Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: May 2010
Posty: 15
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 15
Originally Posted by TyperNH
dziś moim zdaniem warto pobrać kamerun +2.5 po 1.8
myślę, że czesi pewni 1 miejsca nie bedą się wysilać żeby wygrać to spotkanie 3-0

A ja myślę wrecz przeciwnie. Zagrają spokojnie swoja siatkówkę. Nie będzie takiej paranoi jak wczoraj zaprezentowało USA. Blok Czechów wyleczy Kamerun, który tez będzie zmęczony po 5 setach. Ja biorę w tym meczu typy bazujące na wyniku Czechy 3:0

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Na 1 ogien dzisiaj:
Egipt vs Hiszpania 1 @ 3,00
Kolejne kalkulacje - Hiszpania w przypadku przegranej (mniejsza iloscia malych punktow niz ok. 9) spada na 2 miejsce i trafia na 99% na Serbie i Argentyne lub Francje.
Jest to upragniona grupa Ruskich, ktorzy wczorajsza farsa 2:0 22-19 -> 2:3 pokazali jak zalosne mamy zasady na tych paraMistrzostwach.
Kto ogladal ten wie jaka to byla parioda - m.in usmiechy po straconych pilkach, serwisy w 10m out, nie skakanie bloku do atakow Hiszpanow, ciagle 'plasy', ciagle ataki w out. No kurcze jakby mogli to by sie polozyli na boisku - prawie tak bylo.
Pozdrowienia dla mojego ulubionego komentatora - Wanio przeszedles sam siebie piwo
Ogromne brawo za mowienie prawdy, podejrzewam, ze inni komentatorzy by udawali, ze nie wiedza o co chodzi i by sie dziwili co ta Rosja nagle tak spuchla wink
W kazdym razie w przypadku wygranej Hiszpanie zajmuja 1 miejsce i trafiaja do grupy na 99% z Kuba i Brazylia/Bulgaria.
Warto dodac, ze w kolejnej fazie juz tylko 1 druzyna awansuje dalej - do polfinalu, wiec jest o co kombinowac.

Zgodnie z haslem tych mistrzostw:
KTO NIE KOMBINUJE NIE PIJE SZAMPANA

Egipt boks

Ps. Odradzam dzisiaj grac cokolwiek pod katem sportowym (no moze jedynie Brazylie, ale slaby kurs).
Dopiero od nastepnej rundy skoncza sie kombinacje.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Wojtas_
plus:
Group M - Winner - Argentina @ 1,45 10/10

Ja jednak konterke sobie zagram na to, bo tak pomyslałem, ze nie warto ryzykowac tyle przy tym chorym systemie, trzeba czekać na kolejne wałki. Argentyna, zeby zajac 2 miejsce musi po pierwsze przegrac, a po drugie przegrac odpowiednia ilością małych punktów. Ale czy taka młoda druzyna będzie podkladać mecz? Nie wiadomo, poczekajmy. Znalałem w titanbecie najwyzszy kurs.

Japonia @ 3,57 4/10

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.

Wszystko fajnie, ale dlaczego wszyscy tak lekko piszą, ze to Hiszpania bedzie kontrolować mecz? Przeciez to nie jest zadna mega druzyna, to tylko Spain. Egipt to juz nie jest jakis tam ogorek, poziom sie strasznie wyrownal ostatnimi czasy, wiec pisanie ze na poczatku Hszpania wygra seta spokojnie, a pozniej bedize kontrolowala jest dla mnie czyms niemądrym. byc moze tak sie zdarzy, ze Spain wygra tego 1 seta a pozniej przegra, ale to nie musi oznaczac wałka. Egipt będzie walczył o zycie wiec moze byc ciezko Hiszpanom tak sobie kontrolowac ten mecz.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
czyli wynika z tego ze hiszpanie jak przegraja 9 pkt to 2 miejsce a jak Egipt 10 to on awansuje...juz widze jak sie ustawiaja i walcza o ta jedna pilke laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Dokladnie Wojtas...mysle tak samo jak Ty co juz nawet wczesniej napisalem o tym meczu. Obydwie druzyny beda graly na powaznie i jak wygra Egipt to po normalnym meczu po prostu sa lepsi a nie ze bedzie walek wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Slawek czytaj ze zrozumieniem i nie wysmiewaj wszystkiego.
Najpierw moze sprawdz swoje informacje.
Btw. Z takimi postami to do 'quasi'.

Hiszpania przegrywajac do 9pkt czyli od 1 do 9 zajmuje upragnione 2 miejsce. Przy ponad 9pkt straty wiec od 10pkt spadaja na 3 i odpadaja.
Bardziej łopatologicznie sie nie da.

Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.

Wszystko fajnie, ale dlaczego wszyscy tak lekko piszą, ze to Hiszpania bedzie kontrolować mecz? Przeciez to nie jest zadna mega druzyna, to tylko Spain. Egipt to juz nie jest jakis tam ogorek, poziom sie strasznie wyrownal ostatnimi czasy, wiec pisanie ze na poczatku Hszpania wygra seta spokojnie, a pozniej bedize kontrolowala jest dla mnie czyms niemądrym. byc moze tak sie zdarzy, ze Spain wygra tego 1 seta a pozniej przegra, ale to nie musi oznaczac wałka. Egipt będzie walczył o zycie wiec moze byc ciezko Hiszpanom tak sobie kontrolowac ten mecz.


To juz pominale, ale zgadza sie Egipt to nie ogorki i powalcza napewno.
Dlatego pisalem o dosc wyrownanym meczu i poczatkowej ostrej grze Hiszpanow, wiadomo, ze jak nie pojdzie po ich mysli, to beda grac do konca, i w razie potrzeby wygraja ten mecz trafiajac do 'grozniejszej' grupy.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Wojtas_
plus:
Group M - Winner - Argentina @ 1,45 10/10

Ja jednak konterke sobie zagram na to, bo tak pomyslałem, ze nie warto ryzykowac tyle przy tym chorym systemie, trzeba czekać na kolejne wałki. Argentyna, zeby zajac 2 miejsce musi po pierwsze przegrac, a po drugie przegrac odpowiednia ilością małych punktów. Ale czy taka młoda druzyna będzie podkladać mecz? Nie wiadomo, poczekajmy. Znalałem w titanbecie najwyzszy kurs.

Japonia @ 3,57 4/10

jednak znalazlem lepsze rozwiazanie, ze tez wczesniej nie spojrzałem, bo porownywarka mnie lekko oszukała, ale dobrze ze w titanie specjalnie konta nie otworzylem jeszcze

Francja wygra grupe M @ 3,80 4/10

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Ja pograłem Egipt - Hiszpania rezultat po dwóch remis kurs 2,55 5/10
Bardzo parawdopodobny scenariusz.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by lucio76
Ja pograłem Egipt - Hiszpania rezultat po dwóch remis kurs 2,55 5/10
Bardzo parawdopodobny scenariusz.

Rezultat po 2 setach oczywiście.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
Originally Posted by agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.

fortuna ne 1 set hiszpania i mecz egipt miala 7,9 dzis z rana ale...........juz wycofali oferte heheeh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Zeby sobie ułatwić rozpisałem sobie to dzisiejsze wałkowanie itp.
Pewnie innym tez sie przyda.
Najpierw jednak zacznijmy od tego jak wygląda sytuacja w grupach oraz jak się łączą dalej grupy i będzie widać siłę/słabość poszczególnych grup i kto gdzie chce/nie chce trafic jak cos.

[Linked Image] [hyy.pl] ---->>>> [Linked Image] [hyy.pl]



Jedynie w grupie N jak dla mnie jest sytuacja jasna. Brazylia nie kalkuluje i wygrywa dzisiaj z Bułgarią. Kto jak kto, ale Brazylia się nie musi nikogo bać i po drugie nie chce mi sie wierzyc, zeby odpuszczali mecz, grają o zwycięstwo, na dodatek wygrana prawdopodobnie pozwoli ominac Rosjan, a z Kubanczykami to oni juz chetnie rewanz rozegrają. Dla mnie Bułgaria 2 miejsce, Brazylia wychodzi z 1.


jestem pewny, ale poczekam do 19:00
Brazylia -1,5 @ 1,66 9/10



W grupie H nie widze kalkulacji ze strony Serbów jakoś. Będą chcieli ominac Brazylijczyków raczej i dlatego ograją Meksyk i zajmą 1 miejsce w grupie. Grają na dodatek o 17 więc nie będą znac wyników Brazylia-Bułgaria i poszczególnych miejsc ich. Na pewno przewidują, ze Brazylia wygra, wiec oni tez muszą wygrac. Lepsza siłowa Rosja niz techniczna Brazylia.


