Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Quote
Quote
Przetlumaczcie sobie to zdanie "Der Betrag ist nicht in bar ablösbar!"

kasa nie do wyplacenia w gotowce. eot
tzn ze znow kolejny wirtual money??

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
tak ktory buk dalby nieskonczona liczbe bonow na 5 euro? przeciez zrobiliby bonus od rejestracji gdyby mieli zamiar wyplacac

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
eee to chyba kpiny przeciez powinni wyplacac inne buki dawaly za rejestracje 10 euro i byly wyplacalne i mialy duzo gorsze oceny na sbr a ten ma b+ i jest niewyplacalny lol niemozliwe ;/

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
ty jestes lol, czytaj zasady zanim sie zarejestujesz, nigdzie nie napisali ze to beda wyplacac tylko ze daja 5 ojro na gre

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
v3n0m - to nie rozumiem po co dają taki bonus? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podpucha?

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
to jest cos na zasadzie konta goscia np w expekt, ktos np nie gra na necie spodoba mu sie to wplaci do nich prawdziwa kase, forma promocji

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
poczekajmy panowie az bedziemy pewni tak czy nie . traktujme gre tam na zasadzie zabawy jak wyplaca to dobrze jak nie to sie sprawdzilismy i potrafimy nie stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Chcesz sie zalozyc ze nie wyplaca?;)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Chcesz sie zalozyc ze nie wyplaca?;)

zalezy po jakim kursie ;b

Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
v3n0m jestes załosny czemu niby maja nie wypłacić
admiralbet, bettingstar jakos wypłacali mimo ze wogóle nie było ich na liscie buków sprawdzonych, bezpiecznych. jak ktos na jedno nazwisko nie pozakładał 30 kont to napewno kase dostanie. zreszta w tym ich cel zeby wypłacic a potem mozesz do nich wpłacic cos swojego bo wiesz wtedy ze sa wyplacalni i wogóle. amerykanskie buki daja po 50 $ heh i tam sie tak nie dziwisz a niemiecki buk daje 5 E i juz odrazu jakies domysły. ja mam juz 28 E i zaraz cos dogram i wypłacam wtedy wam powiem co jak naprawde jest

tylko nie wiem czy czasami kasa nie musi lezec 14 dni ?? wie ktoś cos o tym???

Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
Quote
to jest cos na zasadzie konta goscia np w expekt, ktos np nie gra na necie spodoba mu sie to wplaci do nich prawdziwa kase, forma promocji

tylko że w interwetten dostajesz tego bonusa na swoje konto a nie na jakieś konto gościa.

Zastanawiam sie co bedzie jeśli wplace przez moneybookers np. 5 Euro (czyli bede miał w sumie 10), zagram zakład za 10 Euro i wygram. Czy wtedy wygraną podzielą na pół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
zaraz zobaczymy, wyslalem maila
maja napisane ze w ciagu 30 minut powinni odpisać...zobaczymy więc

Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
czemu nie moge sie zarejesteowac?! wyskakuje mi "An error occured" :> pomocy^^

Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
ja własnie zleciłem im wypłate na MB i narazie mam taki komunikat że " mój przelew bankowy bedzie zrealizowany jak najszybciej" poczekamy zobaczymy ze Sportingbetu na MB też tak szybko nie idzie hehe

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
nie wiem czy nie doczytalem ale kasa powinna przelezec na Twoim koncie minimum 14 dni ... watpie zeby ci ja juz teraz wyplacili ... ale mimo wszystko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> takim tematom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

za dużo niedorozwiniętych bawi się w obstawianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
gdzie ten kod dokladnie bo nie widze nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
a co do loga interwetten to chodzi i bilboard na gorze strony ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
i chyba juz po promocji kodu na stronie juz znalezc chyba nie mozna przynjmaniej ja juz nie widze. Wiec z tego wychodzi ze jednak wyplaty powinny byc a kto nie zdarzyl niech zaluje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
to dobrze jakby to bylo virtual money to by nie zabierali kodow z sat1.com

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
BONY na sprzedaz

oki, pewnie zaraz wszyscy mnie zbluzgaja, ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
mam u siebie zapisane troche niewykorzystanych bonow ... nie wiem czy wszystkie dzialaja, ale czesc na 100%, przed chwila sprawdzilem na jednym i poszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w zamian chcialbym kase na MB lub GB (payfriend) ...

jesli kogos to interesuje to pytac na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ale najprawdopodobniej bedzie to wygladac tak ze ktos zalozy konto, ja sie zaloguje, wczytam mu bonusa, pozniej of cors konto oddaje bo po co mi ... jakby chcial kilka to bym sobie sam zalozyl, a wtedy ta osoba przelewa mi kase czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha ... mozecie mnie wyklinac ... w zasadzie mam to w dupie ... jesli ktos chce kase na interwetten ... tzn chce kupic bon o polowe za polowe ceny to walic do mnie ... jak nie to z czasem sam je zuzyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1