Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 30 1 2 23 24 25 26 27 29 30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Pilne!!

Pilnie potrzebuje kod do interwetten , płace 2 euro nawet jak ktoś sie szybko zgłosi!!

Aha Sławek napisze do mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Aaaaa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widzisz mialem chyba z 20 kodów, ale rozdałem wszystkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> wątpie, zeby ktos jeszcze mial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
mi tez sie przyda kod bo wlasnie otwieram konto, czy z serii SA jeszcze dzialaja? dzieki za info, i jak ktos ma kod to moze na PRIV, z gory thanx

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
Jak komus zostal byle jaki bon, to prosilbym na priv. Z gory Dzieki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
Ja mam kodzik z serii SA1 ale chętnie bym się wymienił z kimś na jakiś z innej serii..

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
Pewnie sporo ich masz, no zapodaj 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 334
Nie sporo, miałem 3, jeden wykorzystałem drugi kumpel i ostał mi się 1..

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
to tylko ty z tym bonem zostales,nikt nie ma juz innych, to daj mi go no wez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 203
mam jeszcze wolne 3 kody z seri SA ... moge sprzedac ... szczegoly na priv

Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 27
a sam za nie placiles, ze chcesz sprzedawac? eeh.. co za ludzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Twoje uwagi są nie na miejscu. Myślisz że kilkupostowiec się tym przejmuje? Zalożę się że na real nicku ma parę tysięcy nabite a tego zalożył do handlu i tyle. Swoją drogą szkoda że nie zapisałem sobie paru kodów nawet z tej ostatniej serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
a jak dostaniesz od babci TV to muszisz go potem dac komus za darmo czy mozesz sprzedac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Heheh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie no ja mialem z 30 jak nie wiecej, i rozdalęm wszystkie za usmiech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale fajnie jak ktos by jakos sie zrewanżował, jesli np. wygra, a wyplata to minimum 120 zł (30 eurosów) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeden koles mi odpali np. 6 zł i chwala mu za to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
[Linked Image]

Oj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> znalazłem jakies stare kody, ale nie dam głowy, zeby działały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wiec moze sobie ktos przejrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QFCR-VQA6-AYV2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QGYT-A4K4-7FNX
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QL1R-FQAQ-5T4B
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QLJT-WEQP-7BPE
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QT8F-1XB3-A8KQ
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QXKX-3A6G-4UH6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QXDA-A575-AQ91
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-QXKX-3A6G-4UH6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-RMKY-WQLE-XRN6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-S18J-AYLP-N5VR
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-SCBS-HL2V-DRPD
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SA15-SFR5-H4US-FGJ6

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
h0oli jeśli o mnie mowa to obiecałem 10% więc ze 120zł będzie 12zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
ryf - niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe, okej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to mi sie podoba, ze kolesie są fer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co prawda, mogą wyłozyc laske i nie napisac, ze wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jak koles sam sie zglasza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to swiadczy o nim jak najbardziej zajebiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
ma ktos kod pozyczyc ? ;( bo dopiero dzisiaj mi sie udalo tam zarejestrowac tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Piotrek88 - sprawdzales te co wyzej napisalem?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
tez by mi sie przydal kod na prv ;]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Jak ktoś sprawdził te kody co napisałem wyżej to niech napisze, że nie działają czy cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 25 z 30 1 2 23 24 25 26 27 29 30

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1