kasa wplynela na konto moneybookers . kasa wplynela na konto moneybookers .
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 30 1 2 17 18 19 20 21 29 30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Quote
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ile dni czekales na kase i jakie dokumenty wyslales ?

czekalem od neidzieli godziny 17... ale to dlatego ze mieli problemy z wyplatami na moneybookers dzis po zleceniu kolo 15.15 wyplacili z 10min pozniej

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Quote
jakby ktos mial jakis aktualny kod poza cts to chetnie przyjme na prv bo moich nie przyjmuje :/

jak mozesz podbij do mnie n gg 656180

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Proszę o jakiś neiwykorzystany kod na Priv jakikolwiek
Jeżeli macie to bardzo proszę
Pozdrawiam!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Kurcze dawno nie wlazilem na forum a tu prosze taka promocja przeszla olo nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ma ktos jakiklwiek kod ? Nie bralem udzialu w tej promocji wiec pasowal bedzie kazdy - z gory dzieki jesli ktos ma.

GG: 5314622

ma_rio@interia.pl

Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Ja bede uczciwy i nie bede pierdolil jak inni ze promocja mi przeszla kolo nosa. Wszyscy wiemy ze kazdy juz przegral po XX bonow:] jak ma ktos jeszcze jakis PIN byle jaki to bardzo prosze:}:}:}:} (p.S:jak wyplace to sie odwdziecze:P:P na 1000%):P:P

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
**** *******
Greetings from moneybookers.com! We would like to inform you that you have received a payment from [email][email protected][/email]


Wyplata trwala 10 minut wystarczylo przyslac im dowod i od razu kasa na koncie w mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
To troche Polacy ogołocili interwetten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miejmy nadzieje, ze to ich nie zrazi do dawania kolejnych promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I bonusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.
Trzeba nauczyc sie grac rozważniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
hej patrzcie a jak bedzie taka sytuacja , mam konto na mnie na interwetten a chce przelac kase na na moneybookers na konto brata mozna tak ?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
pewnie że można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ale lepiej przelej na swoje tongue

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Mam bony po 5 PLN , kasa na moneybookers , mam tylko trzy sztuki , swego czasu rozdawałem za darmo , co moga potwierdic niektórzy ale te ostatnie sprzedam za 5 PLN , i tak sie opłaca ! Pozdro

Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
hujek z Ciebie powinienes nam je dac za darmo...(i mi tez:P)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
Witam !
Właśnie też przeczytałem dopiero o promocji. Czy można liczyć jeszcze na kogoś gest i prosić o jeden kod.
Właśnie założyłem konto i chciałoby się skorzystać z promocji???

Z góry Dziękuję
i
Pozdrawiam

PS jakby co to na priv.
winiar77@gazeta.pl

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Oddam kod serii SA1A za inny innej serii.....

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Quote
Oddam kod serii SA1A za inny innej serii.....

Chętni na priv

Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy:
SA17-25VX-GBMJ-MJK4
SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ
SA17-2B6V-6W2W-4MYW

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy:
SA17-25VX-GBMJ-MJK4
SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ
SA17-2B6V-6W2W-4MYW
WSZYSTKIE WYKORZYSTANĘ JUŻ

Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
Ja mam kod zaczynający się SA18.. chętni na wymiane na prv..

Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
Quote
Quote
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy:
SA17-25VX-GBMJ-MJK4
SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ
SA17-2B6V-6W2W-4MYW
WSZYSTKIE WYKORZYSTANĘ JUŻ
Widocznie ktoś był szybszy... One działały na 100%

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
gozdziu wez na priva podziel sie jednym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
jeden moge tu zamieścić a reszta to juz na wymiane np bon w bet-and-home 5zł za 5 euro sie oplaca.

SA1B-4HBN-K8C8-QWYC

Strona 19 z 30 1 2 17 18 19 20 21 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1