|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile dni czekales na kase i jakie dokumenty wyslales ? czekalem od neidzieli godziny 17... ale to dlatego ze mieli problemy z wyplatami na moneybookers dzis po zleceniu kolo 15.15 wyplacili z 10min pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
jakby ktos mial jakis aktualny kod poza cts to chetnie przyjme na prv bo moich nie przyjmuje :/ jak mozesz podbij do mnie n gg 656180
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Proszę o jakiś neiwykorzystany kod na Priv jakikolwiek Jeżeli macie to bardzo proszę Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Kurcze dawno nie wlazilem na forum a tu prosze taka promocja przeszla olo nosa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ma ktos jakiklwiek kod ? Nie bralem udzialu w tej promocji wiec pasowal bedzie kazdy - z gory dzieki jesli ktos ma. GG: 5314622 ma_rio@interia.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Ja bede uczciwy i nie bede pierdolil jak inni ze promocja mi przeszla kolo nosa. Wszyscy wiemy ze kazdy juz przegral po XX bonow:] jak ma ktos jeszcze jakis PIN byle jaki to bardzo prosze:}:}:}:} (p.S:jak wyplace to sie odwdziecze:P:P na 1000%):P:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
**** ******* Greetings from moneybookers.com! We would like to inform you that you have received a payment from [email][email protected][/email] Wyplata trwala 10 minut wystarczylo przyslac im dowod i od razu kasa na koncie w mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
To troche Polacy ogołocili interwetten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> miejmy nadzieje, ze to ich nie zrazi do dawania kolejnych promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I bonusów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Trzeba nauczyc sie grac rozważniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
hej patrzcie a jak bedzie taka sytuacja , mam konto na mnie na interwetten a chce przelac kase na na moneybookers na konto brata mozna tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
pewnie że można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ale lepiej przelej na swoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Mam bony po 5 PLN , kasa na moneybookers , mam tylko trzy sztuki , swego czasu rozdawałem za darmo , co moga potwierdic niektórzy ale te ostatnie sprzedam za 5 PLN , i tak sie opłaca ! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
hujek z Ciebie powinienes nam je dac za darmo...(i mi tez:P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
Witam ! Właśnie też przeczytałem dopiero o promocji. Czy można liczyć jeszcze na kogoś gest i prosić o jeden kod. Właśnie założyłem konto i chciałoby się skorzystać z promocji??? Z góry Dziękuję i Pozdrawiam PS jakby co to na priv. winiar77@gazeta.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Oddam kod serii SA1A za inny innej serii.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Oddam kod serii SA1A za inny innej serii..... Chętni na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy: SA17-25VX-GBMJ-MJK4 SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ SA17-2B6V-6W2W-4MYW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy: SA17-25VX-GBMJ-MJK4 SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ SA17-2B6V-6W2W-4MYW WSZYSTKIE WYKORZYSTANĘ JUŻ
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334 |
Ja mam kod zaczynający się SA18.. chętni na wymiane na prv..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 53 |
Ja mam 4 (3 daje teraz, 4 zostawiam gdyby co na wymianę), kto pierwszy ten lepszy: SA17-25VX-GBMJ-MJK4 SA17-26Y6-F2FQ-BXEJ SA17-2B6V-6W2W-4MYW WSZYSTKIE WYKORZYSTANĘ JUŻ Widocznie ktoś był szybszy... One działały na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
gozdziu wez na priva podziel sie jednym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
jeden moge tu zamieścić a reszta to juz na wymiane np bon w bet-and-home 5zł za 5 euro sie oplaca.
SA1B-4HBN-K8C8-QWYC
|
|
|
Link skopiowany do schowka