===============

A więc na podstawie tych wypocin mała aktualizacja tabel:

Grupa P
Serbia
Rosja/Spain/Egipt(2 miejsce)
Francja/Argentyna(2 miejsce)

Grupa Q
Brazylia
Kuba
Rosja/Spain(1 miejsce)

==============



W grupie I walczą wszyscy o to, aby nie wyjsc z pierwszego miejsca - czyli ominac Brazylię i nieobliczalną Kubę. Nikt nie chce trafic na Brazylię, bo w nastepnej rundzie tylko 1 druzyna awansuje do 1/2, a reszta walczy o dalsze miejsca. Wszyscy raczej przewidują, ze Brazylia nie bedzie kalkulować, ogra Bulgarię i zajmie 1 miejsce. Jedyny minus w mych rozwazaniach to to, ze Brazylia gra o 21 i bedzie znac juz rozstrzygniecia w grupie I. Rosjanie wczoraj oddali mecz Spain, małe punkty policzyli w miare dobrze. Hiszpania dzisiaj musi wygrac lub nie przegrac za duza ilością małych punktów, zeby awansować dalej. Teraz pytanie czy Rosjanie wczorajszy wałek ustalili wraz z Hiszpanią i w zamian Spain dzisiaj obiecało wygrać i nie probowac ich "wepchnac" na 1 miejsce czy tez Rosjanie sami sobie to wszystko zaplanowali i teraz czekają w niepewności. Jednak cały plan moze spalic na panewce, gdy Egipt walczący o zycie ogra Hiszpanie i wtedy Rosjanie i tak zajmą 1 miejsce, a drugie w zaleznosci od małych punktów Spain/Egipt. Dlatego ta grupa jest najbardziej pokręcona i wczorajszy wałek ma wiele "końców". Sam nie wiem jak to sie tutaj skończy jednak blizej mi do zagrania hc na Egipt czy czysty win Egiptu.


Egipt +7,5 pkt @ 1,65 5/10
Egipt +1,5 @ 1,85 4/10


W grupie L wszystko w rękach Czechów, gdyz to oni zadecydują o kolejności w tej grupie. Zależy z kim bardziej będą chcieć grać i czy będą obawiać się Bułgarii w "rewanzu" czy tez wlaśnie mając w głowach tą poprzednią wygraną z nimi będą chcieli na "siłę" zagrac z nimi. Czesi grają o 17 więc muszą sami zadecydować. Wygrywając z Kamerunem lub przegrywajac odpowiednia iloscia małych pkt-> zajmują 1 miejsce w grupie i trafiają pozniej na Bułgarów i Niemców najprawdopodobniej. Zeby zajac drugie miejce muszą przegrać odpowiednią ilością małych punktów, a wtedy trafiają na Włochów i Francuzów najprawdopodobniej. Jak dla mnie lepszy ten drugi wariant, no ale to moje subiektywne zdania, nie znam zdania Czechów i nie wiem czy w ogole beda kalkulowac, a np nie wyjda na pelnej i nie pykna Kamerunu, zeby miec psychike dobrą i czucie zwyciestwa. Chociaz jak to mowia apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz moga zaczac kalkulowac, bo czuja ze są w stanie cos ugrac na tych MS oraz Kamerun to wcale nie takie ogorki jak myslano przed mundialem, moga im sprawic duzo kłopotów, bo oni w sumie grają o zycie rowniez. Moze byc bardzo ciekawie. Ja jednak licząc na mocne głowy Czechów po tych dobrych wczesniejszych meczach mysle, ze będą kontrolowac mecz i przegrają z Kamerunem odpowiednia iloscia malych pkt i zajmą 2 miejsce w grupie. Więc Kamerun do boju !

Kamerun @ 6,63 2/10
Kamerun +2,5 @ 1,75 4/10




Reszta rozwazan na ten moment jest zbyt ryzykowana, trzeba poczekać do około 18:30 przynajmniej oraz grac na livach mecze z 17.


Czekam na inne opinie tongue

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
tak juz na marginesie to polacy jako jedyni przed dzisiejszymi meczami sa bez szans na awans, szkoda ze wracamy do kraju odpadajac w tym samym czasie razem ( prawdopodobnie ) z takimi ekipami jak kamerun egipt czy puerto rico a dalej beda grac takie ekipy jak ( prawdopodobnie ) niemcy , czechy , argentyna czy francja

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Jednak lepiej czekać nauka


===========
"Kiedy na piątkowy trening Brazylijczyków dotarły wieści o tym, że Bułgaria pokonała Polskę 3:0, o dalszym trenowaniu nie mogło być mowy. W ekipie Bernardo Rezende emocje sięgnęły zenitu. Co tak wzburzyło Canarinhos?



