|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
no fakt promocja sie skonczyla jak ktos chce kod za free to pisac na meil: p4w3l@poczta.fm .Oczywiscie kody daje za free zeby nie bylo zadnych domyslow ze jestem taki palant jak ten wyzej co chcial kase za kody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
przecierz tan pin jest ogólno dostępny w internecie , w/w postach jest ta strona. pozastym pin można wpisać tylko jeden, wiec niedajcie się nabrać na takie durne oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
BONY na sprzedaz
oki, pewnie zaraz wszyscy mnie zbluzgaja, ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mam u siebie zapisane troche niewykorzystanych bonow ... nie wiem czy wszystkie dzialaja, ale czesc na 100%, przed chwila sprawdzilem na jednym i poszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
w zamian chcialbym kase na MB lub GB (payfriend) ...
jesli kogos to interesuje to pytac na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale najprawdopodobniej bedzie to wygladac tak ze ktos zalozy konto, ja sie zaloguje, wczytam mu bonusa, pozniej of cors konto oddaje bo po co mi ... jakby chcial kilka to bym sobie sam zalozyl, a wtedy ta osoba przelewa mi kase czy jakos tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aha ... mozecie mnie wyklinac ... w zasadzie mam to w dupie ... jesli ktos chce kase na interwetten ... tzn chce kupic bon o polowe za polowe ceny to walic do mnie ... jak nie to z czasem sam je zuzyje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam ochote cie dojebac. (wybaczcie za taka wypowiedz ale teraz to hu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> mnie strzelil jak to zobaczylem, wyrzuccie tego idiote ! )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
a ja tam apeluje aby nie dawac jebanym frajerom zarabiac w taki sposob. dziekuje za uwage.
ps. jebac cfaniakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210 |
Może się kilku osobom narażę, ale czy admini na tym są tylko od parady?
Ciąć takie posty i wyrywać chwasty!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
wiesz co ... ja ci powiem tyle, jak byly bony w bettingstar24.com to rozdalem wszystkie jakie mialem, a pozniej okazalo sie ze kazdy kazdemu sprzedawal ... wiec teraz ja wszystko pierdole, tyle mam do powiedzenia ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
promocja sie skonczyla nie ma juz bonow na tej stronce !! Ja mam ich troche wiec kto chce to DAM ZA DARMO email : p4w3l@poczta.fm kto chce nich napisze !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 210 |
wiec teraz ja wszystko pierdole, tyle mam do powiedzenia ... I vice-versa frajerze. Szczakiel - to coś pochodnego od koruptorów ze Szczakowej? Zgadzałoby się. EOT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
moze chodzi wam o to ze w nieodpowiednim miejscu to napisalem ... faktycznie, do tego jest oddzielny watek, tam gdzie ludzie sprzedaja bony na bet-at-home oraz na inne buki, tyle ze tam nikt po nikim za to nie jezdzi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
A wracając do tych normalniejszych rzeczy... to że sam bonus nie może zostać wypłacony to jest tak wszędzie, ale jeżeli coś z tego ugrasz to możesz wypłacić. Przynajmniej tak mi sie wydaje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46 |
dobra, uderzam sie w piers i przyznaje ze zachowalem sie hamsko ... chociaz dla usprawiedliwienia dodam ze nauczylem sie tego wlasnie na tym forum... przepraszam osoby ktore urazilem ... juz poprosilem gore o usuniecie moich postow ... mam nadzieje ze ten temat nie bedzie dalej roztrzesany ...
Szczakiel
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
UWAGA UWAGA
SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK
CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!
ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!
A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
UWAGA UWAGA
SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK
CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!
ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!
A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA spadaj dzieciaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
banda idiotów:) ....ale to nic.... większym idiota będzie dla mnie ten kto skorzysta z tych ofert wyżej reklamujących się kretynów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
UWAGA UWAGA
SUPER OFERTA MAM JESZCZE 14 KONT W INTERWETTEN Z ZAŁADOWANYMI GRATISOWYMI 5 EURO NA DOBRY POCZĄTEK
CENA - SUPER OKAZYJNA ZALEDWIE 5 ZŁ ZA 5 EURO !!!!!!!!
ŚPIESZCIE SIE BO SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI !!
A PROMOCJA SIĘ JUZ SKOŃCZYLA spadaj dzieciaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jaja sobie robi ale pewnie troche osob sie nabierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
Juz niewiem co mówić Gdy na was patrze DEBILE
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
hahah ja oddalem od mojego posta okolo 20 bonusow za darmo a wy cioty chcecie sprzedawac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
Piechu.. to sie uczciwie zarabia, wiesz ile musialem sie natrudzic zeby załozyc te 45 kont w interwetten?? tu ludzie proboja uczciwie zarobić a ty wyzywasz od debili nas..pomysl troche łobuzie ty kochany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
moze po prostu ignorujmy ich i nie komentujmy ich wypowiedzi, bo to raczej nie ma sensu, a kasa na Interwetten jest na 100% wyplacalna, 5 euro trzeba obrocic jeden raz tylko i minimalna wyplata 30 euro, wyplacic mozna dopiero po 14 dniach od zaladowania vouchera
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
spierdalac z tego tematu i to juz macie tamt od sprzedazy wiem tam takie oferty składajcie a tak tylko tutaj zasmiecacie przejrzystosc tego tematu. Won
|
|
|
Link skopiowany do schowka