sie pytony pozwijały po akrobatycznych tancach,
towarzystwo bylo miedzynarodowe, ponad 700 pokoi (wowczas jeden z wiekszych akademow w Polsce),
można pisac o gasnicach, lodowkach czy telewizorach latajacych z 6 pietra albo o wylewaniu cementu do windy,
jak policja wpadła robic czystki to oberwalo sie handlujacym zwolnieniami lekarskimi, kartami do telefonów w budkach (wiem, dziś to brzmi smiesznie), piwem, spirytem, ale król dopalaczy nawet nie dostał nagany do dzienniczka, choc w trakcie sesji musial jezdzic do apteki w rodzinnym miescie kilka razy w tygodniu, taki był popyt
generalnie w sesję "na mehuta ozila" latało pół akademika,
oczywiscie jak wracales wieczorem to widok byzkajacej sie pary na schodach nie był żadnym zajwiskiem (oczywiscie dziewczyna-chłopak), ale tak w ogole rekordzisci nie wychodzili dlugimi tygodniami za mury akademika, bo po co - jak wszystko bylo w srodku.
dodam tylko, że nie wszyscy wyjechali na zmywak do irlandii, a z czasów mlodosci zostaly fajne wspomnienia i kontakty, które w dzisiejszym swiecie szczurów sa bardzo pomocne, bo takich wrażen sie nie zapomina do końca życia:)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Tak na trzeźwo i urodę stawiam na drugim miejscu, aczkolwiek mi się podoba lecz wiem że Miss gminy też by nie została wink
jeszcze się nigdy nie zajeb,ała porządnie i mnie to martwi bo każdy przez to kiedyś przejdzie laugh

Ona nie umie kłamać i wyrzuty by ją zjadły gdyby coś ukrywała wink

widok pijanej wleczącej się dziewczyny to naprawdę przykry widok smile "bo wszystkie one to ku.rwy są" laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Self-Confident
Ona nie umie kłamać i wyrzuty by ją zjadły gdyby coś ukrywała wink

laugh laugh laugh

Człowieku, nie ma baby, która nie umie kłamać, a Ty jesteś pewniakiem na nastepnego nieszczęśliwie zakochanego na tym forum grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Widze, że wszyscy mi wróżą nieudany związek laugh

@mura
znasz tą kobietę dziś? Tą która była posuwana na tych schodach? Jestem ciekawy co porabia.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
to nie był jakis incydent, orgie miały różny charakter, zwlaszcza z udziałem pań ze wschodu:)
natomiast jedna z moich koleżanek z grupy na studiach tak bardzo chciała pozbyć się błony, że upolowała własnie mojego kumpla z pokoju na schodach,
niezły mielismy ubaw, gdy siedzielismy przy stoliku nad ranem, po kilku wężykach, jointach i flaszkach - a tu wpada gosc z zakrwawioną koszulą i bananem na ryju:)
jak się nie ma mocnego kręgosłupa moralnego to albo trzeba zawijać kitę, albo czlowiek sie po prostu zmienia,
tak czy inaczej jak ktoś mówi, że to facetom się bardziej chce, to ja się nie odzywam (tak jak ktoś deklaruje, że nie sprzeda Cie na pewno na psach, pytanie - czy dostał na komendzie wpierdol, gdy suki chciały wymusic zeznania)
proza życia

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Self-Confident
Widze, że wszyscy mi wróżą nieudany związek laugh

Na taki masz jeszcze czas smile

A zwiazek z wyzej wspomniana pania bedzie równiez udany, pod warunkiem, ze bedzie...okazjonalny grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Selfie - taki nick, a tak robisz pod siebie grin tongue tego kwiatu jest pół światu. czasy studenckie, to czasy studenckie.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Właśnie miałem pisać, że co ma być to będzie w konću nick zobowiązuje smile

dokładnie wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
cholera,

Self, chyba będę miał ten sam problem co Ty blush

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
W kupie siła wink

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1