|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
dziewczyna zamieszkała w akademiku w innym miascie Ehhhhhh... baby, na początku każda wydaję się aniołem, potem klej przestaje trzymać i skrzydła odpadają  Lady Pank - Nie wierz nigdy kobiecie Budka Suflera ps. ale z Was za Pany małej wiary... Kobiety to Skarby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Kobiety to Skarby  Z tym, że nie wszystko złoto, co się świeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Kobiety to Skarby  Z tym, że nie wszystko złoto, co się świeci  z góry  ale juz z innej perspektywy, można mieć wątpliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Byłem już na noc w tym akademiku to jest po prost gnój, do 3 nie mogliśmy oka zmrużyć bo na korytarzu sobie zrobili impreze. Naprawdę wódka nie jest dla wszystkich. Pogadaliśmy sobie i póki co jestem spokojny wewnętrznie  P.S. Jakbym zaczął narzekać za miesiąc to proszę mi nie wypominać tego posta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
to nie jest gnój tylko standardowy akademik  ...tam imprezy przerywane są zajęciami... jak Twoja kobieta przetrwa w "wierze" do pierwszej sesji i ze dwa tygodnie po niej to będzie już dobrze  aha tak z tego co ja się orientuje to nie staraj się niczego Jej zabraniać...bo i tak zrobi co będzie chciała lepiej jak Ci powie że była tam i tam z tym i tamtymi...itd niż ściema że śpi, a w rzeczywistości hasa po mieście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
chcialem cos napisac, ale nie bede prawil jak ktos kto pozjadal wszystkie rozumy... po prostu powodzenia i wytrwalosci :):P
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Masz rację John. Co ma być to będzie, za rączkę Jej trzymać nie będę. @mura ja rozumiem imprezy itp, ale tam jest serio przesada, rano łazienka zarzygana cala, korytarz czarny a tamci się drą i powtarzają texty Cygana. Dla mnie to są dzieci puszczone z domu co się czuja wolne i bez opieki rodziców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Bo tak to jest jak się przyjeżdża z prowincji, zobaczy pierwszy raz w życiu wieżowce, sygnalizatory świetlne, drogę z więcej niż jednym pasem ruchu, czy tanią wódkę w supermarkecie, który też się pierwszy raz od urodzenia widzi i zaczyna się szaleństwo. A dziewczyny po alkoholu różne rzeczy robią, a uściślając, to jest mało takich rzeczy których nie robią  Ale jak to mówią... Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Bądź spokojny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Selfie, wyrwałeś Ją na trzeźwo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
dzis xx latka we wroclawiu wyglada schludnie, sa kamery, a pod oknami postawili wielka galerie, wkoło błyszczy, nowa farba, na korytarzach i w kuchniach jest rodzinnie jak na wigilii u babci
ja urzedowałem tam 8 lat temu, to była obok tylko polanka z paroma ławkami, ryneczek, inne akademiki, kilka knajp, bar mleczny, nocny piwosz, a w środku tartak z obdartą sciana i komunistycznymi napisami, jakos młodzi, piekni, dwudziestoletni - cos takiego, oczywiscie koedukacyjny:) czasem chłopaki chowali sie w szafach z dykty przed dziewczynami, tak sie pytony pozwijały po akrobatycznych tancach, towarzystwo bylo miedzynarodowe, ponad 700 pokoi (wowczas jeden z wiekszych akademow w Polsce), można pisac o gasnicach, lodowkach czy telewizorach latajacych z 6 pietra albo o wylewaniu cementu do windy, jak policja wpadła robic czystki to oberwalo sie handlujacym zwolnieniami lekarskimi, kartami do telefonów w budkach (wiem, dziś to brzmi smiesznie), piwem, spirytem, ale król dopalaczy nawet nie dostał nagany do dzienniczka, choc w trakcie sesji musial jezdzic do apteki w rodzinnym miescie kilka razy w tygodniu, taki był popyt generalnie w sesję "na mehuta ozila" latało pół akademika, oczywiscie jak wracales wieczorem to widok byzkajacej sie pary na schodach nie był żadnym zajwiskiem (oczywiscie dziewczyna-chłopak), ale tak w ogole rekordzisci nie wychodzili dlugimi tygodniami za mury akademika, bo po co - jak wszystko bylo w srodku. dodam tylko, że nie wszyscy wyjechali na zmywak do irlandii, a z czasów mlodosci zostaly fajne wspomnienia i kontakty, które w dzisiejszym swiecie szczurów sa bardzo pomocne, bo takich wrażen sie nie zapomina do końca życia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Tak na trzeźwo i urodę stawiam na drugim miejscu, aczkolwiek mi się podoba lecz wiem że Miss gminy też by nie została  jeszcze się nigdy nie zajeb,ała porządnie i mnie to martwi bo każdy przez to kiedyś przejdzie  Ona nie umie kłamać i wyrzuty by ją zjadły gdyby coś ukrywała widok pijanej wleczącej się dziewczyny to naprawdę przykry widok  "bo wszystkie one to ku.rwy są" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Widze, że wszyscy mi wróżą nieudany związek  @mura znasz tą kobietę dziś? Tą która była posuwana na tych schodach? Jestem ciekawy co porabia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
to nie był jakis incydent, orgie miały różny charakter, zwlaszcza z udziałem pań ze wschodu:) natomiast jedna z moich koleżanek z grupy na studiach tak bardzo chciała pozbyć się błony, że upolowała własnie mojego kumpla z pokoju na schodach, niezły mielismy ubaw, gdy siedzielismy przy stoliku nad ranem, po kilku wężykach, jointach i flaszkach - a tu wpada gosc z zakrwawioną koszulą i bananem na ryju:) jak się nie ma mocnego kręgosłupa moralnego to albo trzeba zawijać kitę, albo czlowiek sie po prostu zmienia, tak czy inaczej jak ktoś mówi, że to facetom się bardziej chce, to ja się nie odzywam (tak jak ktoś deklaruje, że nie sprzeda Cie na pewno na psach, pytanie - czy dostał na komendzie wpierdol, gdy suki chciały wymusic zeznania) proza życia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Widze, że wszyscy mi wróżą nieudany związek  Na taki masz jeszcze czas  A zwiazek z wyzej wspomniana pania bedzie równiez udany, pod warunkiem, ze bedzie...okazjonalny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Selfie - taki nick, a tak robisz pod siebie  tego kwiatu jest pół światu. czasy studenckie, to czasy studenckie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Właśnie miałem pisać, że co ma być to będzie w konću nick zobowiązuje  dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
cholera, Self, chyba będę miał ten sam problem co Ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
W kupie siła 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|