|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Heh wszyscy kozacy dają SA.. dajcie jakiś z serii CTS to dopiero będzie powód do kozaczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Najlepiej od razu na mojego priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
Thx za koda!! działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
Prosze filemon
jak teraz pokozacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CTSN-TVTN-JU1W-8A87
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Prosze filemon
jak teraz pokozacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CTSN-TVTN-JU1W-8A87 bylem pierwszy tx!!!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334 |
ej kurde ludzie chociaz na priva a nie kto pierwszy ten lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja bym prosil jak komus niepotrzebny jakis inny niz SA1 haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Prosze filemon
jak teraz pokozacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CTSN-TVTN-JU1W-8A87 bylem pierwszy tx!!!:) Ej to mnie teraz wqrwiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
a moze tak dla mnie:) tylko na PRIV bo jakis sep mnie uprzedzi:) stawiam piwo za kod:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 19 |
hej trwa jeszcze ta promocja bo ie moge znaleść tego kodu 16 cyfrowego co niby przed rejestracja sie szukało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Czy mozna wyplacic z interwetten 30 euro ,ktore wygralem poprzez Bonus a nie wplacalem im kasy??? Dzieki za opowiedz:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
tez mialem wczoraj prawie 30:) i pochytrzylem sie na LIVE postawilem na aris w 85 minucie wszsytko po kursie 1.01:) hehe... zaintneresowani wiedza co sie stalo w 96 min:P taki maly humor przed snem dla grajacych, pozdrawiam:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,043 |
Prosze filemon
jak teraz pokozacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CTSN-TVTN-JU1W-8A87 bylem pierwszy tx!!!:) Ej to mnie teraz wqrwiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ladny frajer z ciebie dj,kod dla filemona a ty podpier.......:(szkoda slow:P
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Heh no nieciekawa sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
P.S alfaomega masz zapchaną skrzynkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Prosze filemon
jak teraz pokozacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CTSN-TVTN-JU1W-8A87 bylem pierwszy tx!!!:) Ej to mnie teraz wqrwiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ladny frajer z ciebie dj,kod dla filemona a ty podpier.......:(szkoda slow:P No cóż niestety nie jestem sępem odświeżającym co 10s <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> i po napisaniu tego posta poszedłem produkować się w innych tematach..przychodzę a tu qpa ale mówi się trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka