Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 30 1 2 21 22 23 24 25 29 30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
nie mam kurwa zapchanej skrzynki jak ma tylko tam 5 wiadomosci wez mnie nie wkurwiaj jakos ermolek dzisiaj dostał odemnie pw ( zarówno w ta i jak i spowrotną strone) wiec nie krazn głupst ze mam skrzynke zapchaną

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
(posty do wykasowania) sprawdz MAILA tego na ktory wplacalem kase.. wyslalem Ci list po prostu kliknij "odpowiedz" i w tresci wpisz ten PIN.. i po sprawie..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
wysłałem jeszcze raz na pw masz juz tylko nie mów ze nie bo mam całą skrzynke wolną

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Noo! W końcu doszło! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Tylko nie można było tak od razu :|
Może jakiegoś fw masz dziwnego albo co.. po prostu jak chce do Ciebie coś wysłać do pokazuje że masz zapchaną skrzynkę.. dobra PIN wszedł. to pOOzdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
Zlecilem wyplate na moneybooker.
Pisze:


Your payout will be processed as soon as possible!

co to znaczy? wyslali?

Dzieki All..

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
"Your payout will be processed as soon as possible!"
tzn.
"Twoja wyplata bedzie zrealizowana tak szybko jak to tylko mozliwe!"

Czyli wyslali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
Quote
Zlecilem wyplate na moneybooker.
Pisze:


Your payout will be processed as soon as possible!

co to znaczy? wyslali?

Dzieki All..
Ja też wlasnie zlecilem. Daj znać gdy dostaniesz kaske, moze byc na priv.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
A tak wogle to wyplacal juz ktos kase bezposrednio na konto w banq? Bank Slaski lub Mbank? Jest jakas roznica w prowizji? I ile wogle to koszuje?

Ja takze z gory dzieqje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
minio : a odjeli ci kase z konta? bo mi nie..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
Jeszcze nie, ale prosili o skan paszportu. Przesłalem i napisali ze teraz juz moge wyplacac.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
Ja od razu im wyslalem maila z dowodem i odpisali.

Dear Sir,
thank you for your copy.
Withdrawals are now possible, but not before tomorrow

Wiec czekam na kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
znaczy mam czekac az przesla, czy jeszcze raz zlecic wyplate?:P

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
Quote
Ja od razu im wyslalem maila z dowodem i odpisali.

Dear Sir,
thank you for your copy.
Withdrawals are now possible, but not before tomorrow

Wiec czekam na kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

"dziekujemy za skan.
wyplaty sa teraz mozliwe, ale nie przed jutrem"


jak lasa jutro np w poludnie czy po poludniu bedzie jeszcze wisiec na koncie, zlec jeszcze raz

Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Your payout will be processed as soon as possible!
To mi się podoba!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
kasa*

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> oj interwetten gruby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ma "w plecy" jesli mozna to tak nazwac, biorąc pod uwage, ile zarabiają bukmacherzy (sam fakt, ze coraz wiecej placówke typu sts, proffesjonal, toto mix itp. to niezle im sie powodzi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
nie martw sie o bukow:) martw sie raczej o swoja kieszen.... oni nigdy nie przegrywaja.. zapamietaj to raz na zawsze.. poza tym to najprostsza i najtansza reklama jaka moze byc... pomysl ile wydaja inni na reklamy w tv i innych mass mediach, a oni od razu maja klientow ktorzy za pare drobnych graja i wiekszosc z nich pozostanie tam, wiec w perspektywie czasu to oni beda nabijac grube miliony. marketing panie kolego!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> oj interwetten gruby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ma "w plecy" jesli mozna to tak nazwac, biorąc pod uwage, ile zarabiają bukmacherzy (sam fakt, ze coraz wiecej placówke typu sts, proffesjonal, toto mix itp. to niezle im sie powodzi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokładnie, ale tak ma być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
marzyciele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
Ma ktos moze jakis kod BTS albo CTS prosze dac znac na priva.... moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na GMaila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 23 z 30 1 2 21 22 23 24 25 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, betowiec, Sensei, aker, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1