|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Wlosi juz nie powtorza raczej tego i albo 0-3 w torbe albo wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale Panowie spokojnie bo pochlapiecie zaraz monitory sobie w domach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ejjj pany co sie stalo, ze tak wesolo, dopiero przyszedlem ? jakas peffka jest ? czy co... zapodajcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
ejjj pany co sie stalo, ze tak wesolo, dopiero przyszedlem ? jakas peffka jest ? czy co... zapodajcie  Byla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
co za dzien... Ruskie dali niesamowicie zarobic Giza wreszcie nas opuscil - craax wezcie go sobie za pol-darmo, jeszcze Kube dorzucimy  i tylko Polakow zal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Francja -1,5 seta @1.30 10/10  Francja - Japonia Under 185,5 @1.55 8/10  Hiszpania @3.55  Hiszpania - Rosja over 144,5 @1.80  Bułgaria @2.5  Kuba - Meksyk under 138,5 @1.70 USA - Kamerun under 140,5 @1.60 Niemcy - Włochy 160,5 @1.50 9/10 Niemcy +1,5 @2.20 Live: Hiszpania @7.50  Polska @2.20  Moje przemyślenia na późne  Może znowu jakiś live się znajdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Spain  Ruscy  Oby wiecej takich meczy na tych MŚ, tak trzeba kombinowac  Pozwole sobie zacytowac swoja analize z dzialu siatki: Ja dzisiaj wchodze w Hiszpanow z Ruskimi @ 3,75 Ruscy sobie spokojnie ograli Egipt, ugrali tez spory handicap malych punktow. W obecnej sytuacji lepiej im zajac 2 miejsce i trafic do grupy z Serbia i Argentyna niz z Brazylia/Bulgaria i Kuba. Akurat kogo jak kogo, ale ruskich do kombinowania nie trzeba namawiac wink Ktos powie, ze Hiszpanie tez moga nie chciec tego wygrac, no coz oni maja inna sytuacje - przegrywajac tutaj, graliby mecz o byc albo nie byc z Egiptem (a to ryzyko). A wygrywajac z Rosja, zostaje im mecz wlasnie z Egiptem i to oni znajda sie w pozycji do kombinacji. Moim zdaniem Ruscy przegraja dzisiaj, ale nie tracac zbyt wiele malych punktow, a moze nawet sie zdazyc sytuacja, ze przegraja, ale zdobeda dodatnia ilosc malych pkt. Np przegrywajac seta do 23, a wygrywajac do 15 itd.
Przeroznie moze byc, a ze mamy takie gowniane zasady na tych MŚ, trzeba isc w ta strone, bo sportowo obstawiajac ciezko cos ugrac. Na dodatek pogralem bardzo grubo na live kursy @ 11 @ 16 @ 5 @ 3,50 i nawet @ 1,48 w koncowce na Bf  A teraz do kasy $$$$$$$  Najwyzsza stawka w tym roku wyszlo jakos w sumie z 30/10  Ps. Nie wiem jak sie teraz czuja osoby stawiajace na Ruskich, ale moga winic tylko i wylacznie siebie. Bo juz wiadomo, ze te MŚ to krętactwo i kombinatorstwo. Akurat o tym meczu bylo pisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ojro juz po wszystkiemu heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
no ciekawie bet 365 rozlicza,,,,,kontre na ruskich jako pudlo.....a winu Hiszpanow jak na razie brak rozliczenia,......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
panowie to jak na wieczor: Kuba 3-0 i Usa 3-0 - musza wygrac jak najwieksza iloscia punktow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ejjj pany co sie stalo, ze tak wesolo, dopiero przyszedlem ? jakas peffka jest ? czy co... zapodajcie  Bog zaplac ze dopiero teraz, bo jeszcze by Ruskie wygraly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
zapomnialem o naszych przez to wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co za dzien... Ruskie dali niesamowicie zarobic Giza wreszcie nas opuscil - craax wezcie go sobie za pol-darmo, jeszcze Kube dorzucimy  i tylko Polakow zal chyba Cie za przeproszeniem posralo, LKS Nieciecza czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dawać kuponiki  U mnie i tak niedosyt, ale ja już tak mam. Połapane @8,50, @10, @8, @9 i na koniec @3,50. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no ciekawie bet 365 rozlicza,,,,,kontre na ruskich jako pudlo.....a winu Hiszpanow jak na razie brak rozliczenia,...... przeciez to normalne, ze livebetting szybciej rozliczaja niz bety rozegrane przed meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Spain  Ruscy  Oby wiecej takich meczy na tych MŚ, tak trzeba kombinowac  Pozwole sobie zacytowac swoja analize z dzialu siatki: Ja dzisiaj wchodze w Hiszpanow z Ruskimi @ 3,75 Ruscy sobie spokojnie ograli Egipt, ugrali tez spory handicap malych punktow. W obecnej sytuacji lepiej im zajac 2 miejsce i trafic do grupy z Serbia i Argentyna niz z Brazylia/Bulgaria i Kuba. Akurat kogo jak kogo, ale ruskich do kombinowania nie trzeba namawiac wink Ktos powie, ze Hiszpanie tez moga nie chciec tego wygrac, no coz oni maja inna sytuacje - przegrywajac tutaj, graliby mecz o byc albo nie byc z Egiptem (a to ryzyko). A wygrywajac z Rosja, zostaje im mecz wlasnie z Egiptem i to oni znajda sie w pozycji do kombinacji. Moim zdaniem Ruscy przegraja dzisiaj, ale nie tracac zbyt wiele malych punktow, a moze nawet sie zdazyc sytuacja, ze przegraja, ale zdobeda dodatnia ilosc malych pkt. Np przegrywajac seta do 23, a wygrywajac do 15 itd.
Przeroznie moze byc, a ze mamy takie gowniane zasady na tych MŚ, trzeba isc w ta strone, bo sportowo obstawiajac ciezko cos ugrac. skoro tak to pozwole sobie Cie przebic  nie moge sie zgodzic ze Ruskie beda chcieli isc na Brazylie w grupie juz teraz by im udowodnic ze sa lepsi... bo ponadto w tej grupie bedzie jeszcze Kuba a to juz istna loteria, kto wyjdzie... 3 rowne zespoly, jeden zawalony mecz i trzeba sie pakowac... nie wierze by ryzykowali...
zenekk jak juz grac na Hiszpanow to isc na calosc... bo albo wygraja albo oddadza ten mecz na bezczela - czyli wygraja pierwszego seta a pozniej odpuszcza i sie skonczy 1-3,2-3... wiadomo, to jest Rosja, ich nie zadowoli kurs wyjsciowy okolo 4,0 .. a kurs na 1 set Rosja/pozniej win Hiszpania jest 8,50 i taki zapewne bedzie tez na live po 1-ym wygranym przez Rosje secie... wiec ja nie czekajac na live, juz teraz zaproponuje cos takiego
1 set Rosja/win Hiszpania - @8,50 2/10 win Hiszpania @4,20 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
smiac mi sie chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
przy 13 13 Ruski byli tam gdzie atak i nawet rak nie podniesli nie mowiac o skakaniu  dokładnie, nawet miałem wrażenie ze sie skulili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Dawać kuponiki  U mnie i tak niedosyt, ale ja już tak mam. Połapane @8,50, @10, @8, @9 i na koniec @3,50.  [ Linked Image] duzo czy malo  dla mnie mega teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
ale Panowie spokojnie bo pochlapiecie zaraz monitory sobie w domach  za pozno, już są całe białe
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|