|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
nie mam kurwa zapchanej skrzynki jak ma tylko tam 5 wiadomosci wez mnie nie wkurwiaj jakos ermolek dzisiaj dostał odemnie pw ( zarówno w ta i jak i spowrotną strone) wiec nie krazn głupst ze mam skrzynke zapchaną
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
(posty do wykasowania) sprawdz MAILA tego na ktory wplacalem kase.. wyslalem Ci list po prostu kliknij "odpowiedz" i w tresci wpisz ten PIN.. i po sprawie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115 |
wysłałem jeszcze raz na pw masz juz tylko nie mów ze nie bo mam całą skrzynke wolną
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Noo! W końcu doszło! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Tylko nie można było tak od razu :| Może jakiegoś fw masz dziwnego albo co.. po prostu jak chce do Ciebie coś wysłać do pokazuje że masz zapchaną skrzynkę.. dobra PIN wszedł. to pOOzdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/orangeribbon.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27 |
Zlecilem wyplate na moneybooker. Pisze: Your payout will be processed as soon as possible!
co to znaczy? wyslali?
Dzieki All..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
"Your payout will be processed as soon as possible!" tzn. "Twoja wyplata bedzie zrealizowana tak szybko jak to tylko mozliwe!"
Czyli wyslali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Zlecilem wyplate na moneybooker. Pisze: Your payout will be processed as soon as possible!
co to znaczy? wyslali?
Dzieki All.. Ja też wlasnie zlecilem. Daj znać gdy dostaniesz kaske, moze byc na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
A tak wogle to wyplacal juz ktos kase bezposrednio na konto w banq? Bank Slaski lub Mbank? Jest jakas roznica w prowizji? I ile wogle to koszuje?
Ja takze z gory dzieqje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27 |
minio : a odjeli ci kase z konta? bo mi nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 40 |
Jeszcze nie, ale prosili o skan paszportu. Przesłalem i napisali ze teraz juz moge wyplacac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27 |
Ja od razu im wyslalem maila z dowodem i odpisali.
Dear Sir, thank you for your copy. Withdrawals are now possible, but not before tomorrow
Wiec czekam na kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27 |
znaczy mam czekac az przesla, czy jeszcze raz zlecic wyplate?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
Ja od razu im wyslalem maila z dowodem i odpisali.
Dear Sir, thank you for your copy. Withdrawals are now possible, but not before tomorrow
Wiec czekam na kasiore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> "dziekujemy za skan. wyplaty sa teraz mozliwe, ale nie przed jutrem" jak lasa jutro np w poludnie czy po poludniu bedzie jeszcze wisiec na koncie, zlec jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Your payout will be processed as soon as possible! To mi się podoba!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> oj interwetten gruby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ma "w plecy" jesli mozna to tak nazwac, biorąc pod uwage, ile zarabiają bukmacherzy (sam fakt, ze coraz wiecej placówke typu sts, proffesjonal, toto mix itp. to niezle im sie powodzi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
nie martw sie o bukow:) martw sie raczej o swoja kieszen.... oni nigdy nie przegrywaja.. zapamietaj to raz na zawsze.. poza tym to najprostsza i najtansza reklama jaka moze byc... pomysl ile wydaja inni na reklamy w tv i innych mass mediach, a oni od razu maja klientow ktorzy za pare drobnych graja i wiekszosc z nich pozostanie tam, wiec w perspektywie czasu to oni beda nabijac grube miliony. marketing panie kolego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> oj interwetten gruby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> ma "w plecy" jesli mozna to tak nazwac, biorąc pod uwage, ile zarabiają bukmacherzy (sam fakt, ze coraz wiecej placówke typu sts, proffesjonal, toto mix itp. to niezle im sie powodzi) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokładnie, ale tak ma być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
marzyciele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
Ma ktos moze jakis kod BTS albo CTS prosze dac znac na priva.... moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na GMaila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka