Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja juz zrobilem 'pstryk' i zaraz wybywamy smile niefajne te mecze, wg mnie ciency Niemcy dostana baty dzisiaj i zarobimy na Portoryko laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by craax
no to Korver kwestia czasu kiedy kolejny taki dzien sie zdarzy, chyba dozyjemy laugh

jutro tez bedzie ciekawie

Tak cofnąłem się pamięcią to w swojej historii siatkarskiej pamiętam jeszcze trzy takie fixy, na było info wcześniej i ładnie można było zarobić:

Politechnika z Jadarem w lidze 2 x po 3-2 w jednym sezonie, ale w różne strony, klasyczne oddawanie pkt
oraz Delecta - Wieluń (pozdro Wojtass i Misiek, na pewno pamiętają ten mecz, od nich wyszedł fix, ładnie zarobiliśmy wtedy piwo )


A tak to poza tym nic nie utkwiło mi w pamięci, więc myślę, że kilka lat czekania przed nami. No chyba, że jeszcze podczas tych MŚ grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Dzis jeszcze mozna poobserwowac co pokaza Wlosi z Niemcami.
To juz nieco inna sytuacja niz u Ruskich, ale kombinacje tez moga byc, sprawa kto woli ktora grupe. A, ze tych druzyn tez do kombinowania nie trzeba namawiac chyba kazdy wie wink

kalkulatory w łape, gały w Tv, i otwarte livy

wink laugh

Ps. Jutro tez beda ciekawe rzeczy :x



Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by młody gniewny
a ja pamiętam, 3 dni temu smile Między innymi Japonia @4, Kamerun @8, Iran 4 set @16 grin

Też miałem wtedy Kamerun @8,00 ale tylko 1/10, a dzisiaj 5/10 Ruskich przy wyższych kursach piwo

pamiętam, pamiętam na samym Kamerunie wyjąłeś tyle co ja na tych 3 wink

No to dzisiaj 5 razy tyle piwo hura

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
jaki wynik najbardziej pasuje włochom? ile malych punktow moga stracic?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ale trzeba przyznać, że trochę sceptycznie podchodziłem do Ruskich i przed meczem lekko poszło. Jednak po akcjach jakie pokazywali nie mogło być inaczej, klasyczny wał z 2-0, a praktycznie 3-0 robi się 2-3 laugh no i na pewno presja, że dużo osób, których opinie szanuję weszła również w ten mecz.

Z pamięci, więc sorry jeśli kogoś pominąłem:

Boubson piwo
agr1 piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by agr1
Dzis jeszcze mozna poobserwowac co pokaza Wlosi z Niemcami.
To juz nieco inna sytuacja niz u Ruskich, ale kombinacje tez moga byc, sprawa kto woli ktora grupe. A, ze tych druzyn tez do kombinowania nie trzeba namawiac chyba kazdy wie wink

kalkulatory w łape, gały w Tv, i otwarte livy

wink laugh

Ps. Jutro tez beda ciekawe rzeczy :x

Jutro Egypt wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
agr1, craax, Korver, mlody gniewny, Piostar - ide pic Wasze zdrowie piwo jezeli ktos sie czuje pominiety niech wie ze jego zdrowie tez pije... milo bylo spedzic z Wami te kilka godzin, kurka wzruszylem sie laugh

p.s. craax to Kraśko byl


Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
dzisiaj same wysokie kursy bulgaria 2.7 i Hiszpania smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by _Korver_
Jutro Egypt wink

Tez, ale nie tylko wink
+ jeszcze dzisiaj sa mecze i tez nieco moga sytuacje zmienic.

Originally Posted by Boubson
agr1, craax, Korver, mlody gniewny, Piostar - ide pic Wasze zdrowie piwo jezeli ktos sie czuje pominiety niech wie ze jego zdrowie tez pije... milo bylo spedzic z Wami te kilka godzin, kurka wzruszylem sie laugh

p.s. craax to Kraśko byl


Have fun piwo

Pewnie tez bym popil wasze zdrowie (bo mojego szkoda), ale zrobilem sobie conajmnie tygodniowa przerwe (ani kropelki), a moze i wiecej jesli sie uda wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
miałem pooglądać te o 21, ale panna mnie zaprasza do siebie na szampana, trzeba lecieć.

Również pozdrowienia dla siatkarskiej ekipy piwo

Craax, jak możesz to doślij mi ten under z Czech, 3-3 jest. Pewnie nie wjedzie, jeszcze 8 minut niby.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
tutaj takie pewki a ja grałem na polaków szzit

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mysle ze ywgrane na forum z hiszpani spokojnie przekroczyly z 50 k

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
KOrver ma sam 20 chyba laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kardynal20
KOrver ma sam 20 chyba laugh

Nie ma tak dobrze, niestety frown

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
połowa tego? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kardynal20
KOrver ma sam 20 chyba laugh

z tego co wyliczyłem, to @agr1 ma więcej piwo

ale to nieważne, ważne, że wiele osób zarobiło, a forumowa współpraca dała korzyści. Czy 10zł, czy 1000zł to bez znaczenia, liczy się sam fakt. piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Giertyszek
połowa tego? smile

Nie dam się tongue kwoty nie grają. Cieszy wysoki kurs trafiony wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
To przede wszystkim smile
Jutro też widzę juz parę perełek piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
powiedizales 5 razy zco kamerun a screen z kamerunu pamietam

ale najwazniejsze ze wszysyc zarobieni

Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1