- To są kpiny. Jutrzejszy mecz będzie parodią, bo oba zespoły będą chciały przegrać i nikt nie będzie robił nic, by odnieść zwycięstwo. To jest zamach na siatkówkę. Te zasady promują takie zespoły jak Iran, Egipt czy Japonia, zaś są zabójcze dla realnych rywali gospodarzy - mówił oburzony Giba. Po wczorajszej porażce biało-czerwonych stało się bowiem jasne, że łatwiejszą drogę do finału może mieć zespół, który przegra pojedynek Brazylia - Bułgaria. Już przed mistrzostwami Bernardinho i jego ekipa zgłaszali zastrzeżenia do formuły rozgrywania tegorocznych mistrzostw świata, wczoraj jednak nie mogli opanować emocji.



- Te mistrzostwa są tak absurdalne, tak źle skonstruowane, że to wstyd. A włoska prasa stara się to ukryć. Zrobili klucz według którego przegrany spada do łatwiejszej grupy. I co, mamy przegrać z Bułgarią? Nie wiem - grzmiał Bernardo Rezende.


- Pierwszy raz widzę turniej, w którym bardziej opłaca się przegrać niż wygrać. Uprzywilejowany powinien być zwycięzca, a nie odwrotnie.Mecz przeciwko Bułgarii będzie po prostu śmieszny. Lepiej byłoby zostać w hotelu i pociągnąć losy - ironizuje Rodrigao.



Zresztą nie tylko Brazylijczycy widzą absurd tego systemu rozgrywek. Inni także go dostrzegają, a co więcej - skrupulatnie go wykorzystują. Rosja, murowany faworyt do wygrania grupy I i co za tym idzie spotkanie się w kolejnej fazie z Brazylią, dziś niespodziewanie przegrała mecz z Hiszpanią i teraz zapewne awansuje z drugiego miejsca omijając tym samym pojedynek z obrońcami tytułu mistrzowskiego na tym etapie rozgrywek. - Chyba wszyscy chcą uniknąć Brazylii. Gratulacje dla "geniuszy" z FIVB, którzy zatwierdzili ten system rozgrywek - nie kryli złości gracze Brazylii. "

/reprezentacja.net/
=============

Zobaczymy czy Brazylijczycy tak sobie tylko gadają czy cos jest na rzeczy z tą porazką tongue

Dołączył: Oct 2010
Posty: 18
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 18
Originally Posted by Wojtas_
Zależy z kim bardziej będą chcieć grać i czy będą obawiać się Bułgarii w "rewanzu" czy tez wlaśnie mając w głowach tą poprzednią wygraną z nimi będą chcieli na "siłę" zagrac z nimi. Czesi grają o 17 więc muszą sami zadecydować. Wygrywając z Kamerunem lub przegrywajac odpowiednia iloscia małych pkt-> zajmują 1 miejsce w grupie i trafiają pozniej na Bułgarów i Niemców najprawdopodobniej. Zeby zajac drugie miejce muszą przegrać odpowiednią ilością małych punktów, a wtedy trafiają na Włochów i Francuzów najprawdopodobniej. Jak dla mnie lepszy ten drugi wariant, no ale to moje subiektywne zdania,

Ja myślę, żeby w ogóle nie ruszać tego meczu. Już większe szanse mają w następnej rundzie z Francuzami i na miejsce 5-8 niż przegrać spotkanie z Niemcami i Bułgarią. Z Włochami na pewno nie ugrają nic, są to gospodarze i wróżę im Top 4. Nie po to tworzyli taki system by zająć jakieś tam miejsce z poza najlepszej czwórki. Czechy pyknął gładko Kamerun bez żadnych tam ustawek i lepiej jest zagrać z Francja niż Niemcami i Bułgarią.

[Linked Image]

Dołączył: Mar 2010
Posty: 45
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 45
sam sobie zaprzeczasz. jak czesi pykna kamerun to trafia wlasnie na bulgarow i niemcow

Dołączył: Oct 2010
Posty: 18
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 18
Rzeczywiście masz rację, ale tak to jest jak gorąca głowa i się analizuje na szybko laugh.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Originally Posted by Slawek_kk
a moim zdaniem mecz Egipt - Hiszpania nie do grania przed meczem tylko na live...

tylko ze buki po wczorajszym poplynieciu na livie ci tego meczu wogle na live nie wystawia...

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
wystawia wystawia tylko ze na pewno beda limity smieszne badz kursy beda znacznie mniejsze niz powinny byc w takiej sytuacjii , na pewno nie dadza jak wczoraj bwin przy stanie 2-0 dla rosjii kurs 11 na spain

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1