Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 30 1 2 3 4 5 6 29 30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
no fakt promocja sie skonczyla jak ktos chce kod za free to pisac na meil: p4w3l@poczta.fm .Oczywiscie kody daje za free zeby nie bylo zadnych domyslow ze jestem taki palant jak ten wyzej co chcial kase za kody blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
przecierz tan pin jest ogólno dostępny w internecie , w/w postach jest ta strona.
pozastym pin można wpisać tylko jeden, wiec niedajcie się nabrać na takie durne oferty

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
BONY na sprzedaz

oki, pewnie zaraz wszyscy mnie zbluzgaja, ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
mam u siebie zapisane troche niewykorzystanych bonow ... nie wiem czy wszystkie dzialaja, ale czesc na 100%, przed chwila sprawdzilem na jednym i poszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

w zamian chcialbym kase na MB lub GB (payfriend) ...

jesli kogos to interesuje to pytac na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ale najprawdopodobniej bedzie to wygladac tak ze ktos zalozy konto, ja sie zaloguje, wczytam mu bonusa, pozniej of cors konto oddaje bo po co mi ... jakby chcial kilka to bym sobie sam zalozyl, a wtedy ta osoba przelewa mi kase czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

aha ... mozecie mnie wyklinac ... w zasadzie mam to w dupie ... jesli ktos chce kase na interwetten ... tzn chce kupic bon o polowe za polowe ceny to walic do mnie ... jak nie to z czasem sam je zuzyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mam ochote cie dojebac.
(wybaczcie za taka wypowiedz ale teraz to hu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> mnie strzelil jak to zobaczylem, wyrzuccie tego idiote ! )

Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
a ja tam apeluje aby nie dawac jebanym frajerom zarabiac w taki sposob.

dziekuje za uwage.

ps. jebac cfaniakow

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Może się kilku osobom narażę, ale czy admini na tym są tylko od parady?

Ciąć takie posty i wyrywać chwasty!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
wiesz co ... ja ci powiem tyle, jak byly bony w bettingstar24.com to rozdalem wszystkie jakie mialem, a pozniej okazalo sie ze kazdy kazdemu sprzedawal ... wiec teraz ja wszystko pierdole, tyle mam do powiedzenia ...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
promocja sie skonczyla nie ma juz bonow na tej stronce !! Ja mam ich troche wiec kto chce to DAM ZA DARMO email : p4w3l@poczta.fm kto chce nich napisze !!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
Quote
wiec teraz ja wszystko pierdole, tyle mam do powiedzenia ...

I vice-versa frajerze.
Szczakiel - to coś pochodnego od koruptorów ze Szczakowej?
Zgadzałoby się. EOT.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
moze chodzi wam o to ze w nieodpowiednim miejscu to napisalem ... faktycznie, do tego jest oddzielny watek, tam gdzie ludzie sprzedaja bony na bet-at-home oraz na inne buki, tyle ze tam nikt po nikim za to nie jezdzi ...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
A wracając do tych normalniejszych rzeczy...
to że sam bonus nie może zostać wypłacony to jest tak wszędzie, ale jeżeli coś z tego ugrasz to możesz wypłacić. Przynajmniej tak mi sie wydaje!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
dobra, uderzam sie w piers i przyznaje ze zachowalem sie hamsko ... chociaz dla usprawiedliwienia dodam ze nauczylem sie tego wlasnie na tym forum...
przepraszam osoby ktore urazilem ... juz poprosilem gore o usuniecie moich postow ... mam nadzieje ze ten temat nie bedzie dalej roztrzesany ...

Szczakiel

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
UWAGA UWAGA


SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK


CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!

ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!

A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
UWAGA UWAGA


SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK


CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!

ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!

A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA
spadaj dzieciaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
banda idiotów:) ....ale to nic.... większym idiota będzie dla mnie ten kto skorzysta z tych ofert wyżej reklamujących się kretynów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Quote
UWAGA UWAGA


SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK


CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!

ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!

A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA
spadaj dzieciaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Jaja sobie robi ale pewnie troche osob sie nabierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
Juz niewiem co mówić Gdy na was patrze DEBILE

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
hahah ja oddalem od mojego posta okolo 20 bonusow za darmo a wy cioty chcecie sprzedawac blush

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
Piechu.. to sie uczciwie zarabia, wiesz ile musialem sie natrudzic zeby załozyc te 45 kont w interwetten?? tu ludzie proboja uczciwie zarobić a ty wyzywasz od debili nas..pomysl troche łobuzie ty kochany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
moze po prostu ignorujmy ich i nie komentujmy ich wypowiedzi, bo to raczej nie ma sensu, a kasa na Interwetten jest na 100% wyplacalna, 5 euro trzeba obrocic jeden raz tylko i minimalna wyplata 30 euro, wyplacic mozna dopiero po 14 dniach od zaladowania vouchera

Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
spierdalac z tego tematu i to juz macie tamt od sprzedazy wiem tam takie oferty składajcie a tak tylko tutaj zasmiecacie przejrzystosc tego tematu. Won

Strona 4 z 30 1 2 3 4 5 6 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1