|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Witam, czy na tej stronie jest jeszcze ten pin ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Ja mam z serii SA1 wiec moge go wymienic na seria BTC bo taki mi potrzebny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224 |
Czy ktoś może mi udostępnić PIN, jeszcze się nie logowałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
Ja już raz prosiłem o PIN i nic. Nie ma chyba już nikogo kogo stać by było na gest??? Nic mnie to nie kosztuje więc proszę bardzo mocno drugi raz. Z góry bardzo Dziękuje. winiar77@gazeta.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
jak ktos chce pin, to prosze pisac na gg: 682198
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja mam pin z seri SA1 wymienie się za CTS !!!!!! A nwet dam dwa SA1 za jeden CTS !!!!!! Prosze na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70 |
Wymienie SA17 na jakis z innej serii i dorzuce 2zl na moneybookers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gg 3199038
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
filemon na babnk wysłałem ci kod bede dzis na necie około godziny 19:00 to wyslij mi na pw numer gg to ci go tam wkleje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Kupie kod CTS za 3.50zl na moneybookers jak ktos jest chetny to priv m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
[ Linked Image] Jak chcesz ktos koda z seri SA1 XXXXXXX to piszcie na prv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> pobieram prowizje od wygranych 1% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Wymienie kod z serii SA1 na jakis inny, chetni msg na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
zapraszam do mnie hehehe mam kod CTS oto mój email : chester.pawel@neostrada.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
to do ermolka jest skierowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
to do ermolka jest skierowane sluchaj odezwij sie do mnie na Gadu 1150837 bo cos zly email podales chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
ermolek włacz GG bo jestes niedostepny hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
ermolek włacz GG bo jestes niedostepny hehe niewidoczny jestem - pisz smialo ta nasza konwersacja do wykasowania :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
ja moge komus odsprzedac kilka bonów po 5euro za 5zł najlepiej na moneybookers. czekam na priv.kody SA1B
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
przeciez te kody sa ogolnodostepne z serii SA wiec nie robcie wiochy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
ermolek włacz GG bo jestes niedostepny hehe Qrwa MASZ ZAPCHANĄ SKRZYNKĘ i nie mogę ci NIC WYSŁAĆ OD WCZORAJ!!!!!!!!!!!!!!! Priv z pinem do mnie nie dotarł..nie mogę ci wysłać mojego gg jak masz ZAPCHANĄ skrzynkę.. PODAJ MI SWÓJ NR GG najlepiej publicznie skoro privy do mnie już od ciebie nie dochodzą to się zaraz odezwę i tyle. ALbo odeślij mi zaraz ten PIN z serii CTS na mojego maila... wysłałem do ciebie list(na ten sam adres na ktory wplacilem kase na MB). WYSTARCZY WCISNAC "ODPOWIEDZ" i wyslac do mnie z PINEM.. i tyle.. bo na razie to muka jest i tyle..
|
|
|
Link skopiowany do schowka