|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ? Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ? Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych no to chyba nie miales zbyt wielu spotkan z bukami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
jak ktos m do odstawki voucher z seri innej niz Sa... prosze o kontkt na PW!! PRV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
jak ktos moze ma inny kodzik niz sa1 to prosze na priva.. poprzedniego przegralem w calosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Czy ktoś sie orientuje, jak jest z wypłatą do polskiego banku PKO (Inteligo) ? Jaka prowizja itd ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Z tego co sie orientujemy, to wyplata do polskiego banku to troche kosztuje z 20 URO czy cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
EJ CZY MI COŚ NIE DZIAŁA CZY JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA PROMOCJA ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
BO NA STRONCE JUŻ NIE MA TYCH PINÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
P!T3R - masz pełn¹ skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> odnosnie tego co w prv. pisales, to.... oni teraz wstrzymali wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli juz bys cos wyplacil, to musisz przeslac skan prawa jazdy albo paszportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
wlasnie zobaczylem ze ja mialem kod inny niz SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wyslal by ktos kod z SA jak ma jeszcze ::) Prosze i Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Macie tutaj ale nie wiem czy one dzialaja mi nie dzialaja (tam cos pisze na dole ale nie znam niemieckiego ) ale moze komus zalapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prosze Kody [ targetmail.de] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
nie dzialaja , to kody z przed roku ta promocja skonczyl sie we wrzesniu 2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ponawiam prosbe o kody z innego rodzju niz SA.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
djek81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez poluje a te znalazlem w necie  ale jak widac nei dzialaja sa przeterminowane <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
no i to zajebioscie przeterminowane:) ale chwal tobie ze cos zweszyles:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64 |
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ? Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych no moze nie za wiele ale z Expekta i z bet-at-home nie bylo problemow i tu tez nie bedzie na 100% problewmow bo zlecilem wyplate na inne konto i napisalem im meila czy nie bedzie problemu z wyplata to odpisali ze juz zlecili wyplate i kase powininem niedlugo otrzymac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
czy jak ktos wyplacal na moneybookers to odejmowalo mu odrazu kwote ktora chcial wyplacac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
jakby ktos mial jakis aktualny kod poza cts to chetnie przyjme na prv bo moich nie przyjmuje :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ile dni czekales na kase i jakie dokumenty wyslales ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka