|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Serbia + Brazylia 10/10 jakies obiekcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
bah daje 1.34 za taki zestaw, bwin 1.28, więc w bahu mozna pograc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
serbia, brazylia i bulgaria izi
francja no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
China lać ten Vietnam  3:0 i to wysoko wygrane ma być 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
to teraz Resovia po win @11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Serbia -1,5 @1.60 + Bułgaria @1.32 + Brazylia 1set/mecz @1.25 AKO @2.64 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Czechy nie urwa seta Brazyli  >?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie ma co pierd... na Francje piekny kursik jest, tu trzeba powaznie pomyslec nad tym
Serbia -1.5 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czesi ladnie graja, moga powalczyc. Ale moim zdaniem troche loteryjne czy ugraja seta.
Dobry pick bylby na Francje dzisiaj po fajnym kursie, ale niestety Rouzier doznal kontuzji i nie zagra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Witam  Serbia (-1.5) @1.45 Brazylia (-1.5) @1.27 Bułgaria 1 @1.30 u mnie taki zestawik  i raczej nie powinno byc problemów i jutro do 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180 |
Fortuna podniosła kurs na Francję 1.67 ---> 1.72
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jaki rozkład jazdy na dziś z godzinami? oficjalna jest tak samo chujowa, jak regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
o 17 USA-Francja, Serbia-Argentyna o 21 Brazylia-Czechy i Bułgaria-Hiszpania
/dzienki
Last edited by Ci±gutka; 04/10/2010 18:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342 Likes: 3 |
W fortunie mega niezgodnosc kursowa. na brazyla z handi +2,5 jest kurs 1,8 natomiast na dokładny wynik 3-0 dla Brazyli kurs 1,55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Serbia -1,5 + Francja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Dzisiaj wg mnie zarówno Serbia, Bułgaria i Brazylia bez problemów pokonają swoich rywali a AKO z tych 3meczy jest @1.81, moze nie jest to wiele, ale trudno tutaj przypuszczac iż bedziemy świadkami, porażki którejś z ekip. To jest moje zdanie i ja taki tripel pograłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wkoncu dzisiaj na dobra sprawe ruszaja MŚ, już bez kalkulacji - walka na 100%
Nie ma co tu pisac o meczach - wiekszosc dzis gra Serbia + Brazylia + Bulgaria i przerozne kombinacje wlacznie z handicapami. Sam pogralem takiego tripla dosc pokazna stawka, do tego jeszcze Serbow-1.5 seta. Nie bedzie juz kalkulacji, bo tylko 1 team z grupy awansuje do polfinalu. Kursy dosc niskie, ustawione prawidlowo.
Zostaje jeszcze meczyk Francja - USA i tu juz wiecj pytan i mozliwosci na analize. Francja bez glownego atakujacego Rouziera - jest to duze oslabienie, za niego wskoczy Vadeleux (docelowo srodkowy) albo Marechal (docelowo przyjmujacy). Nie wiadomo tez czy zagra Samica (a przydaloby sie zeby troche poobijal w swoim stylu blok hamerykanowo). Do tej pory Francja spisuje sie bardzo dobrze, wygrali z Bulgarami i Czechami po TB, oraz Chinami i Japoncami bez straty seta. Czuli tak pewnie, ze po latwo wygranym secie z Argentyna oddali mecz, zeby trafic do latwiejszej grupy. A czuli sie pewnie bo jeszcze do awansu musieli nastepnie pokonac Japonie inaczej ryzykowali odpadnieciem, jak widac sa pewni siebie. Mecz z Argentyna ogladalem, wiec dokladnie widzialem co i jak. Co do USA, to ledwo ledwo sie przeslizgneli przez obie fazy, rywali mieli ogorkowantych a meczyli sie strasznie - wygrane z Meksykiem i Kamerunem dopiero w Tb. Jest mozliwe, ze dopiero teraz pokaza na co ich stac i ze to wczesniej to bylo tak dla niepoznaki, ale ja w to watpie, ogladalem 2 lub 3 ich mecze i graja bardzo zle. Podobnie bylo ostatnio w lidze swiatowej.
W kazdym razie typ Francja win @ 1,87 w Bf (po odjeciu prowizji).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|