|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
przed chwila mi przyslali maila .
poniewaz jest za duzo wyplat ich konto chwilowo nie ma pokrycia. Wyplaty zostaly wstrzymane . Jesli ktos mial zamiar dzis wyplacic to raczej nic z tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
hmm ja zlecilem wyplate wcozraj i takiego meila nie dsotalem wiec hcyba kaske dostane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
hmm ja zlecilem wyplate wcozraj i takiego meila nie dsotalem wiec hcyba kaske dostane ja zlecalem od wczoraj godzina 17 i rano chyba z 4 az w koncu maila po niemiecku napisalem i sie wyjasnilo... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe ten juz dorabia wlasna ideologie. ''chwilowo'' a nie ze zbankrutowali i koniec ich dzialalnosci. nie siejcie famy bo ktos pomysli ze to nic nie warte przegra cash i straci darmowa kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ?? Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Mam jeszcze 3 bony jest ktos chetny do wymiany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ma ktos jakieś bony, tylko nie z pocz atkiem cts i sa1 bo takie już wykorzystałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ?? Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ?? kasa dalej byla. wyslalem im 2 razy skan prawa jazdy. napisalem czemu nie zrealizowano jeszcze wyplaty. odp byla : poniewaz mamy klopoty techniczne za 30min wszystko wroci do normy i zrealizujemy przekaz jak szybko sie da . pozniej wchodze na swoje konto a tam napis ze wykonalem payout (tam w tym account) ale ze mam im faxem swoj paszport przeslac ...wiec jeszcze raz klikam wyplate na moenybookers i tu niespodzianka dostaje maila opisanego wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49 |
Nie,gralem w angielskim buku Coral! Najlepszy wsumie z bukow jaki jest w moim miasteczku!W tym tygodniu mozna bylo obstawic az 8 lig! bedfredzie i ledbrokerze jest tylko liga angielska szkocka niemiecka hiszpanska i czasami wloska!z czwartkowych meczow UEFA mozna byl postawic bolto midlesborough everon hibernian!!!!! poza tym nie mozna stawiac meczu z podporka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
loipop ale zleclaes i ci kaska dalej byla na koncie czy jak ?? Co bylo nie tak ze im maila musiales wyslac ?? kasa dalej byla. wyslalem im 2 razy skan prawa jazdy. napisalem czemu nie zrealizowano jeszcze wyplaty. odp byla : poniewaz mamy klopoty techniczne za 30min wszystko wroci do normy i zrealizujemy przekaz jak szybko sie da . pozniej wchodze na swoje konto a tam napis ze wykonalem payout (tam w tym account) ale ze mam im faxem swoj paszport przeslac ...wiec jeszcze raz klikam wyplate na moenybookers i tu niespodzianka dostaje maila opisanego wyzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Hmm to u mnie wsyztsko ok bedize chyba zlecilem wyplate na konto bankowe kasa odrazu zniknela nie przyslali mi zadnego meila i wyslalem im odrazu skan paszporu na meila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
no moze i piechu sie zalapales. ja ide spac. dalsza czesc sagi wyplata loipopa wieczorem ;b
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
Wyslalem im meila o takiej tresci : Welcome. My nick on your site is AdamL yesterday i wanted to payout 30Euro to my bank account. After that balance on my account on yours site was 0 Euro. You don't send any mail to me so I send my passport scan to this email address ( [email protected]). Did this transaction was realized ?? I asking that because i readed on Internet Forum that you have problems with cash on yours bank account _______ Moj angielski nie jest zbyt dobry jak widac ale mysle ze beda wiedziec ocb  jak mi odpowiedza to napisze co i jak
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 49 |
Nie,gralem w angielskim buku Coral! Najlepszy wsumie z bukow jaki jest w moim miasteczku!W tym tygodniu mozna bylo obstawic az 8 lig! bedfredzie i ledbrokerze jest tylko liga angielska szkocka niemiecka hiszpanska i czasami wloska!z czwartkowych meczow UEFA mozna byl postawic bolto midlesborough everon hibernian!!!!! poza tym nie mozna stawiac meczu z podporka!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
ha odrazu mi odpisali : "Dear Sir, we did the payout yesterday. A bank transfer takes 4 - 5 working days so the money should be at you bank account on Friday. Kind regards INTERWETTEN-TEAM" ______ YUPI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
no to hit... sami siebie zalatwili, polscy gracze ogolocili ich konta i po marzeniach o realizacji kaski:) po prostu super hehe ten juz dorabia wlasna ideologie. ''chwilowo'' a nie ze zbankrutowali i koniec ich dzialalnosci. nie siejcie famy bo ktos pomysli ze to nic nie warte przegra cash i straci darmowa kase. a ty sie tak nie goraczkuj:) nie widzisz usmieszkow? troche wiecej luzu. a tak BTW sam przyznasz ze niestety polacy zakladaja po 100 kont, bawia sie w rozne IP masking i potem nie dziwota ze moga byc jakies chwilowe problemy. wiecej luzu i usmiechu na codzien koledzy, to tylko hazard, sa wazniejsze sprawy w zyciu ktorymi mozna sie stresowac:) pozdro dla wszystkich!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka