Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 30 1 2 16 17 18 19 20 29 30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
Quote
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ?
Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Quote
Quote
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ?
Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych

no to chyba nie miales zbyt wielu spotkan z bukami.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
jak ktos m do odstawki voucher z seri innej niz Sa... prosze o kontkt na PW!! PRV

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
jak ktos moze ma inny kodzik niz sa1 to prosze na priva.. poprzedniego przegralem w calosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Ja tez ladnie prosze:]:]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Czy ktoś sie orientuje, jak jest z wypłatą do polskiego banku PKO (Inteligo) ? Jaka prowizja itd ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Z tego co sie orientujemy, to wyplata do polskiego banku to troche kosztuje z 20 URO czy cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> itp.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
EJ CZY MI COŚ NIE DZIAŁA CZY JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA PROMOCJA ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
BO NA STRONCE JUŻ NIE MA TYCH PINÓW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
P!T3R - masz pełn¹ skrzynke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> odnosnie tego co w prv. pisales, to.... oni teraz wstrzymali wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli juz bys cos wyplacil, to musisz przeslac skan prawa jazdy albo paszportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
wlasnie zobaczylem ze ja mialem kod inny niz SA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wyslal by ktos kod z SA jak ma jeszcze ::) Prosze i Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Macie tutaj ale nie wiem czy one dzialaja mi nie dzialaja (tam cos pisze na dole ale nie znam niemieckiego ) ale moze komus zalapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prosze Kody [targetmail.de]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
nie dzialaja , to kody z przed roku ta promocja skonczyl sie we wrzesniu 2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ponawiam prosbe o kody z innego rodzju niz SA.......

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
djek81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez poluje a te znalazlem w necie tongue ale jak widac nei dzialaja sa przeterminowane <lol>

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
no i to zajebioscie przeterminowane:) ale chwal tobie ze cos zweszyles:)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 64
Quote
Quote
czy majac konto u nich, mozna wyplacic na inne dane konta bankowego ? robil tak ktos ?
Na 100% mozna nie spotkalem sie jeszcze z bukiem ktory by zabranial wyplacic na konto ktore nalezy do kogos innego przeciez wiele osob nei posiada kont bankowych jeszcze wiec wyplacaja na konto znajomych lub kogos z rodziny( w moim wypadku konto starego ). Ich tylko interesuje skan paszportu w celu potwierdzenia danych
no moze nie za wiele ale z Expekta i z bet-at-home nie bylo problemow i tu tez nie bedzie na 100% problewmow bo zlecilem wyplate na inne konto i napisalem im meila czy nie bedzie problemu z wyplata to odpisali ze juz zlecili wyplate i kase powininem niedlugo otrzymac

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
czy jak ktos wyplacal na moneybookers to odejmowalo mu odrazu kwote ktora chcial wyplacac ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
jakby ktos mial jakis aktualny kod poza cts to chetnie przyjme na prv bo moich nie przyjmuje :/

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
juz nie wazne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kasa wplynela na konto moneybookers . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czas zaladowac kolejne kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ile dni czekales na kase i jakie dokumenty wyslales ?

Strona 18 z 30 1 2 16 17 18 19 20 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, rafal08, betowiec, Lukasz111), 2,958 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1