|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja juz zrobilem 'pstryk' i zaraz wybywamy  niefajne te mecze, wg mnie ciency Niemcy dostana baty dzisiaj i zarobimy na Portoryko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no to Korver kwestia czasu kiedy kolejny taki dzien sie zdarzy, chyba dozyjemy jutro tez bedzie ciekawie Tak cofnąłem się pamięcią to w swojej historii siatkarskiej pamiętam jeszcze trzy takie fixy, na było info wcześniej i ładnie można było zarobić: Politechnika z Jadarem w lidze 2 x po 3-2 w jednym sezonie, ale w różne strony, klasyczne oddawanie pkt oraz Delecta - Wieluń (pozdro Wojtass i Misiek, na pewno pamiętają ten mecz, od nich wyszedł fix, ładnie zarobiliśmy wtedy  ) A tak to poza tym nic nie utkwiło mi w pamięci, więc myślę, że kilka lat czekania przed nami. No chyba, że jeszcze podczas tych MŚ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Dzis jeszcze mozna poobserwowac co pokaza Wlosi z Niemcami. To juz nieco inna sytuacja niz u Ruskich, ale kombinacje tez moga byc, sprawa kto woli ktora grupe. A, ze tych druzyn tez do kombinowania nie trzeba namawiac chyba kazdy wie kalkulatory w łape, gały w Tv, i otwarte livy  Ps. Jutro tez beda ciekawe rzeczy :x
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a ja pamiętam, 3 dni temu  Między innymi Japonia @4, Kamerun @8, Iran 4 set @16  Też miałem wtedy Kamerun @8,00 ale tylko 1/10, a dzisiaj 5/10 Ruskich przy wyższych kursach  pamiętam, pamiętam na samym Kamerunie wyjąłeś tyle co ja na tych 3  No to dzisiaj 5 razy tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
jaki wynik najbardziej pasuje włochom? ile malych punktow moga stracic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale trzeba przyznać, że trochę sceptycznie podchodziłem do Ruskich i przed meczem lekko poszło. Jednak po akcjach jakie pokazywali nie mogło być inaczej, klasyczny wał z 2-0, a praktycznie 3-0 robi się 2-3  no i na pewno presja, że dużo osób, których opinie szanuję weszła również w ten mecz. Z pamięci, więc sorry jeśli kogoś pominąłem: Boubson  agr1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzis jeszcze mozna poobserwowac co pokaza Wlosi z Niemcami. To juz nieco inna sytuacja niz u Ruskich, ale kombinacje tez moga byc, sprawa kto woli ktora grupe. A, ze tych druzyn tez do kombinowania nie trzeba namawiac chyba kazdy wie kalkulatory w łape, gały w Tv, i otwarte livy  Ps. Jutro tez beda ciekawe rzeczy :x Jutro Egypt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
agr1, craax, Korver, mlody gniewny, Piostar - ide pic Wasze zdrowie  jezeli ktos sie czuje pominiety niech wie ze jego zdrowie tez pije... milo bylo spedzic z Wami te kilka godzin, kurka wzruszylem sie  p.s. craax to Kraśko byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
dzisiaj same wysokie kursy bulgaria 2.7 i Hiszpania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jutro Egypt  Tez, ale nie tylko  + jeszcze dzisiaj sa mecze i tez nieco moga sytuacje zmienic. agr1, craax, Korver, mlody gniewny, Piostar - ide pic Wasze zdrowie  jezeli ktos sie czuje pominiety niech wie ze jego zdrowie tez pije... milo bylo spedzic z Wami te kilka godzin, kurka wzruszylem sie  p.s. craax to Kraśko byl Have fun  Pewnie tez bym popil wasze zdrowie (bo mojego szkoda), ale zrobilem sobie conajmnie tygodniowa przerwe (ani kropelki), a moze i wiecej jesli sie uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
miałem pooglądać te o 21, ale panna mnie zaprasza do siebie na szampana, trzeba lecieć. Również pozdrowienia dla siatkarskiej ekipy  Craax, jak możesz to doślij mi ten under z Czech, 3-3 jest. Pewnie nie wjedzie, jeszcze 8 minut niby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
tutaj takie pewki a ja grałem na polaków szzit
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mysle ze ywgrane na forum z hiszpani spokojnie przekroczyly z 50 k
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
KOrver ma sam 20 chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
KOrver ma sam 20 chyba  Nie ma tak dobrze, niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
połowa tego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
KOrver ma sam 20 chyba  z tego co wyliczyłem, to @agr1 ma więcej  ale to nieważne, ważne, że wiele osób zarobiło, a forumowa współpraca dała korzyści. Czy 10zł, czy 1000zł to bez znaczenia, liczy się sam fakt. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
połowa tego?  Nie dam się  kwoty nie grają. Cieszy wysoki kurs trafiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To przede wszystkim  Jutro też widzę juz parę perełek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
powiedizales 5 razy zco kamerun a screen z kamerunu pamietam
ale najwazniejsze ze wszysyc zarobieni
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|