|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Przetlumaczcie sobie to zdanie "Der Betrag ist nicht in bar ablösbar!" kasa nie do wyplacenia w gotowce. eot tzn ze znow kolejny wirtual money??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
tak ktory buk dalby nieskonczona liczbe bonow na 5 euro? przeciez zrobiliby bonus od rejestracji gdyby mieli zamiar wyplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
eee to chyba kpiny przeciez powinni wyplacac inne buki dawaly za rejestracje 10 euro i byly wyplacalne i mialy duzo gorsze oceny na sbr a ten ma b+ i jest niewyplacalny lol niemozliwe ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
ty jestes lol, czytaj zasady zanim sie zarejestujesz, nigdzie nie napisali ze to beda wyplacac tylko ze daja 5 ojro na gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
v3n0m - to nie rozumiem po co dają taki bonus? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podpucha?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
to jest cos na zasadzie konta goscia np w expekt, ktos np nie gra na necie spodoba mu sie to wplaci do nich prawdziwa kase, forma promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
poczekajmy panowie az bedziemy pewni tak czy nie . traktujme gre tam na zasadzie zabawy jak wyplaca to dobrze jak nie to sie sprawdzilismy i potrafimy nie stracic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Chcesz sie zalozyc ze nie wyplaca?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Chcesz sie zalozyc ze nie wyplaca?;) zalezy po jakim kursie ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
v3n0m jestes załosny czemu niby maja nie wypłacić admiralbet, bettingstar jakos wypłacali mimo ze wogóle nie było ich na liscie buków sprawdzonych, bezpiecznych. jak ktos na jedno nazwisko nie pozakładał 30 kont to napewno kase dostanie. zreszta w tym ich cel zeby wypłacic a potem mozesz do nich wpłacic cos swojego bo wiesz wtedy ze sa wyplacalni i wogóle. amerykanskie buki daja po 50 $ heh i tam sie tak nie dziwisz a niemiecki buk daje 5 E i juz odrazu jakies domysły. ja mam juz 28 E i zaraz cos dogram i wypłacam wtedy wam powiem co jak naprawde jest
tylko nie wiem czy czasami kasa nie musi lezec 14 dni ?? wie ktoś cos o tym???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 98 |
to jest cos na zasadzie konta goscia np w expekt, ktos np nie gra na necie spodoba mu sie to wplaci do nich prawdziwa kase, forma promocji tylko że w interwetten dostajesz tego bonusa na swoje konto a nie na jakieś konto gościa. Zastanawiam sie co bedzie jeśli wplace przez moneybookers np. 5 Euro (czyli bede miał w sumie 10), zagram zakład za 10 Euro i wygram. Czy wtedy wygraną podzielą na pół <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
zaraz zobaczymy, wyslalem maila maja napisane ze w ciagu 30 minut powinni odpisać...zobaczymy więc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
czemu nie moge sie zarejesteowac?! wyskakuje mi "An error occured" :> pomocy^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
ja własnie zleciłem im wypłate na MB i narazie mam taki komunikat że " mój przelew bankowy bedzie zrealizowany jak najszybciej" poczekamy zobaczymy ze Sportingbetu na MB też tak szybko nie idzie hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
nie wiem czy nie doczytalem ale kasa powinna przelezec na Twoim koncie minimum 14 dni ... watpie zeby ci ja juz teraz wyplacili ... ale mimo wszystko powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> takim tematom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
za dużo niedorozwiniętych bawi się w obstawianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
gdzie ten kod dokladnie bo nie widze nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a co do loga interwetten to chodzi i bilboard na gorze strony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
i chyba juz po promocji kodu na stronie juz znalezc chyba nie mozna przynjmaniej ja juz nie widze. Wiec z tego wychodzi ze jednak wyplaty powinny byc a kto nie zdarzyl niech zaluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
to dobrze jakby to bylo virtual money to by nie zabierali kodow z sat1.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
BONY na sprzedaz
oki, pewnie zaraz wszyscy mnie zbluzgaja, ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mam u siebie zapisane troche niewykorzystanych bonow ... nie wiem czy wszystkie dzialaja, ale czesc na 100%, przed chwila sprawdzilem na jednym i poszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w zamian chcialbym kase na MB lub GB (payfriend) ...
jesli kogos to interesuje to pytac na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale najprawdopodobniej bedzie to wygladac tak ze ktos zalozy konto, ja sie zaloguje, wczytam mu bonusa, pozniej of cors konto oddaje bo po co mi ... jakby chcial kilka to bym sobie sam zalozyl, a wtedy ta osoba przelewa mi kase czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha ... mozecie mnie wyklinac ... w zasadzie mam to w dupie ... jesli ktos chce kase na interwetten ... tzn chce kupic bon o polowe za polowe ceny to walic do mnie ... jak nie to z czasem sam je zuzyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka