Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 30 1 2 15 16 17 18 19 29 30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
dobre dobre:D

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
przed chwila mi przyslali maila .

poniewaz jest za duzo wyplat ich konto chwilowo nie ma pokrycia. Wyplaty zostaly wstrzymane . Jesli ktos mial zamiar dzis wyplacic to raczej nic z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
hmm ja zlecilem wyplate wcozraj i takiego meila nie dsotalem wiec hcyba kaske dostane

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
hmm ja zlecilem wyplate wcozraj i takiego meila nie dsotalem wiec hcyba kaske dostane

ja zlecalem od wczoraj godzina 17 i rano chyba z 4 az w koncu maila po niemiecku napisalem i sie wyjasnilo... :/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe

ten juz dorabia wlasna ideologie. ''chwilowo'' a nie ze zbankrutowali i koniec ich dzialalnosci. nie siejcie famy bo ktos pomysli ze to nic nie warte przegra cash i straci darmowa kase.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ??
Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ??

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Mam jeszcze 3 bony jest ktos chetny do wymiany ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ma ktos jakieś bony, tylko nie z pocz atkiem cts i sa1 bo takie już wykorzystałem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ??
Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ??

kasa dalej byla. wyslalem im 2 razy skan prawa jazdy. napisalem czemu nie zrealizowano jeszcze wyplaty. odp byla : poniewaz mamy klopoty techniczne za 30min wszystko wroci do normy i zrealizujemy przekaz jak szybko sie da .
pozniej wchodze na swoje konto a tam napis ze wykonalem payout (tam w tym account) ale ze mam im faxem swoj paszport przeslac ...wiec jeszcze raz klikam wyplate na moenybookers i tu niespodzianka dostaje maila opisanego wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
a jakie masz te bony??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
Nie,gralem w angielskim buku Coral! Najlepszy wsumie z bukow jaki jest w moim miasteczku!W tym tygodniu mozna bylo obstawic az 8 lig! bedfredzie i ledbrokerze jest tylko liga angielska szkocka niemiecka hiszpanska i czasami wloska!z czwartkowych meczow UEFA mozna byl postawic bolto midlesborough everon hibernian!!!!! poza tym nie mozna stawiac meczu z podporka!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
Quote
Quote
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ??
Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ??

kasa dalej byla. wyslalem im 2 razy skan prawa jazdy. napisalem czemu nie zrealizowano jeszcze wyplaty. odp byla : poniewaz mamy klopoty techniczne za 30min wszystko wroci do normy i zrealizujemy przekaz jak szybko sie da .
pozniej wchodze na swoje konto a tam napis ze wykonalem payout (tam w tym account) ale ze mam im faxem swoj paszport przeslac ...wiec jeszcze raz klikam wyplate na moenybookers i tu niespodzianka dostaje maila opisanego wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Hmm to u mnie wsyztsko ok bedize chyba zlecilem wyplate na konto bankowe kasa odrazu zniknela nie przyslali mi zadnego meila i wyslalem im odrazu skan paszporu na meila.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
no moze i piechu sie zalapales. ja ide spac. dalsza czesc sagi wyplata loipopa wieczorem ;b

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
Wyslalem im meila o takiej tresci :
Welcome. My nick on your site is AdamL yesterday i wanted to payout 30Euro to my bank account. After that balance on my account on yours site was 0 Euro. You don't send any mail to me so I send my passport scan to this email address ([email protected]). Did this transaction was realized ?? I asking that because i readed on Internet Forum that you have problems with cash on yours bank account
_______
Moj angielski nie jest zbyt dobry jak widac ale mysle ze beda wiedziec ocb tongue

jak mi odpowiedza to napisze co i jak

Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
Nie,gralem w angielskim buku Coral! Najlepszy wsumie z bukow jaki jest w moim miasteczku!W tym tygodniu mozna bylo obstawic az 8 lig! bedfredzie i ledbrokerze jest tylko liga angielska szkocka niemiecka hiszpanska i czasami wloska!z czwartkowych meczow UEFA mozna byl postawic bolto midlesborough everon hibernian!!!!! poza tym nie mozna stawiac meczu z podporka!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
ha odrazu mi odpisali :
"Dear Sir,

we did the payout yesterday. A bank transfer takes 4 - 5 working days so the money should be at you bank account on Friday.

Kind regards

INTERWETTEN-TEAM"

______
YUPI tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
Quote
Quote
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe

ten juz dorabia wlasna ideologie. ''chwilowo'' a nie ze zbankrutowali i koniec ich dzialalnosci. nie siejcie famy bo ktos pomysli ze to nic nie warte przegra cash i straci darmowa kase.

a ty sie tak nie goraczkuj:) nie widzisz usmieszkow? troche wiecej luzu. a tak BTW sam przyznasz ze niestety polacy zakladaja po 100 kont, bawia sie w rozne IP masking i potem nie dziwota ze moga byc jakies chwilowe problemy. wiecej luzu i usmiechu na codzien koledzy, to tylko hazard, sa wazniejsze sprawy w zyciu ktorymi mozna sie stresowac:) pozdro dla wszystkich!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
cos dlugo nie rozliczaja

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ?

Strona 17 z 30 1 2 15 16 17 18 19 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1